Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 10 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα ξανασυναντήσει την πιτσιρίκα στο προηγούμενο της τουρ και το ένστινκτο μου έλεγε πως είχα κι άλλα να πάρω, οπότε χάρηκα όταν είδε πως ξανάρθε τόσο σύντομα! Αυτή την φορά δε θα έχανα καθόλου χρόνο με social...
Ανοίγω την πόρτα και η Yulia με αναγνώρισε αμέσως και με χαιρέτησε με νάζι και φιλί! Αφαιρούσε ένα ένα τα ρούχα της καθώς με κοίταζε με αυτά τα σπιρτόζικα μάτια και με καύλωνε τρελά! Ήρθε με βελτιωμένο μαύρισμα που ταιριάζει απίστευτα σε αυτό το νεανικό φυσικό κορμάκι που δεν έχει καμία παρέμβαση από τατού και επεμβάσεις! Σφιχτό κορμάκι με θηλυκές καμπύλες και ωραίο περήφανο φυσικό στήθος σε πετίτ σκαρί Έρωτας Ανταλλάσουμε μερικά φιλιά καθώς μου χαϊδεύει τον πούτσο και έχω γίνει τούρμπο! Ικανοποιημένη που με καύλωσε τόσο πολύ σκύβει στα γόνατα και αρχίζει να μου ρουφάει το καυλί! Δεν την αφήνω για πολύ και την στέλνω για μπάνιο καθώς ανυπομονώ να γλείψω το λαχταριστό κορμί της! Επιστρέφει μοσχομυριστή και αρχίζουμε τα τριψίματα στο κρεβάτι! Τα φιλιά της είχαν γίνει πιο παθιάρικα και άρχισαν να συναντιούνται και οι γλώσσες μας επιτέλους Προσκύνημα Αρχίζει πάλι το τσιμπούκι με λάγνα βλέματα που προσωπικά με τρελαίνουν αλλά η τεχνική της δεν ήταν κάτι το εξαιρετικό, εργατική και ακούραστη όμως στο τρομπόνι! Αλλάζουμε ρόλους και αρχίζω εγώ να την γλείφω στο λαχταριστό αποτριχωμένο μουνάκι της! Το πρόσωπο της δείχνει να βασανίζεται από απόλαυση όσο την γλείφω και είναι ωραίο θέαμα...ανεβαίνω πάλι επάνω για φιλιά και της τρίβω την κλειτορίδα απαλά...εκεί μου παίρνει το δάχτυλο και το βάζει μέσα στο μουνί της! Προσκύνημα Ήταν μούσκεμα και μου λέει 'fuck me now!' Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα με ιεραποστολικό όπου δεν χορταίνω να βλέπω τα βυζάκια της να πάλλονται πάνω-κάτω καθώς την καρφώνω!Εκεί συνήθως πάω αργά αλλά με παροτρύνει 'faster, faster!'...τα δίνω όλα, όσο πιο γρήγορα μπορώ και ο ιδρώτας τρέχει ποτάμι! Ανεβαίνει εκείνη από πάνω γιατί θέλω να πάρω δυνάμεις και αρχίζει να χοροπηδάει με μανία πάνω στο καυλί μου, εγώ χουφτώνω το κωλαράκι της και το σπρώχνω όσο πιο δυνατά πάνω μου για να τον πάρει πιο βαθειά! Την αφήνω για πολύ ώρα σε αυτή την στάση καθώς χουφτώνω τις βυζάρες της και δεν χορταίνω το τέλειο δέρμα της. Μου ζητάει αλλαγή σε ιεραποστολικό και αυτή είναι η στάση που πραγματικά νιώθεις πόσο σφιχτό είναι το μουνάκι της... Έρωτας Υπέροχη θέα και ένιωθα ότι το τέλος είναι κοντά! Έτσι και έγινε μετά από λίγο της λέω 'θα χύσω' και γυρνάει γρήγορα και τον παίρνει στο στόμα όπου τον στράγγισε κυριολεκτικά!! Σηκώνεται πάνω και με έκπληξη διαπιστώνω ότι τα κατάπιε όλα!!!!! ΈρωταςΈρωταςΈρωτας Είχαμε ήδη συμπληρώσει την μία ώρα και κατευθύνθηκε προς το μπάνιο...φιλιά αποχαιρετιστήρια και ίσως να ξαναβρεθούμε.

Συμπερασματικά έχω να πω ότι σε μια 2η συνάντηση οι κοπέλες είναι πιο χαλαρές και αποδίδουν πιο καλά και αυτό μου έλεγε το ένστινκτο μου με τη Yulia και δεν έκανε λάθος! Είναι και η πουτάνα η χημεία άμα σου κάτσει... περνάς τέλεια!

Καλά γαμήσια συναγωνιστές!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
683
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Magic32, 6Y44, mixalis mixoy και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2018
Ωραία η κριτικί σου , θα μπορούσα να πω ότι μας κάβλωσες... αλλά το καλύτερό σου ήταν με την πουτάνα την χημεία!!...
Για αυτή τη πουτάνα τη χημεία ξέρουμε τίποτα;;; Ότιδήποτε... που συχνάζεει, πόσα παίρνει;, τηλέφωνο, διεύθυνση, ....
Καπέλο
PS
Papasotiriou Stathis
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1