Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ποιός είναι ο ηλίθιος στον τίτλο; Εγώ, θέλει και ερώτημα; Αφού την έχω ξαναπάθει.
Άλλη μια κουρασμένη πριγκιπέσσα που ήρθε να μαζέψει τα ένσημα για να βγει σύνταξη.
Δεν ξέρω αν την αδικώ αλλά αυτό μου έβγαλε.

Πήγα με πολύ μεγάλες προσδοκίες λόγω των καλών κριτικών της. Αν ήταν κασκαντεριλίκι δεν θα γκρίνιαζα αλλά όταν τόσοι και τόσοι πριν απο σένα έχουν περάσει πολύ καλά μάλλον σχηματίζεις μια λάθος εντύπωση για το τί θα συναντήσεις.
Από εμφάνιση δεν μπορώ να πω πως εντυπωσιάστηκα, ίσως να τα άξιζε τα 10άρια στο παρελθόν, αλλά για μένα πάνω από 7 δεν είναι. Τουλάχιστον τώρα. Ίσως στο κορμί την αδικώ αλλά με χάλασαν λίγο οι στάσεις που έπαιρνε και τα κόκαλα στα πλευρά της όταν ήταν απο πάνω μου. Μάλλον υπερβάλλω, αλλά μάλλον υπερβάλλουν και ορισμένοι από του προηγούμενους οπότε ας έρθει η ζυγαριά λίγο στα ίσα...Εμμμμ
Πρόσωπο όμορφο με ματάρες αλλά η κλασική μαλακία με τα πρησμένα χείλη και άντε γειά...Πόσο για τον πούτσο είστε ρε γμτ όσες το έχετε κάνει στον εαυτό σας, ποιός σας είπε ότι αρέσουν στους άντρες αυτές οι μαλακίες;Κεφάλι σε τοίχο!
Ωραίο κορμί αλλά χαλαρό, μικρά βυζάκια, τα λες 2άρια με ωραίες ρώγες που ανταποκρίνονται στο παιχνίδι.

Τί με χάλασε; Δεν θα την πω κομοδίνο γιατί δεν είναι, είμαι σίγουρος ότι της έδωσα τουλάχιστον έναν οργασμό. Κοροϊδέψτε πάλι μαλάκες που το γράφω αλλά έτσι είναι. Αλλά ήταν υπερβολικά νωχελική και βαριεστημένη. Η δικαιολογία βέβαια την ξέρουμε, πρώτη μέρα, πολύωρο ταξίδι με τρένο (ψέμμα) από την Αθήνα και όλα τα γνωστά. Έλα όμως που η μανταμίτσα δεν συνεννοήθηκε μετά με το γραφείο τί μπούρδες δικαιολογίες θα μου πουν και την κάρφωσαν. Όχι ότι χρειαζόταν δηλαδή, αφού δεν είχε βγάλει καν την μεταφορική ταινία του αεροπλάνου από την αποσκευή της.Μαλακία
Φιλιά με τα χίλια ζόρια, μετρημένα και γενικά τα απέφυγε.
Πίπα ανέκδοτο για άλλη μια φορά. Δε λέω, έκανε προσπάθειες να το πάρει όλο αλλά σταματούσε και καθόταν ακίνητη με την πούτσα μου καρφωμένη στο στόμα της...Χμμμ; Τί διάολο, ξεκούραζε τον αυχένα της από τη δύσκολη μέρα;
Περιττό να πω πως είχα ξενερώσει ήδη από τα μέσα του πρώτου γύρου με αυτό που βίωνα οπότε και πήγε και από την πλευρά μου εντελώς διαδικαστικά. Ένα και μοναδικό τελείωμα μέσα στο λάστιχο στον πρώτο γύρο. Ο μόνος λόγος που το κατάφερα το αρκετά στενό μονάκι της. Στο δεύτερο παρόλο που κοπάνησα αρκετά και σχετικά έντονα δεν....η εικόνα του γυρισμένου κεφαλιού της σε όλη τη διάρκεια που την είχα απο κάτω επέφερε την ολική ξενέρα και το έληξα.

Ο τίτλος είναι κομμάτι από τη στιχομυθία που ακολούθησε με το γραφείο. Όταν με ρωτάνε γιατί δεν έφυγα πραγματικά απορώ...Πότε να φύγω, όταν μου ξεκινάει την πίπα και καταλαβαίνω ότι πάει για φόλα το πράμα...Κεφάλι σε τοίχο! Σοβαρευτείτε κύριοι και αφήστε τις δικαιολογίες, ή τουλάχιστον βρείτε καινούριες, κάθε φορά που κάνω παράπονα τις ίδιες μπούρδες μου γράφετε. Το ότι ο πελάτης φεύγει ξανά με νεύρα δεν φαίνεται να απασχολεί κανέναν. ΜΑΥΡΟ μέχρι νεωτέρας.

Τέλος πάντων, από αύριο η μπουμπού θα είναι ξεκούραστη και θα τα δώσει όλα στο κρεβάτι, όλοι θα είναι ικανοποιημένοι...

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.873
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Depositos, LITHOS 77, Professoras και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2018
Το γραφείο προσφέρθηκε να επανορθώσει την επόμενη μέρα. Τους το αναγνωρίζω αυτό...
04 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οταν λες να επανορθώσει, γινε πιο συγκεκριμένος...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2