Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τετάρτη 13:00 και σκάει μήνυμα στο κινητό από αγ. Παντων για καινούργια άφιξη καλό μουνι και από Ουκρανία . Τρέχω για να προλάβω αν είναι και μου κάνει κλικ αλλά είχε προλάβει άλλος καταθέτης σίγουρα και αυτό από μήνυμα τις εφαρμογής. Λίγο παρέα με τη Λάρισα και να τελειώνει και εμφανίζεται το μελαχρινό. Είχα πάρει και τις πληροφορίες από τη Λάρισα πρώτη φορά στο χώρο και στη Ελλάδα λέω να περάσω στα ενδότερα. Από το χεράκι η Ντιανα και μέσα ντουζάκι και ήρθε το μωρό. Πολύ ψαρωμενο και λίγο ντροπαλό άρχισε το μασάζ δε το κρίνω γιατί από τη αρχή μου είπε η Λάρισα ότι είναι τώρα στο χώρο. Εγω όσοι ώρα έκανε μασάζ χουφτωμα κάργα παντού. Μετά από λίγο όρθιος και αυτή στο πάγκο. Άρχισα το γλύψιμο παντού μπρος και πίσω χωρίς διαμαρτυρία και το μουνάκι να μυρίζει ωραία και με τα χέρια τις πολύ πίεση στο κεφάλι μου για ποιο δυνατό γλύψιμο. Μετά σηκώθηκε και ηρθε στα γόνατα εγώ στο όρθιο μια πίπα όλο μέσα και γλύψιμο όλο μέχρι τι βάση. Από σωμα όλα τα λεφτά τι έβαλα να κάτσει στο κρεβάτι και τις ανοιξα τα πόδια και μπήκα μέσα τις για κατάθεση άμεσα. Με έχει καυλωσει τοσο πολύ με τη πίπα που ήμουν έτοιμος να χύσω . Έκανα το ντουζάκι και βγήκα στη είσοδο η λαρισα να περιμενη με αγωνία να τις πω για τη καινούργια. Τελικά ήταν πολύ καλή και το κορμί λαμπαδα Χωρίς καθόλου κυτταρίτιδα και τα άξιζε τα χρήματα που έδωσα .χαιρετισα τη Λάρισα και έφυγα. Τελικά αν έχει τέτοια κοριτσια και ανεβάσουν το πρόγραμμα στο μασαζ το μαγαζί το βλέπω σε λίγο καιρό να χρειαζόμαστε μόνο ραντεβού γιατι κι πάλι σήμερα περίμενα στο σαλόνι για να αδειάσει δωμάτιο
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
184
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 filiposs, muffer35, jon smith

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού