Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 48 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μετα τα τοσα που γραφτηκαν για το σπιτακι με τις βυζαρουδες Φυλης 61, πηγα στην απογευματινη βαρδια. Εμφανιστηκαν 2 κοπελες. Μισελ και Ρακελ. Η Μισελ ειναι μια σκουροχρωμη βυζαρου με ισια μαλια, ωραιο μουτρακι και προσωπακι και γυαλια. Η Ρακελ τιποτα το ιδιαιτερο. Η ευγενεστατη υπηρεσια, οχι η ηλικιωμενη που ειχα δει αλλη φορα, αλλη, μολις με ρωτησε ποια απο τις δυο κοπελες θελω, της ειπα αυτη με τα βυζια και αμεσως με σταματησε λεγοντας Καταλαβα. Προφανως ολοι εκεινη επιλεγουν. Περασμα σε δωματιο δεξια. Πλακακι κατω, νιπτηρας, καθρεφτης, καρεκλα και λαμπα που αναβοσβηνε δινοντας χαμηλο φωτισμο. Καθαρο. Πολυ γρηγορα ανοιξε τη πορτα η Μισελ. Αμεσως στρογγυλοκαθισε στο κρεβατι με εμενα ορθιο και αφου δεν γνωριζει ουτε ελληνικα ουτε αγγλικα, το πρωτο της μελημα ηταν να μου υποδειξει να πλυθω σχολαστικα. Σπανια το εχω συναντησει και το λεω με αρνητικο τροπο γιατι ενω ημουν πλυμενος ξυρισμενος χαμηλα, εκεινη επεμενε για εξονυχιστικη καθαριοτητα που επεβλεπε. Μετα μου ειπε να ξαπλωσω αλλα εγω της εκανα νοημα να σηκωθει. Εκει αρχισα να χουφτωνω βυζια, να τα φιλαω, να της πιανω το κωλο (πολυ ωραιος), και την εφερα παραδιπλα στον καθρεφτη. Εκει η Μισελ αρχισε τα κουνηματα, σαν χορο και με αγγιζε αλλα οχι κατι παθιασμενο. Της εσκασα δυο δυνατες μπατσες στο κωλο που της αρεσε. Φαινοταν απο τη πρωτη στιγμη ΟΜΩς οτι η κοπελα δε κανει. Μετα τι παει και κανει; Στηνεται στο κρεβατι στα τεσσερα και μου δινει να καταλαβω οτι ξεκιναμε. Ειδα και επαθα να της δωσω να καταλαβει οτι πρεπει να παρει πιπα πρωτα. Καθισα στα γονατα κι εκεινη ηρθε πλαγιαστα και ξεκινησε στοματικο. Αλλα κι αυτο χαλια το εκανε. Ουτε το εβαζε ολο μεσα, σταματαγε. Το μονο καλο οτι με κοιταγε κατα τη διαρκεια στα ματια και οτι της επιανα το κεφαλι. Μετα στηθηκε εκ νεου στα τεσσερα αλλα πως. Σχεδον ξαπλωμενη! Πολυ χαμηλα. Την εφερα να τη γαμησω κανονικα εγω απο πανω αλλα ολη αυτη η διαδικασια που ειχαμε φαει τοση ωρα χωρις κανεναν ερωτισμο, με ειχε ριξει. Στο σαλονι που την ειδα καυλωμενος, στο κρεβατι με τη συμπεριφορα της πεσμενος. Μπηκσ μεσα της αλλα κι εκει λιγη αντιδραση απο μερια της. Με αγγιζε με τα χερια αλλα μαλλον για να με κοψει. Μετα απο λιγο της ζητησα να μου παρει πιπα να τελειωσω αλλα αρνηθηκε και ξαπλωσα, μου εδωσε το μαξιλαρι να βολευτω, αφαιρεσε το προφυλακτικο και καταλαβε μονη της οτι επρεπε να το κανει με το χερι. Αλλα ουτε αυτο εκανε καλα. Το εκανε πολυ γρηγορα αλλα τουλαχιστον χουφτωνα βυζια αφου ηταν κολλητα διπλα μου. Τελειωσα, μου εδωσε χαρτι και φευγοντας μου ειπε ενα γεια σου μπειμπι στη γλωσσα της και βγηκε. Φευγοντας, ειδα οτι μεσα στο δωματιο ηταν μια πορτα. Πλησιασα κοντα και ειδα απο ανοιγμα στο υψος της κλειδαριας της παλιας πορτας, οτι επικοινωνουσε με το μπανιο του μπουρδελου οπου ηταν υπερφωτισμενο και ολα στη θεση τους. Ανετα αμα σταθει εκει καποιος βλεπει τι γινεται στο δωματιο και απο το δωματιο βλεπει τι γινεται στο μπανιο-τουαλετα. Βγαινοντας στο σαλονι, ουδεις. Εβαλα φωνη και ηρθε αμεσως η ευγενεστατη υπηρεσια. Της εξηγησα οτι η κοπελα δε κανει, δε κανει σε καμια περιπτωση γι αυτη τη δουλεια. Με ακουμπησε στον ωμο και παραδεχτηκε οτι ολοι τη πατανε λογω βυζιων και αμα θελω να περασω καλα θα επρεπε να δοκιμασω τις αλλες κοπελες του σπιτιου στη πρωινη βαρδια. Αποτυχημενη καταθεση λοιπον. Συμβαινουν καμια φορα κι αυτα. Συμβαινουν και δινουν περισσοτερη αξια στα στανταρακια που πλεον ξερω καλα και να εκτιμω και να στεναχωριεμαι αμα τα χανω οταν σταματανε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
5.753
Πόντοι:
1.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, mounakias*, Νίο και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2018
Όσες φορες κ να πήγα σε αυτό το σπιτι με οποιαδήποτε κοπελα ποτε δεν πέρασα καλα,
Φολοσπιτο.
06 Οκτωβρίου, 2018
Αυτός ο οίκος αλλά και άλλοι στο βεληνεκές του και στο σέρβις, απορώ γιατί δεν έχουν πάει ακόμη στο δεκάρικο. Γερο-μύστης
06 Οκτωβρίου, 2018
Συντροφε kolletis..Υπαρχει στο site θεμα με τις fola alert.. Εκει επισης γραφουμε για τις φολοσκατοκαριολες..αν δε τοχεις ηδη κανει.. Πιστεψε με, πιανει ΤΟΠΟ!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3