Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 4 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Συναντηση με την μικρη incall για μιση ωρα.
Το γραφειο παντα αψογο και συνεπεστατο, ακριβως στην ωρα του μου δινει το νουμερο του δωματιου.
Ανεβαινω κτυπαω την πορτα και μου ανοιγει η μικρη με ενα σετ μαυρα εσωρουχα ναι 15ποντα τακουνια μεσα στην ξινιλα .
Ηι baby της λεω μεσα στην καλη χαρα και νοιωθω οτι κανει δυο βηματα πισω για να αποφυγει το φιλι.
Το παραβλεπω και μπαινω μεσα. Το μικρο ειναι κορμαρα , πολυ πιο baby face απο αυτο που φαινεται στις φωτο .
Αρχιζω τα κομπλιμεντα για το ποσο ομορφη ειναι και ποσο sexy με τα εσωρουχα και εισεπρατα το βλεμμα της Αστερω στο ομωνυμο εργο ..
Αγγλικα αψογα αλλα τι να το κανεις , η συμπεριφορα της ηταν λες και ειχαμε τσακωθει .
Την ρωτησα πολλες φορες , ενω ετοιμαζομουν για ντουσακι , γιατι ειναι η διαθεση της ετσι , μηπως την ξυπνησα, μηπως εχει κατι και με διαβεβαιωσε οτι οχι ολα ειναι καλα....
Εκει ειναι η μαλακια μου που δεν την εκανα επιτοπου ...
Βγαινω απο το ντουσ αυτη ξαπλωμενη κοιταγε το κινητο , σηκωνεται μετα απο παροτρυνση μου και ξαπλωνω καλωντας την για αγκαλιτσα , ερχεται , παω να τις δωσω κανα φιλακι να χαλαρωσει , τα απεφευγε σαν το διαβολο το λιβανι...
Παραιτουμε .. αρχιζει να παιζει το εργαλειο με το χερι .. της καθοδηγω το κεφαλακι να αρχισει τα πνευστα, κατευθειαν παιρνει ενα μωρομαντηλο τον σκουπιζει επιμελως και ριχνει ενα υγρο αγνωστου προελευσεως ...
Μου εξηγει οτι ειναι κατι σαν νερο
Αρχιζει την πιπα....πιο αεροπιπα ρε παιδια πεθαινεις ... με πολυ χρηση χεριου , τα χειλη της ουτε κατα διαννοια δεν ακουμπαγαν στο εργαλειο .
Λεω δεν πειραζι αματουρι ειναι θα της εξηγησω, Της εξηγω ευγενικα οτι πρεπει να κλεισει τα χειλακια και να ακουμπησουν επανω , μου λεει ομως ετσι θα βρουν τα δοντια μου επανω..
Με ποιανουν τα γελια ...
Της λεω ξαπλωσε να σου δειξω , αρχιζω να την γλειφω μπας και σωθει τιποτα και τελειωσουμε, καθως την εγλειφα , αγαλματακια ακουνιτσα και αγελαστα χαζευε τηλεοραση ..
Μου λει καποια στιγμη φτανει ...
Να βαλουμε προφυλακτικο μου λεει ...οκ της λεω , βαζει κατι πριν το προφυλακτικο και πανω απο το προφυλακτικο βαζει τοσο τζελ που ετρεχε στα σεντονια .
Την στηνω στα 4 και το βαζω μεσα αλλα η αισθηση του τζελ ηταν τοσο χαλια με αυτην την ποσοτητα οποτε η στυση πηγε περιπατο , παραλληλα τα χερια μου ειχαν γινει χαλια απο το τζελ...
Εκει αρχισε να μου ζαλιζει το μυαλο οτι ο manager της της εχει πει να βαζει τοσο τζελ για καποιο λογο που δεν καταλαβα και i am so sorry kai if you want you can leave...
Τι να φυγω μωρη Αστερω λεω απο μεσα μου ...
Ξαπλωνω και της λεω να με τελειωσει με πιπα αλλα οχι στο στομα (δεν μπορουσα να δεχτω να της δωσω 30 ευρωπουλα ακομα )
Αρχιζει μια πιπα καπως καλυτερη απο πριν (αρα ηξερε να παιρνει καλυτερη πιπα αλλα σκεφτηκε να χρησιμοποιησει αεροπιπα και χερι στην αρχη ) και μαλιστα κατα την διαρκεια αυτης ,πηρε καταλληλη θεση για να χαζευει τηλεοραση ..
μετα απο λιγη ωρα τελειωσα εξω απο το στομα της και σηκωθηκα να φυγω αρον αρον εξηγωντας της οτι πρεπει να ηταν ενα απο τα χειροτερα ραντεβου μου ever ...
Moυ ζητησε ενα τυπικο συγνωμη για ολα ... και εφυγα
Δεν εχω ξανακλαψει τοσο πολυ 100 ευρωπουλα .
Αυτα με την μικρη δεν ξερω αν ετυχε σε μενα η αν μετα αυτη την κριτικη της εξηγησουν και βελτιωθει
Ειμαι οντως περιεργος να διαβασω κριτικες και εμπειριες και απο αλλους συναγωνιστες για την συγκεκριμενη πιτσιρικα ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 02, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.929
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, mad_max, Athens και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2018
πως γίνεται η εμπειρία σου με την κοπέλα να είναι τόσο διαφορετική από τον προηγούμενο ; αλλάζει συμπεριφορά με τις μέρες ή τα γούστα της ή ακόμη χειρότερα με το πόσα έχεις δώσει ; ο Jim δίνοντας +100 για το κωλαράκι μήπως (κακώς βέβαια) την έκανε να συμπεριφερθεί πιο "large" ;
03 Οκτωβρίου, 2018
Γι' αυτό πρέπει να διαβάζουμε παραπάνω από μια κριτική. Η προηγούμενη ήταν αποθεωτική. Θενξ Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2