Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 25 10
Μασατζίδικα 104460
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταρχην ημουν σε διλημμα για να γραψω μεταξυ αντριαννας και ελευθεριας... Για δυο λογους αποφασισα τη Ελευθερια,πιο συγκεκριμμενα για τον ενα λογο αποφασισα να μην γραψω για την αντριαννα και αφορα μια πουστια που μου επαιξε μες στο δωματιο την οποια πουστια δεν θα αναφερω για να μην στιγματιστω και δεν προσπαθω να την ξεχασω, και για τον αλλο λογο αποφασισα να γραψω για την ελευθερια επειδη το ξεσκισμα εγινε Πεμπτη (ειχα μια επαγγελματικη δουλεια εκεινη την μερα στο κεντρο , οποτε θυμαμαι την μερα που εγινε το ξεκωλιασμα) οποτε σαν επετειο απο εκεινη την μερα θα γραψω μια κριτικη.Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
Η Ελευθερια ειναι λογικα πρεπει να πλησιαζει τα 40 ... 37-38 θα ελεγα αν με ρωταγατε.. εχει σωμα βελουδινο , δεν ξερω τι αρωματικα -κρεμες και διαφορες μαλακιες βαζει για να χει αυτη την επιδερμιδα , βυζι γυρω στο 2 αρκετα στητο για την ηλικια της , και εναν κωλο επισης καλο για την ηλικια της...φορωντας τα ρουχα μοιαζει περισσοτερο με την σοβαρη ιδιωτικη υπαλληλο που δεν δινει δικαιωματα, ειδικα με τα γυαλακια της ανεβαινει λεβελ στην σοβαροτητας. οταν μπει στο δωματιο ομως και κλειδωσουν οι πορτες μεταλλασεται.ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Πριν φτασουμε στην πολυποθυτη Πεμπτη του ξεσκισματος ειχα επισκεφτει την ελευθερια και αλλες φορες... αυτη την φορα ομως ερχομουν αποφασισμενος για τον κωλο της... μονο για αυτον... ημουν αποφασισμενος να πληρωσω για αυτον... και επειδη ξερω πως γινεται το παιχνιδι στο μαγαζι και επειδη ειχα τσεκαρει την δουλεμενη τρυπουλα της απο τις προηγουμενες συναντησεις και οταν της ειχα πει καποια στιγμη θα στην παρω χαμογελασε ημουν σιγουρος πως θα φτασω στην βρυση και θα πιω νερο. ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
Παντα οταν παω στην Λυκαβητου θελω το μασαζακι μου για αρχη... 20-25 λεπτα οπωσδηποτε και μετα αρχιζω το παιχνιδι...Ετσι αφεθηκα στα χερια της θαραπευτριας να με χαλαρωσει,.. κλεινω τα ματια μου και αφηνομαι... χαλαρα αισθησιακα και καβλωτικα, εως οτου περασει το 25λεπτο... μετα παιρνω τον ελεγχο στα χερια μου... σηκωνομαι και την αρχιζω στα γλωσσοφιλα και της αφαιρω σιγα σιγα τα ρουχα της..., της βαζω το δαχτυλο στην κωλαρα της... "σημερα τον θελω , της λεω.." μου κανει "τσου." και γελαει, της λεω θα στον πληρωσω και ξαναγελαει ... σηκωνομαι ορθιος και αυτη στα τεσσερα και γυμνη πλεον μου ρουφαγε το καβλι.... αρκετες δοσεις dt μεχρι πνιγμου και δακρυων η Ελευθεριτσα η ιδιωτικη υπαλληλος... Το αρνητικο της για μενα ειναι οτι φτυνει το καβλι , αλλοι το γουσταρουν... εγω την προτιμω την πιπα πιο στεγνη... δεν της ειπα τιποτα και συνεχισε τον πεοθυλασμο.. μετα απο κανα πενταλεπτο τρελου τσιμπουκωματος , την στηνω στα τεσεερα... χωρις να της πω κατι, βαζω σαλιο στο χερι μου και της το βαζω στην ηδη δαχτυλιασμενη και ανοιγμενη κωλοτρυπιδα της... της βαζω αργα και βασανιστικα το καβλι... αρχικα κραυγουλες στην συνεχεια φωνουλες και προς το τελος μετα απο σχεδον δεκαλεπτη ιππευση δυνατες φωνες ηδονης απο μεριας της που πρεπει να ακουστηκαν μεχρι τσακαλωφ... οταν ηταν να χυσω βγηκα απο την κωλαρα νγαζω την καποτα και της τον βαζω στο στομα, συνολικος χρονος
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Ελευθερία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
228
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, chicharito, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού