Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γεια κ χαρά σε όλους.

Συνάντηση με την κοπέλλα στα Χανιά σε σπιτάκι του κέντρου που έμενε.

Δεν θα μακρυγορήσω κ θα αναφέρω συνοπτικά τα πάντα.

Είσοδος με ευγενικό χαιρετισμό,μου δίνει νερό κ πάω για ντουζάκι...

Βγαίνοντας μου λέει να πάμε στην κρεβατοκάμαρα κ αφού έβαλε να παίζει μουσική στο λαπτοπ ξεκινάμε το χαμούρεμα...Φιλιά στα όρθια κ ξαπλώνω για πίπα...Πάρα πολύ καλή πίπα με πολύ καλή χρήση της γλώσσας κ συμμόρφωση στις υποδείξεις μου...γυρνάμε σε 69 για λίγο κ μετά πάλι με αυτή ανάμεσα στα πόδια μου...ξεκινάμε το σεξ στην κλασσική στάση με διάφορες παραλλαγές κ μετά στα 4 κ με αυτή από πάνω με πρόσωπο...σε όλες στήθηκε πολύ καλά αλλά η συμμετοχή της ήταν σιωπηρή..ξαναγυρνάμε στα 4 όπου κ τελείωσα...

Άραγμα στο κρεββάτι κ χαλαρή κουβεντούλα σχετικά καλή,αν ήξερε καλύτερα αγγλικά θα ήταν πολύ καλύτερη...πολύ γλυκιά κοπέλλα κ πολύ τρυφερή στον τρόπο που ξάπλωνε δίπλα μου...

Προσφέρθηκε να μου κάνει μασαζ κ μετά ήθελε να ξεκινήσουμε δεύτερο γύρο παρότι της είπα ότι αποκλείεται να τελειώσω 2η φορά...Μου τον σήκωσε 10 λεπτά αφότου είχα τελειώσει κ κάναμε 2-3 στάσεις (στα όρθια,κλασσική,πλάγια κ αυτή απο πάνω με πλάτη) αλλά δεν μπορούσα να κρατηθώ σκληρός κ προσπάθησε να με τελειώσει χειροκίνητα ανεπιτυχώς...

Συνοψίζοντας πέρασα πολύ καλά με ένα τρελλό κορμί (είμαι λάτρης των πολύ ψηλών γυναικών),απίστευτο δέρμα κ σφιχτό,πολύ γλυκό κορίτσι κ πρόθυμο να σε κάνει να περάσεις καλά...

Μοναδικό ίσως αρνητικό ότι είναι γενικά σιωπηρή στο σεξ κ δεν παίρνει πολλές πρωτοβουλίες για αλλαγή στάσεων ή κάτι άλλο...

Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Ηράκλειο
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
355
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, satyrus, Επιρρεπής και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού