Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν από όλα να ευχαριστήσω το γραφείο για την προσφορα, τον αμπελαλέ που τα οργανώνει και τον Φιρμίνιο που αν δεν σκόραρε στο 92 δεν θα ζούσα αυτήν την απίστευτη εμπειρία. Από την πρώτη στιγμή και διαβάζοντας τις πολύ καλές κριτικές όλων των συναγωνιστών την έβαλα στο μάτι. Τελικά έστω και με καθυστέρηση 15 ημερών λόγω υποχρεώσεων, απροόπτων και του κακού μας του καιρού έγινε η συνάντηση χτες το βράδυ. Συνεννόηση με το γραφείο και το ραντεβού κλείστηκε σε γνωστή γαμιστρώνα του Φαλήρου που αναφέρεται συχνά σε τηλεοπτική εκπομπή λόγου.
Η κοπέλα ήρθε με μια μικρή καθυστέρηση 10 λεπτών αλλά δεν ασχολούμαι καν με αυτό, είχα άνεση χρόνου. Για την συνολική της εμφάνιση (σώμα ,πρόσωπο) δεν έχω να προσθέσω τίποτα σε οτι έχουν πει οι προλαλήσαντες, είναι ακριβώς όπως τα λένε.Το ντύσιμο της σέξυ, τόνιζε ιδιαίτερα το στήθος της. Μόλις μπήκε αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα και τα χαμουρέματα στα όρθια. Ενώ γίνοταν αυτό αρχίζαμε να γδυνόμασταν σιγά σιγά. Λίγο πίπα στα όρθια για καλωσόρισμα και πήγε να φρεσκαριστεί στο ντουζ. Αφού βγήκε πήγαμε στο κρεβάτι,με ξάπλωσε και για τα επόμενα 30 λεπτά ξέχασα πως με λένε. ΠΙπα με φτυσίματα, γλύψιμο παντού από την κορφή μέχρι τα νύχια, περιποίηση στις μπάλες και όλη την γύρω περιοχή μέχρι κωλότρυπα. Να κάνει πίπα, να σταματάει ,να γλύφει, ξανά πάλι πίπα, ξανά πάλι γλύψιμο και εννοείται φυσικά και γλωσσόφιλα. Σε λίγο έφερε και τα συνεργά της, και φτάσαμε να παίρνει πίπα και να έχει γεμίσει τις τρύπες της με τα παιχνίδια της. Κάποια στιγμή φόρεσε καπότα και ανέβηκε από πάνω μου. Το τέλος ήρθε με ένα εκρηκτικό χύσιμο με εμένα από πάνω της και ένα από τα παιχνίδια της στον κώλο της. Αφού κάτσαμε 2-3 λεπτά αγκαλιασμένοι να ηρεμήσουμε από την ένταση πήγαμε με την σειρά για ντουζ. Δεύτερο γύρο δεν επιδίωξα γιατί ήμουν τόσο χορτασμένος και ευχαριστημένος από τον πρώτο και προτίμησα για τα επόμενα 15 λεπτά του ραντεβού το άκρως χαλαρωτικό μασάζ που μου έκανε. Έφυγε στο τέλος της ώρας με αγκαλιές και φιλιά.
Η κοπέλα αξίζει και με το παραπάνω, όχι απλά ιδρώνει την φανέλα, του δίνει και καταλαβαίνει. Το έχει, το ζει, το απολαμβάνει.
Επίσης πολύ συζητήσιμη την ώρα του μασάζ, μπορείς να πεις πολλά πράγματα μαζί της. Αν και η εποχή είναι πολύ δύσκολη οικονομικά θα κοιτάξω να κάνω τα κουμάντα μου για να την τιμήσω ξανά.
Έμεινα πολύ ευχαριστημένος, ένα από τα καλύτερα ραντεβού που είχα ποτέ!!!

Υ.Γ. Και εσείς εκεί στα ξενοδοχεία ρε τύποι δεν φτάνει που έχετε κατι μπάνια σαν θαλάμους ασανσέρ, βάζετε και κάτι πλακάκια στο πάτωμα...έλεος. Αν δεν προσέχεις την έφαγες την σαβούρα,γλυστράς πολύ εύκολα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 05, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
759
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, chris1955, STAVROS6969 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού