Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 196 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν ξέρω γιατί μπηκα γιατί πέρα της πεταχτής κωλάρας(σε μεγεθος) τα υπόλοιπα δεεεν... πολύ πολύ νταρντάνα,κοντο μαλλι και μπότες ως το γόνατο όμως είχε κατι που με τραβηξε συν το ακαπέλα κλαρίνο ίσως γιατι λεω θα τη ψήσω κ για κώλο(αμ δε) κατα τα αλλα η Νανσυ ειναι ενα σοβιετικο ΜΙΛΦ πολύ νταρτνανέ(ξεχειλίζει) με σιλικονάτο στηθος, κοντό αγορέ μαλλί, μπουτάρες,κωλάρες κ.λ.π η ημερομηνία ενδεικτική κάπου μεσα Σεπτέμβρη περασα
Πολύ καλη διαθεση,εξυπηρετική και μεγάλη τέχνη στη στρυφογιριστή πίπα της, προσφέρθηκε κ για 69, δάχτυλο ανετα, γλωσσόφιλα προσέφερε αλλα δεν πήρα, ανεβαίνει απο πάνω και το πάει χαλαρά και ομορφα με την απεραντη κωλάρα της να κουνιέται αισθησιακά αφου μετά τη πολύ καλή ακαποτη πίπα της με έφτιαξε, μετά πατάει πόδια και ξεσκιζοτανε μόνη της αφου χοροποπήδαγε με μανια ενώ την ειχα πιασει απο τους αστραγάλους και εδινα με δυναμη καρφωτές απο κάτω, κουραστήκαμε κ πήγαμε στα τέσσερα όπου απλωσε κωλάρα σαν τραχανά, έσπασε μέση και μου είπε σκίστο όπως και έγινε, για κανά 7λεπτο δεν σταμάταγα αντέχει αρκετά έπεσαν και σφαλιάρες σε αυτά τα κωλομάγουλα όπου και τα πήρε στο στόμα ολα, με ευχαρίστησε και με περιμένει λέει ξανά ολο χαρά.
Φάτσα δεεν απλά... τη πάτησα με το χαμηλο φωτισμό αλλά για αυτούς που ψάχνουν τιμιες υπηρεσίες,καλά στησιματα και καλό τσιμπούκι απο μια εμπειρή νταρντάνα μιλφ συστήνεται, πολύ δεκτική γυναίκα, με εμένα? γενικά? δεν ξέρω, αυτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.670
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, dimmits, professorx και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού