Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μόλις μπήκα να γράψω την εμπειρία μου για την Εμανουέλλα, είδα δύο κριτικές. Σατανική σύμπτωση, που μπορεί να φέρει περίεργους συνειρμούς σε ένα site , όπου επικρατεί –δικαιολογημένα- μια καχυποψία για τις κριτικές που γίνονται, αλλά και για τις κριτικές που δεν γίνονται.
Επέλεξα να την ανεβάσω, γιατί το είχα προαποφασίσει να το κάνω από τη στιγμή που την πήρα. Η ιστορία έχει ως εξής :
Χτες το απόγευμα, οι κάβλες ήταν στο κόκκινο. Οι φθηνές λύσεις απορρίφθηκαν, έψαχνα κάποιο μασάζ με ταβάνι τα 60. Σκέφθηκα ότι στην Καλλιθέα , υπήρχε και πρόγραμμα 50ευρώ και έτσι πέρασα από εκεί. Όταν τα οικονομικά είναι χάλια, συνήθως οι βόλτες μου βγαίνουν σε κακό, γιατί αν δεν περάσω όμορφα, μετανιώνω οικτρά τα πεταμένα χρήματα.
Όταν έφτασα λοιπόν στο μαγαζί, υπήρχε νέκρα. Η κοπέλα της υποδοχής μου είπε ότι ως το μεσημέρι γινόταν χαμός. Ήμουν μόνος στο σαλόνι, και μου έκανε εντύπωση που πλέον δεν υπήρχαν οι περιβόητες κουρτίνες. Δεν ξέρω αν τις βάζουν μόνο όταν πλακώνει κόσμος.
Άρχισε η παρέλαση των κοριτσιών , όπου περίμενα να δω την Αλίνα πιο πολύ. Η Αλίνα δεν μου έκανε εντύπωση, πριν χρόνια κάπου αλλού την είχα πετύχει. Ομορφούλα, αλλά με λίγο «ξεπλυμένα» χαρακτηριστικά για τα γούστα μου. Προτελευταία έσκασε μια μαυρισμένη κορμάρα , η Εύα νομίζω, αλλά σαν συνολικό στυλ (έμοιαζε στριπερ) με προϊδεάζει αρνητικά για σεξ μαζί της. Ήξερα πως απέμενε η Εμανουέλλα, που από τις φωτογραφίες δεν μου άρεσε, καθώς το ράστα μαλλί, τα πολλά τατού και τα λιγα παραπάνω κιλάκια, όλα αυτά μαζί, με απωθούν αρκετά. Ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι θα έφευγα και θα γλίτωνα 50 ευρώ, σχεδόν ανακουφισμένος που δεν βρήκα κάτι αξιόλογο.
Όταν όμως πλησίασε η μικρή, σβήστηκαν όλα. Το πρόσωπό της ήταν τόσο γλυκό, γαλάζια μάτια, χαμόγελο, και σε συνδιασμό με τη διαβεβαίωσή της ότι φιλάει κανονικά, ξέχασα και τα τατού και τα κιλάκια και όλα.
Τα υπόλοιπα εν συντομία : καλό το δωμάτιο, με ξεχωριστό μπάνιο. Η μικρή έκανε κάποια τριψίματα με λάδι, αλλά δε νομίζω ότι χρειάζεται κριτική σε αυτά.
Όταν άγγιξα το δέρμα της, ήταν απαλό και σφιχτό, αυτό μετρούσε.
Στο σώμα χάνει αρκετά, όμως συνολικά το νεανικό της δέρμα, και ο τρόπος που σου χαμογελάει, με έκαναν να μην με νοιάζει. Στοματικό δεν δοκίμασα καν, την περιποιήθηκα εγώ, κάνει κάποιες κραυγούλες για να σε φτιάξει, ούτε υπερβολικές , όμως ούτε και φυσικές.
Στο σεξ δείχνει να έχει υψηλό δείκτη σεξουαλικής νοημοσύνης, αφού σε κοιτάζει και καταλαβαίνει ακριβώς αυτό που θες. Σημάδια βιασύνης δεν διέκρινα, είναι δοτική με τον τρόπο που πρέπει να είναι μια κοπέλα που κάνει αυτή τη δουλειά: να σε κάνει να νιώθεις ότι σε γουστάρει, αλλά στο τέλος να σου έχει περάσει και το μήνυμα πως όλο αυτό ήταν μια όμορφη παράσταση , που κάποια στιγμή θα τελείωνε.
Συνοπτικά, επειδή μου άρεσε πολύ το βλέμμα της,το χαμόγελό της και επειδή είναι φρέσκια, χαμογελαστή και γλυκιά (παρά τα piercing και τα tatoo), η εμπειρία μου ήταν θετική και της το είπα, ευχαριστώντας την.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2018
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Εμανουέλλα
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.832
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 filiposs, tedbreaker, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2018
επιτέλους μια ειλικρινής και αντικειμενική κριτική!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1