Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Αλεξάνδρα είναι καινούρια κοπέλα,Ρωσόφωνη,ψηλή,με μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της,σώμα κανονικό με όμορφα πιασιματάκια,λευκό δέρμα,όμορφα στήθη τριαμισάρια.Η κοπέλα εμφανισιακά είναι του γούστου μου και την έχω πάρει ήδη 4 φορές.Οπότε θα κάνω μία περίληψη των επιδόσεων της στο δωμάτιο.
Κατ΄ αρχάς η κοπέλα εμφανίστηκε στο σαλόνι φορώντας ένα σέξυ μαύρο σύνολο εσωρούχων που την κολάκευε.Μόλις την είδα αισθάνθηκα ένα σκίρτημα στην καρδιά αλλά και από κάτω μου ανάμεσα στα πόδια μου.Έτσι πλήρωσα για να την δοκιμάσω.Το μόνο αρνητικό βέβαια ήταν ότι περνούσαν και Πακιστανοί.Η υπηρεσία που εργάζεται τον τελευταίο καιρό στο μαγαζί η Ρωσόφωνη νεαρή με τα γυαλιά είναι αρκετά ευγενική και εξυπηρετική.
Στο δωμάτιο η κοπέλα είναι αρκετά ευγενική,φιλική και πρόσχαρη.Από την αρχή υπήρξε πολύ καλή χημεία μεταξύ μας.Τα προκαταρκτικά της είναι αρκετά πλούσια ιδίως αν σε συμπαθήσει.Ξεκινήσαμε τις αγκαλιές και τα φιλιά όρθιοι και συνεχίσαμε στο κρεββάτι.
Σε όλες τις φορές της συνεύρεσης η κοπέλα φόρεσε μία παχιά σαν σαμπρέλα κόκκινη καπότα.Θα προτιμούσα πιο λεπτής υφής προφυλακτικά και διάφανα.Παρόλο που δεν κάνει ελεύθερο στοματικό δεν το μετάνιωσα που πέρασα μαζί της.Ξεκίνησε το τσιμπούκι το οποίο ήταν καλής υφής και πολλές φορές και αρκετά βαθύ προσπαθώντας να με ευχαριστήσει μιας και της περιποιήθηκα καλά το μουνάκι της και εγώ.Όσο τσιμπούκωνε εγώ έπαιζα με το καβλωμένο μουνάκι της.
Στην στάση του 69 η κοπέλα είναι πραγματική απόλαυση.Έγλυφα και ρουφούσα με μαεστρία και η κοπέλα απολάμβανε και ανταπέδιδε την περιποιήση.
Στην στάση της καουμπόυσας η κοπέλα είχε έντονη συμμετοχη.Τα βυζιά της είναι μεγάλα και καλής αίσθησης.Να αναφέρω ότι λίγο πιο κάτω η κοπέλα έχει ένα μεγάλο σημάδι απο κάψιμο.Ελπίζω να είναι απο ατύχημα αλλιώς όποιος μαλάκας έκαψε τέτοιον άγγελο πράγματι είναι ασυγχώρητος.Την πήρα σε στάση Αμαζόνας και κατόπιν και πιο στενά ενώ ανταλλάσαμε φιλιά και η κοπέλα βαριανάσαινε απο κάβλα.
Στην στάση του πισοκωλητού η κοπέλα πήρε πολύ καλή θέση επίσης,χωρίς να κλέβει προσφέροντας μου πολύ καλή θέα όσο την γάμαγα.Έχει πολύ γεμάτη κωλάρα και χαίρεσαι να την βλέπεις και να την χουφτώνεις όσο την γαμάς.
Στην στάση του ιεραποστολικού η κοπέλα με αγκάλιασε σφιχτά και με τράβηξε μέσα της βαθιά απολαμβάνοντας με.Κάναμε έρωτα με πολλά φιλιά,αναστεναγμούς και η κοπέλα με έγλυφε και στον λαιμό και στο αυτί για να με καβλώσει περισσότερο.
Η κοπέλα δέχεται τελείωμα στις βυζάρες της, τις δύο φορές ολοκλήρωσα λοιπόν στα στήθη της,μία φορά ολοκλήρωσα πάνω μου ένω κάναμε φιλιά και αγκαλιές και η άλλη ήταν άσφαιρη.
Εν κατακλείδι έμεινα πολύ ευχαριστημένος απο τις επιδόσεις της Αλεξάνδρας.Είναι πράγματι πολύ θερμή κοπέλα.Θα την ξαναπροτιμήσω σίγουρα μιας και υπάρχει πολύ καλή χημεία μεταξύ μας.Ελπίζω να συνεχίσει το ίδιο καλά.Την προτείνω προς δοκιμή μιας και η κοπέλα είναι vfm.Να διευκρινήσω βέβαια κάτι που είναι γνωστό, ότι οι επιδόσεις της κοπέλας δύναται να διαφέρουν αναλόγως του πελάτη μιας και παίζει ρόλο και ο υποκειμενικός παράγοντας.Αντικειμενικά όμως πιστεύω ότι σίγουρα οι επιδόσεις της Αλεξάνδρας και το όλο πακέτο εμφάνισης είναι δυνητικά άνω του μέσου όρου συγκριτικά με τον χαμηλό πήχη επιδόσεων και εμφανίσεως που συναντάς σε πολλά μαγαζιά του Μεταξουργείου.
ps: To μαγαζί που έλαβαν χώρα οι συνεύρεσεις είναι το πιο παλιό σε χρονολογική σειρά,δηλαδή το ισόγειο τέρμα αριστερά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, vanos, prontifix και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Οκτωβρίου, 2018
.....Από την αρχή υπήρξε πολύ καλή χημεία μεταξύ μας.....

Ρε τύπε, εσύ και κάμποσοι άλλοι αναφέρουν τη χημεία. Αυτή η αναφορά πέρα από βαρετόΕμμμμ και ανούσιο σλόγκαν, είναι τελείως Κουλ ΑΤΟΠΗ.
Ήμαρτον δηλαδής Κεφάλι σε τοίχο!.... που θάλεγε κι ο Γεωργίου.
07 Οκτωβρίου, 2018
Πες τα τύπε. Και καλά ο professorx να το καταλάβω. Αλλά το έχουν πάρει όλοι και είχαμε χημεία και δεν είχαμε χημεία. Έλεος πια...
O
olimpi@k@r@
08 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ατοπη? Η σεξουαλικη πραξη αναμεσα σε δυο ανθρωπους θεωρεις σαν ατοπη την χημεια? Θα ελεγα κατι ..αλλα οτοδηποτε κι αν πω θα θεωρηθει προσβλητικο...σε λυπαμαι μονο αυτο
R
ReDreamer
09 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Axaxxaxaxa... μαστοράκο, έχεις κοιταχτεί στον καθρέφτη??? Τα μούτρασου είναι ...κάπως ΧΗΜΙΚΑ!!! Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜαλακία
10 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι εχω κοιταχτει..κουκλακι ειμαι Ντροπή αλλα ασχετηβη ερωτηση σου..καταναλωνεις ναρκωτικες ουσιες η απλα εισαι ψυχακιας και χαχας..να γελας με αυτα που λες μονος σου μπραβο σου..κ παλι να επαναλαβω οτι σε λυπαμαιΕμμμμ
R
ReDreamer
11 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΜαλακίακλωνοΒΛΑΚΑκο, δεν θασχοληθώ μαζίσου.
ΤΕΛΟS._
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6