Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
λοιπον κυριοι..ειμαι καιρο ως ενεργος χρηστης αλλα ποτε καμια παρουσια δεν με εντυπωσιασε τοσο πολυ ωστε να γραψω κριτικη..αλλα ηρθε κ αυτη η στιγμη που το καταφερε το παραπανω κορασιο εισαγωγης απο ουκρανια...οποτε εχουμε κ λεμε ξεκινωντας απο την εμφανιση..ξανθο ραστα μαλλι σκουλαρικια στα μαγουλα κ γλωσσα (για τα οποια ειχα φετιχ) κ τατουαζ που κ αυτο ηταν αλλο ενα απο τα αποθημενα μου να βρω σε καποιο μανουλομανουλο..το μονο π το ειδα ελαχιστα αρνητικο ηταν οτι ειναι λιγο μπαμπατσικη αλλα εμενα προσωπικα δεν με χαλασε καθολου...κολαρακι μετριο και βυζαρα γυρο στο 3,5.Οσο αναφορα τωρα τις υπηρεσιες σε σχεση με τα υπολοιπα κοριτσια (χωρις να θελω να ριξω καμια προς θεου απλα τυχενει κ εχω δοκιμασει κιαλλα απο το ιδιο μαγαζι) παλι κατα την γνωμη μ ειναι αν οχι η καλυτερη απο τις καλυτερες..γουσταρε οτι εκανε κ σε μασαζ και σε συμμετοχη στο παιχνιδι..ενα βλεμα κολαση...να με καυλωνει τοσο π να θελω να την σπασω στο ξυλο απο την καυλα...Ναι!Ναι! μπορω να πω απο τις καλυτερες συνεδριες αυτα τα 2 χρονια συμμετοχης στις μπουρδελοκαταστασεις...δεχεται τα παντα απο στασεις κ δεν προσπαθει να σε διωξει πριν της ωρα της..δεν θα πω συννηστω ανεπιφυλακτα..καλυτερα να μην πατε πολυ ναναι διαθεσιμη πιο ευκολα για εμενα ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα οτιδηποτε λεπτομεριες θελετε ρωτηστε στα σχολια σαν πρωτη κριτικη ελπιζω να τα πηγα καλα...καλη συνεχεια..χρονια πολλα καλα γαμήσα!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2018
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Emmanuela
Μέλος
Εγγραφή:
6 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
29
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 filiposs, kolpos75, taper και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού