Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απο την πρώτη μέρα που την είδα στο γραφείο ήθελα να την συναντήσω για αυτή την απίστευτη κωλαρα που μοστραρει στις φωτό. Ωστόσο απο τις διφορουμενες κριτικές δεν ήξερα τι να περιμένω να συναντήσω, ετσι μου πήρε περισσότερο χρόνο να πάρω απόφαση να την καλέσω, κάτι που έγινε σήμερα.
Φθάνω στο ξενοδοχείο με την ψυχή στο στόμα μιας και έναν επαγγελματικό ραντεβού με καθυστέρησε. Στέλνω μήνυμα και μπαίνω για μπάνιο. Μετά από μια μικρή καθυστέρηση ακούω χτύπους στην πόρτα, ανοίγω και αντικρίζω ένα πετιτ κουκλάκι όμορφο πρόσωπο, χειλαρες , μύτη όλα σε αρμονία , κοντουλα με πολύ ωραίο σώμα, βυζάκι όμορφο και σε ωραίο μέγεθος και φυσικά κωλαρα.
Αρκετά μαζεμένη στην αρχή ντροπαλή θα έλεγα που χρειάζεται λίγο τον χρόνο της για να ανοιχτεί. Μετά από λίγη κουβέντα αφού χαλάρωσε μπήκε για ντουζακι, μόλις βγήκε ήρθε δίπλα μου και άρχισε το ματς.
Η πίπα της μέτρια με περιθώρια βελτίωσης, πέρασε μια φαρυγγίτιδα και δεν μπορούσε να τον βάλει όλο μέσα, δεν αφήνει δάχτυλα ούτε μπρος ούτε πίσω και επίσης αποφεύγει τα φιλιά. Ωστόσο ένα τέτοιο τρυφερουδι δεν μπορείς να μην το γλύψεις. Το εγλυψα ασταμάτητα μέχρι που εχυσε και μετά στο αγαπημένο μου που είναι και δικό της αγαπημένο Ναι!. Στήσιμο στα 4 να τουρλωνει την απίστευτη κωλαρα της, λίγο λιπαντικό και σιγά σιγά κάρφωμα στην πολύ στενή τρυπουλα. Μετά από δύο τρεις αργές κινήσεις στην αρχή για να συνηθίσει ξεκινησα ένα άγριο σφυροκόπημα με σκαμπιλια στα όμορφα κωλομερια της. Το τέλος με βρήκε μετά από λίγη ώρα μέσα στην καυτή κωλοτρυπα της με τις κραυγές ευχαριστησης από μεριά της.
Ντουζακι, λίγη κουβεντουλα και μετά από λίγο όρθιος ο μάγκας σε χρόνο ρεκόρ. Πιπουλα για αρχή , λίγο μπροστά για να μην μεινει παραπονεμένο το μουνακι και μετά ξανά στα 4 και κωλοξεσκιμα άγριο με το μωρό να τραβάει ότι σεντόνι υπάρχει ένα ταυτόχρονα να τουρλωνει την κωλαρα της για να τον παίρνει βαθιά. Μετά από αρκετή ώρα κωλοξεσκισματος ήρθε το τέλος πάλι μεσα στην θαλπωρή της καυτής τρυπουλας της.
Καθησαμε 10 λεπτά τα είπαμε λίγο και αναχώρησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον.
Συνοπτικά, φρέσκο μωρό 19 μαιών με απαλή επιδερμίδα, όμορφο πρόσωπο και κωλαρα που γουστάρει να γαμιεται από κώλο περισσότερο απ'ότι μπροστά. Ένα τέτοιο γκομενάκι θέλω να βρω να το γαμαω όλη μέρα ασταμάτητα.
Καυλώσα και μόνο που τα γράφω.
Κάντε την να νοιώσει άνετα και θα σας αποζημιώσει.
Καλό ξημέρωμα μύστες μου!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 02, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.583
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, bill9999, primordial και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2018
160 ευρώ και δεν δίνει γλωσσόφιλα η μικρή???Κεφάλι σε τοίχο!
03 Οκτωβρίου, 2018
Χαιρετίζω τη γενναιότητα του εκλεκτού συναγωνιστή να γράψει θετικά λόγια για τη συγκεκριμένη κοπέλα ρισκάροντας να μπει στο πανθεον των προμοτορων του σαιΓερο-μύστης. Κουλ Πάντα τέτοια Ματάκι
04 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δυστυχώς φίλε και εμένα με χάλασε αυτο αλλά με αποζημιωσε η κωλαρα της.
04 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ φίλε μου γράφω το πώς πέρασα, αν δεις για κοπέλα του γραφείου έχω γράψει τα χειρότερα και μετά το γραφείο την έδιωξε γιατί είχαν πολλά παράπονα. Ωστόσο είναι μακράν το καλύτερο γραφειο αυτή τη στιγμή και σε κομμάτια και σε εξυπηρέτηση και τυφλός το βλέπει αυτό.
04 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το εχω δει τύπε! Την είχα πάρει και γω μετά την κριτική σου και είχε μαζευτεί κάπως.Προσκύνημα Αλλα ξέρεις εδω μεσα η μνήμη ειναι επιλεκτική
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5