Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν μετά από πολύ ψάξιμο αποφάσισα να μπω στην anabella μια πολύ ωραία κοπέλα ωραίο σώμα που σε έκανε να μπεις μέσα στο δωματιο, η τσατσα μου λέει το πρόγραμμα και τονίζει ότι η κοπέλα είναι καινούργια. Παίρνω το πρόγραμμα των 40 ευρώ γλυφωμουνι. Μπαίνει η κοπέλα μέσα εγώ ήμουν έτοιμος συστήνεται και μιλούσε λίγο σπαστά ελληνικά και μισά αγγλικά. Αρχίζει με μια καλή ορεξατη πιπα, αφού τελειώνει μου ανοίγει τα πόδια της και αμέσως διεγειρω στο όμορφο τρυφερό μουνακι της με απίστευτα πολύ γλώσσα το ευχαριστήθηκα. Αφού είχα φτιαχτεί αρχίζω και την παίρνω έτσι όπως ήταν με τα πόδια ανοιχτά και αφού την καβαλουσα μου έβαζε και το πόδι της στην πλάτη μου και αυτό μου άρεσε πολύ. Στην συνέχεια την λέω έλα από πάνω μου λέει δεν κάνω αυτήν την στάση, in four το έπιασα το νόημα την λέω γύρνα, και αρχίζει το Show. Στο τελείωμα μου τραβάει μια πιπα και τελειώνω υποδηγματικα! Η κοπέλα ήταν πολύ καλή και μου άρεσε το πρόγραμμα που έκανε νέα κοπέλα με όρεξη και την ευχαριστήθηκα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2018
Όνομα κοπέλας
Αναμπέλα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
183
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Blastbeat208, makhswrx, xr1sros και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2018
Σορρυ φιλε αλλα ... 1. την λες ελα απο επανω, σου λεει οχι (οπως και σε σενα)... 2. πας να πιασεις μουνι, λεει οχι ... 3. πας να πιασεις βυζια πονανε ... 4. πας να φιλησεις βυζια, δεν της αρεσει... 5. πιπα full δοντι , και το κορυφαιο στο 8λεπτο μου ειπε οτι τελειωνει ο χρονος μου ... χαμενος χρονος και χρημα ...
04 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε κάποια ε εις δίκιο φίλε το ξέρω αλλά αυτό με τον χρόνο δεν μου έχει τύχη ποτέ, πιστεύω είναι ανάλογα σε ποια κοπέλα θα μπεις!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2