Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο αρκετο καιρο, βρηκα επιτελους κατι καλο... Έρωτας Συνεννοηση στο Viber και βρισκομαι στο διαμερισμα της (στα Χανια, αλλα δεν υπαρχει στις επιλογες)... Μου ανοιγει και λεω βοηθεια... Πολυ ψηλη, μου εριχνε ενα κεφαλι με τα τακουνια. Κορμαρα, πολυ γλυκο νεανικο προσωπο (26 ετων δηλωσε), ειδικα οταν χαμογελουσε, πεθαινα... Μιλησαμε 2-3 λεπτα, μπηκα για ντους, βγηκα και ξεκινησε ο αγωνας. Γδυνεται και βλεπω μια κορμαρα φοβερη να ερχεται καταπανω μου. Ξεκιναμε γλωσσοφιλα, και στοματικο αρκετα καλο (οχι deepthroat, αλλα δε με χαλασε γιατι ηταν φοβερη η εικονα), ενω την περιποιηθηκα κι εγω, αφου ηταν πεντακαθαρη. Μου περναει προφυλακτικο και ξεκιναμε σεξ (χωρις τζελ, αν και ειμαι αρκετα μεγαλος) με πολυ καλη αισθηση στο μουνακι της. Τελειωσα μετα απο 2-3 στασεις και αδειασα στο προσωπο της και το ανοιχτο της στομα (τα εφτυσε, και ηταν και πολλα λογω πολυημερης απραξιας). Γρηγορο ντουζακι και απο τους δυο μας και ξανα στο κρεβατι, οπου επεσε στην αγκαλια μου και μιλησαμε λιγο (μου προτεινε μασαζ, αλλα αρνηθηκα). Ξεκινησαμε δευτερο γυρο, με εμενα να εχω επικεντρωθει στο σκισιμο της κωλαρας της (το ηξερε απο πριν ετσι κι αλλιως, αφου το ειχε πληρωθει κιολας). Φιλακια, πιπουλα, γαμησακι στο μουνι της για να ξεκινησουμε και παμε... Βαζει τζελ (ε, δε γινοταν να μπω και στον κωλο της ετσι) και ξεκιναω. Μπαινω μετα απο λιγη προσπαθεια. Φοβερη αισθηση. Ανεβαζω στροφες σιγα-σιγα και βλεπω οτι ανταποκρινεται, οποτε επεσε καλο ξεκωλιασμα, με αυτην να αντεχει. Το καλυτερο κωλογαμησι που εχω κανει, και με αυτες τις ματαρες να με κοιτανε γινοταν ακομα καλυτερο. Τελιεωμα στο στομα της και ληξη του ραντεβου μας (με μπανακι στο τελος φυσικα). Συμπερασματικα, εγω τη λατρεψα και σαν γυναικα και σαν πουτανα και σαν ανθρωπο. Θα την ξαναδω οπωσδηποτε οταν ξαναερθει στα Χανια (του χρονου το καλοκαιρι μου ειπε, ελπιζω να ερθει πιο νωρις). Επιτελους κατι πολυ καλο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
320
Πόλη συνάντησης
Ηράκλειο
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
999
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, satyrus, pepis13 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2018
το "γυναικα" με το "ανθρωπο" εχει διαφορα; Χμμμ;
03 Οκτωβρίου, 2018
Οπου "ανθρωπο", βαλε "χαρακτηρα". Αυτο εννοω...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2