Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 13 10
Call-Girls 29481
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ημουνα διστακτικος να συναντησω την Ναταλι γιατι δεν ειχε καμμια κριτικη και συνηθως απο κοντα οι κοπελλες που ερχονται ειναι χειροτερες απο τις φωτογραφιες. Εδω ειχαμε ακριβως το αντιθετο. Αδυνατισμενη 7 κιλα απο την φωτογραφιση. Ντυμενη πολυ μοντερνα και κομψα. Περιποιημενη με πολυ ωραια μαλλια και πολυ ομορφη και γλυκια στο προσωπο. Οταν ανοιξε η πορτα δεν μπορουσα να πιστεψω οτι ητανε η κοπελλα της φωτογραφιας στην οποια δεν φαινεται ασχημη αλλα μια νορμαλ κοπελλα προς το ωραιο. Απο κοντα η Ναταλι κανει την διαφορα σε εμφανιση. Πολυ καλος χαρακτηρας. Ευχαρη γελουσε συνεχως χωρις να φαινεται χαζοχαρουμενη πολυ ευγενικη με τροπους και ανετα συζητησιμη. Εντυπωση κανει για την ηλικια της οτι εχει κατανοησει τι κανει και γιατι το κανει. Σεβεται τον πελατη προσπαθει να τον ικανοποιησει και κανει σχεδον ολα τα χατηρια του στο μετρο του δυνατου. Μην ξεχναμε αλλωστε εμεις οι ποιο μεγαλοι οτι ειναι μολις 21 ετων. Οσο αφορα το προγραμμα εδω ειχα αλλη μια εκπληξη. Πιπα ολη μεσα στο λαρυγγι για πλακα με deepthroat mouthfucking και γλυψιμο ολης της περιοχης. Στην δικια μου περιποιηση εβγαζε αληθινες κραυγουλες εγλυφε μονη της τις ρωγες απο τα βυζια της και στο τελος τελειωσε. Ητανε αληθινο τελειωμα οχι ψευτικο. Στις ηλικιες τις δικες μας καταλαβαινουμε. Στασεις. Πρωτος γυρος ιεραποστολικο με κρατημα των ποδιων τερμα ανοιχτα να ακουμπανε κατω στο κρεββατι δυνατο σφυροκοπημα που το γουσταρε. Οταν την πηγαινα ποιο χαλαρα δεν της αρεσε. Ενω με αυτο το αγγελικο προσωπακι την πας για gfe τελικα ειναι για pse full. Δευτερος γυρος πρωκτικο πολυ αγριο σφυροκοπημα με ξυλο στα κωλομερια με κοιταζε με καυλωτικες ματιες και καυλωνε παιζωντας την κλειτοριδα της. Γουσταρει το αγριο φαινεται και το δειχνει χωρις προβλημα. Τελειωμα στην μαπα σε αυτο το αγγελικο προσωπακι και ολα να τρεχουνε παντου. Πολυ καλη εμπειρια το κοριτσι ειναι champion league και αν κρατηθει στην δουλεια θα κανει παπαδες. θα την ξαναπαρω να την τεσταρω πλεον σε πολυ σκληρους ρυθμους γιατι στην αρχη την πηγα χαλαρα. Απο τις ποιο ωραιες κοπελλες στο diva και εχω παρει σχεδον ολες. Η τηλεφωνητρια για αλλη μια φορα αψογη ευγενικη και εξυπηρετικη. Γενικα σε εμενα το diva μου βγαζει ανθρωπια σεβασμο στους πελατες και οργανωση. Γιαυτο παιρνω μονο απο εκει κοπελλες απο πρακτορειο και ανεξαρτητες. Ολα εκει απορρεουν ολα αυτα απο το κεφαλι. Το αφεντικο στο diva ειναι εξηγημενος και πανω απο ολα ανθρωπος. Εχω πανω απο 10 χρονια να μιλησω μαζι του αλλα δεν πιστευω να εχει αλλαξει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, giaka1976 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2018
ΚουλΓλώσσα άξιος
review reaction 1 hornyasfuck
04 Οκτωβρίου, 2018
Ρε φίλε άμα έχει χάσει 7 κιλά από τις φωτό θα είναι πολύ αδύνατη. Είσαι σίγουρος γι'αυτό; Εγώ δεν βλέπω στις φωτό να έχει περιθώριο να χάσει πάνω 0/από 2-3 κιλά.
review reaction 3 hornyasfuck
05 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε πρωτη φορα την ειδα δεν ξερω πως ητανε πριν μην σου πω ψεμματα. Τωρα ομως ειναι μουναρα.
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3