Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Απόγευμα Παρασκευής και αφού δεν πέτυχα δυο δυνατά Μιλφονια έλειπαν λέω τι κάνω τώρα πάμε για το plan Έτσι ό δρόμος με οδήγησε Ιωαννίνων εκεί είχα δύο επιλογές η να μπω στο 3η στο 5 μπαίνω στο 3 στην πολύ γνωστή σε όλους τους Μιλφοβιους Άννα.Για την Άννα υπάρχουν πολλές κριτικές είναι μια πολύ καλή επαγγελματίας και γω έχω περάσει κάμποσες φορές μαζί της.Σημερα μπήκα στην διαδικασία να γράψω κριτική με αυτόν τον τίτλο καθώς ένιωσα ότι η Άννα έχει αρχίσει να πέφτει αρχικά σωματικά καθώς το σώμα της έχει χαλαρώσει και έχει πάρει κάποια κιλά τα βυζια της ακολουθουν τον νόμο της βαρύτητας σήμερα όμως είδα μια τάση και διάθεση ξεπετας βιασύνης θα έλεγα σε σχέση με άλλες φορές η κοπέλα δεν έκανε κάτι άσχημο ήταν καλή σε γενικές γραμμές αλλά όχι αυτό που είχα συνηθίσει.Φυσικα καταλαβαίνω ότι όλες οι μέρες δεν είναι ίδιες και ότι η κοπέλα δεν είναι μηχανή παραγωγής,και μπορεί να μην είναι πάντα σε φόρμα εγώ ένιωσα λίγο περίεργα σαν να την βαρέθηκα σαν να μην τραβάει όσο πριν πεσμένα πραγματα.Εαν βελτίωνε κάτι επάνω της ίσως με ξαναεβαζε στην πρίζα να δοκίμαζα τώρα τι θα είναι αυτό ας το σκεφτεί η ίδια ως τότε όπως κάποια Χρηματοπιστωτικά ιδρύματα χάνουν την πιστοληπτική τούς ικανότητα έτσι και η Άννα χάνει την Πουτσοληπτικη της ικανότητα.
Προσωπική άποψη εμπειρία γράφω για άλλους μπορεί να είναι μια χαρά για μένα πλέον οχι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Οξαποδω, rantantan, Ημεδαπος και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Οκτωβρίου, 2018
Μάλλον η Αννα παίρνει μπρος σε πρόγραμμα μισης ώρας και πάνω, μιας και τις 3 φορές που έχω περάσει ήταν σε τέτοια προγράμματα.
Μάλλον το 20ρικο της φαίνεται λίγο πια Χμμμ;Money MouthMoney MouthMoney Mouth
08 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Της φαίνεται λίγο το20€ο!!Εμένα πάλι τώρα που το σκέφτομαι αρχίζει να μου φαίνεται πολύ το 20€ο για το8λεπτο που ζητάει άσε που έχει αρχίσει να σπάει έντονα σωματικα κρέμασε το σαρκιο της όπως η αλυσίδα στο μηχανάκι που δεν μαζεύεται άλλο για το Μεταξουργείο που είναι δίπλα μια χαρά θα ήταν.Για μένα Αννα τελος δε τραβάει πάμε για άλλα για καλύτερα alemao
08 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πάντως αν πάει στο δεκαρικο, μια φορά τις 15 μέρες θα την τιμαω Ναι!
08 Οκτωβρίου, 2018
Απο ο,τι γραφτηκε θα ειναι στο Κολωνου 23 απο τωρα. Ισως για αυτο και η λιγο πτωτικη συμπεριφορα της.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4