Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
H Lisa ειναι η εκπληξη του γραφειου. Την ειχα επισκευτει στο προηγουμενο τουρ της, και χρωσταω την κριτικη αυτη.
Μια ομορφη, κλασατη γυναικα οπως τη βλεπετε στις φωτο (οι πιο αντιπροσωπευτικες οι 2 που εχει καβαλησει το μαξιλαρι).
Αυτο που μου εκανε εντυπωση, γιατι δεν το εχω ξανασυναντησει σε καμια κοπελα απο το χωρο αυτο γενικα, ειναι το επιπεδο περιποιησης της! Μιλαμε ετσι, πρεπει να ετοιμαζεται για τον καινουργιο και πολλα υποσχομενο γκομενο, στο πρωτο τους ραντεβου! Απο το φτιαγμενο μαλλι, τα αψογα νυχια, κρεμες, αρωματα, τελεια σεξι και ποιοτικα εσωρουχα, κλασατα ψηλοτακουνα πεδιλα.. η λιστα δε τελειωνει. Πραγματικα ειχα κατσει και τη χαζευα, προσφεροντας της κοπλιμεντα.
Δε σας κρυβω οτι η ακουσια αντιδραση μου ηταν να την παρω και να παμε εξω για χορο, για ποτο, κατι.. δεν ηθελα να χαλασω αυτο το στησιμο! Η οικονομικη πραγματικοτητα δυστυχως με προσγειωσε αποτομα και την εφερα στα ενδοτερα.
Αν η εμφανιση αυτη προερχεται απο τον επαγγελματισμο της και οχι απο το ψωνιο της, τοτε μπραβο, αλλα ακομα και το ψωνιο της να εξασκει εν ωρα εργασιας και παλι μπραβο αξιζει.

Σωμα και προσωπο, οτι βλεπετε στις φωτο.. το μονο που εχω να προσθεσω ειναι πως το προσωπο (και το μπουστο της) εχει σεξυ φακιδες και το στησιμο του κορμιου της, η εκφραση της, αλλα και ο αερας της βγαζουν ενα fragility (ειναι πιο ταιριαστη η λεξη αυτη απο "ευθραυστοτητα" που ειναι η ελληνικη), που την κανει ακομα πιο θηλυκη και θελκτικη.
Το μονο που εχω να προσθεσω στην εμφανιση ειναι οτι προσωπικα η Lisa μου φαινεται για 35 ετων, δυσκολα θα πιστευα οτι ειναι κατω των 32, βεβαια αυτο δε μειωνει ΚΑΘΟΛΟΥ το sex appeal της, μαλιστα για καποιους (νεαρους ιδιως) θα πρεπει να ειναι added factor στη καυλα τους.

Γενικα η πραγματικοτητα της κοπελας ειναι σαφως καλυτερη απο την εικονα των φωτογραφιων, μια ευχαριστη εκπληξη και αυτο ειναι σπανιο και πολυ εκτιμιτο.
Τοσα πολλα εχω να πω πριν καν το πρωτο φιλι, φιλι που δινει με παθος και φυσικοτητα, αν και διστασε στην αρχη για να μη με πασαλειψει με το κατακοκκινο κραγιον της.
Χαδια και φιλια για ωρες.. τα θελει και λινκιζεται αψογα συντονισμενη, η κατασταση σε ταξιδευει σε παλιες golden αναμνησεις.
Αποτομη προσγειωση με την πιπα, που ειναι επαγγελματικη (δε θα μπορουσε ο αγγελος που σε ταξιδευει να την προσφερει), και εκτος gagging, δε της λειπει τιποτα. Δεχεται τη περιποιηση στο πεντακαθαρο νινακι της, και υγραινεται πολυ, τελειωνει οσες φορες προσπαθησεις (!), ζητωντας να μπεις μεσα της. Και οι δυο γυροι ηταν εξαιρετικοι, με εναλλαγες, φυσικοτατοι χωρις "ερμηνιες" τυπου σκισε με η αλλα τσοντε κολπα.
Σα να εκανες σεξ με τη κλασατη κοπελα σου. Ο χρονος σε αυτη τη συνευρεση ηταν μονο δικος μου εχθρος (σκοτονεται βεβαια με το χρημα, αλλα...), και τελικα με νικησε.

Συμπερασματικα, η Lisa ειναι μια πανεμορφη αρχοντικη Γυναικα (με Γ κεφαλαιο), που μπορει να προσφερει τη κλασατη συντροφια που να σε κανει να νοιωσεις ετσι οπως δεν εχεις ισως νοιωσει εχοντας γκομενα πλαι σου.. Ειναι απολυτα φυσικη, δοτικη, GFE (αν και μου φαινεται οτι σηκωνει και ψηλοστροφα γκαζια, απλα εμενα δε μου βγηκε), ωρες να χεις να περνας μαζι της.

Φευγοντας, ονειρευτηκα μια βραδυα εξω μαζι της, να δινουμε και να περνουμε ο ενας απ τον αλλο αυτο που η φυση τοσο σοφα εχει ορισει, παιζοντας ρολους παλαιας κοπης, οπως ο Αλ Πατσινο στο "αρωμα γυναικας".

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.038
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, THV και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού