Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 25 10
Μασατζίδικα 104456
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
επειδη στο ελενας ντει σπα τις εχω παρει ολες , οταν λεμε ολες το εννουμαι, αποφασισα να ξεκινησω να γραφω για αυτες.. μία μία και θα τις πιασουμε ολες. θα σπασει πλεον ο μυθος για το τι γινεται εκει , αφου μιλαμε για τον παραδεισο καθε αρσενικου που το λιογτερο που πρεπει να χει για να περασει τις πυλες του παραδεισου ειναι την γνωριμια και ενα κατοσταρικο στην τσεπη. Οσο οι γνωριμιες εκει μαγαλωνουν και γινεσαι πιο γνωστος και οσο η τσεπη ειναι πιο γεματη τοσο το παιχνιδι εκει μεσα ανεβαινει και μπορεις να παιξεις μπαλα με ολες...
Η Μαργαριτα ειναι πιο κοπελα γυρω στο 1,70 θα ελεγα, με μαυρο μακρυ μαλλι και ομορφα χαρακτηριστικα... στηθος θα ελεγα δυαρι το πολυ προς 1,5 περισσοτερο και ομορφο πεταχτο κωλαρακι. Το μασαζ της ειναι ικανοποιητικο σε σχεση με κατι αλλες που χουν περασει απο εκει και δεν ηξεραν που τους πανε τα τεσσερα Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!. ενω ηξερα οτι παει μεχρι μαλακια το προγραμμα της, την προτιμησα... ηθελα να δω τον τουρλωτο της κωλο... ηθελα να πεταξω ενα 100ρικο και να χαιδεψω αυτο το κωλαρακι.. μονο για αυτο... στο δωματιο μου το επαιξε ΚΙΟΥΡΙΑ Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης οτι και καλα αυτη δεν ειναι σαν τις αλλες που γαμιουνται... αλλα στη συνεχεια μου πηρε το καβλι και μου το χτυπαγε πανω στο εναμησαρι στηθος της... και οταν εχυνα μου χε βαλει την γλωσσα στα @@ μου η κιουρια και μου λεγε χυσε με καβλιαρη μου και με το χερι της μου χτυπαγε παχια παχια την μαλακια.
Δεν προτεινετε σε παιχτες που θελουν παιχνιδι χοντρο... εχει και το υφος το μπλαζε οτι ειναι κιουρια και οτι δεν γαμιεται σαν τις αλλες και θα σας σπασει τα @@ αν θελετε παιχνιδι... Προτεινετε ανεπιφυλακτα για τους παιχτες που θελουν ενα ικανοποιητικο μασαζακι με μαλακιουλα στο τελος... και να ειστε σιγουροι οτι ειναι πολλοι στο συγκεκριμμενο μαγαζι, ειναι πολλοι αυτοι που απλα ζητανε μια μαλακια μονο... να τους χαλαρωσουν με ενα μασαζακι και να τους παιξουν το καβλι για να ξελαφρωσουν και να πανε στη θαλπωρη της γυναικουλας τους... αν μου λεγατε να βαλω ποσοστα των παιχτων στο συγκεκριμμενο μαγαζι (δεν εννοω αυτους που πανε με κουπονια και τρωνε πορτα) θα ελεγα 60 % πανε για μαλακια, 30 % για φουλ και ενα 10% για χοντρα παιχνιδια που δεν ειναι να τα γραφουμε στο φορουμ.ΜατάκιΜατάκι
Αρα λοιπον συνοψιζω , Μαργαριτα: μακρυα απο παιχτες που παιζουν επιθετικο ποδοσφαιρο, προτεινεται για αμυντικογενεις παιχτες με 100ρικο στην τσεπη και θα περασουν καλα.
υ.γ. η επομενη κριτικη μου θα ειναι ή για την αντριαννα ή για την ελευθερια... ειναι και οι 2 χαρντκορ κατασταση ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης θα το σκεφτω... καλα γαμησια αδερφια!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
228
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, black crow, Alobar80

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού