Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 9476
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μολις έληξε η πρώτη φάση της σημερινής πορνοκαταδρομης και προσπαθώ να μαζέψω τα κομμάτια μου από τα σεντόνια του Πριάμου. Θα σας τα πω όμως απο την αρχή... Το ραντεβού κλείστηκε άμεσα μολις ανέβηκε η κοπέλα στο σαι του γραφείου. Παράτησα δουλεια, υποχρεώσεις σκυλια και έτρεξα στον Πριαμο. Το μωράκι έφτασε στην ώρα του και μπήκε στο δωμάτιο με αέρα κατακτητή. Ήξερε οτι ο μεγάλος στρατηλάτης θα έκλινε το γόνυ ταπεινά μπροστά στην ομορφιά της. Τι να σας πω συναδελφοι για το μωράκι;;; Προσωπο βγαλμένο απο τα παραμύθια. Αισθησιακή φωνή, κορμί λαμπάδα με ωραίο στητο βυζάκι και πεταχτό κωλαρακι που σε προκαλεί...Ματάκι Άκρα πολυ περιποιημενα. Γενικά ειναι μια ντίβα, το ξέρει και το γουστάρει και το γουστάρουμε και μεις. Φορούσε ενα μαύρο μινι φόρεμα και ωραία ψιλοτακουνα πέδιλα! Αφου έγιναν οι συστάσεις και μου έτρεξε λιγο σαλακιΝαι! Μπήκε για ντουζακι και βγήκε με την πετσέτα. Μιλήσαμε λιγο να σπάσει ο πάγος. Δεν φαινόταν αγχωμένη αλλα ειναι πολύ καινούργια και θέλει λιγο το χρόνο της. Η συζήτηση μαζι της βέβαια είχε πολυ ενδιαφέρον αλλα όσο την έβλεπα ένιωθα τον πουτσο μου να διπλασιάζει το μέγεθος ηρεμίας! Ξεκινήσαμε με χαλαρά φιλάκια (δυστυχώς δεν έχει φιλια με γλώσσα και για μένα ειναι το μόνο αρνητικό!) και τα χέρια μου εξερεύνησαν και την τελευταία πιθαμή του κορμιου της αχόρταγα και λαίμαργα. Ο ποθος με είχε σαλτάρει. Έκανα κατι που δεν το συνηθίζω και αφου απόλαυσα τα στήθη της κατέβηκα χαμηλά και την έγλυψα σαν να μην υπάρχει αύριο. Είχα δίκιο τελικά. Το μουνι της ειναι γλυκό σαν μέλι, τα υγρά της ήταν το αγίασμα που έπινε ο Καβαδιας απο το κορμί της Φατα Μοργκανα. Η Εμιλυ γούσταρε. Είχε σπασμούς απο την καυλα και γέμισε το στόμα μου με τα χυσια της. Και γω ήθελα και αλλο. Παρασύρθηκα ο τάλας αλλα βρήκα τα λογικά μου και της τον έδωσα στο στόμα. Η τύπισσα ειναι ετη φωτός μπροστά στην πίπα. Τον ρουφάει όλο και τον κανει δικό της. Η ώρα όμως πέρασε και δε θα ησυχαζα αν δεν έμπαινα μεσα σε αυτή τη μουναρα.Στα 4 είναι χαρμα οφθαλμών αλλα εκει που τα έδωσα ολα ήταν οταν την έστησα μπρούμυτα και την έβλεπα στον καθρεφτη να με κοιτάει με τη σκανδαλια στο βλέμμα. Της άνοιξα τα κωλομερια για να μπει όλος μεσα και με στραγιξε μέχρι τελευταία σταγόνα! Κάναμε το ντουζακι μας και ανανεωσαμε το ραντεβού μας! Καλα κουράγια σε όσους δοκιμασουν... Πάρτε και κανένα υπογλώσσιο Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nosokomos, chris1955, gousgoun και 42 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2018
Λυπαμαι αλλα στο φιλια χωρις γλωσσα σε συνδυασμο με τα 160 σταματησα να σε διαβαζω,ελπιζω να γουσταρες στο φιναλε
02 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ; Τα 160 πανε στο ότι ειναι όντως μοντέλο, ειναι πιτσιρικα, εχει σωματαρα και μπορεί να μη φιλάει με γλώσσα αλλα ξέρει να κάνει αλλα πράγματα με τη γλώσσα της που σιγουρα θα σε αποζημιώσουν. Βέβαια όπως τη βρίσκει ο καθένας. Αν για σενα τα φιλια εινακ τόσο σημαντικα παω πάσο και προφανώς εχεις δίκιο. Για μενα πχ που δεν παίζουν τόσο μεγάλο ρόλο δε χαλάστηκα τόσο. Καπέλο
02 Οκτωβρίου, 2018
Xωρίς γλωσσόφιλα στα 160 δεν λέει. Πρέπει να τα βάλει στο πρόγραμμα. Εγώ θέλω να τη πάρω αλλά με αποτρέπει η αποφυγή του γλωσσόφιλου
02 Οκτωβρίου, 2018
Φίλττε Κορσικάνε στρατηλάτη, έχεις το απόλυτο ρησπέκτ μου.. Πάντα να περνάς όμορφα!
06 Οκτωβρίου, 2018
Κανείς άλλος συναγωνιστής το έχει πάρει το μωρό αυτό να διαβάσουμε καμιά άποψη ακόμα; Γιατί το έχω βάλει στο μάτι….
07 Οκτωβρίου, 2018
Ακριβώς από πάνω μπήκε νέα κριτική συνάδελφε ;)
O
olimpi@k@r@
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6