Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα μετά από ψάξιμο και βόλτα στη Συγγρού δε βρήκα κάτι καλό τελευταίο άφησα το αγ. Παντων γιατί εκεί έχω το στανταρακι το πιπινι τη αντριάνα. Στη υποδοχή η Λάρισα πέρασμα όλο το ροστερ και αντριάνα ρεπό .Στο αμέσως για να προλάβω τη Ειρήνη στο μαγαζί ένα πανικός όλα τα δωμάτια φουλ το σαλόνι τραβηγμένες η κουρτίνες. Όσο περίμενα η Λάρισα κέρασε και εσπρεσακι..Παιδιά καντε κάτι με τα δωμάτια δε είναι να περιμένουμε. Παρόλο που η Λάρισα μου είπε ότι ετοιμάζει το μαγαζί και δύο δωμάτια με τζακούζι άντε να δούμε. Επιτέλους στο δωμάτιο για 1 ώρα με τη Ειρήνη μου άρχισε το μασάζ έχει βελτιωθεί πολύ τελικά. Μόστρα συνέχεια ο κολος και έχει απίστευτο κολο το μωρο ο φιλαράκος μου κάγκελο .Και επιτέλους άρχισε η Ειρήνη μια πίπα απίστευτη και αυτό ήταν όταν έχεις αρχίσει το 69 και έχεις τη Ειρήνη να κάνει πίπα που να κρατηθεις πάει το πρώτο. Ντουζάκι και μέχρι να τελειώσω επεστραψε πάλι η ειρήνη από το ντουζάκι και με τα αρώματα. Αρχίσαμε πάλι το μασάζ. Σε λίγο αλλαγή εγώ εκανα μασάζ και η Ειρήνη χαλαρωνε εγώ χουφτωμα και γλύψιμο παντού και στο νινακι και ποιο πολύ στο απίθανο κολο που έχει. Μετά τη γύρισα σε θέση καθιστή σκουφάκι και σκίσιμο φιλάκια πολλά και χουφτωμα κάργα, αδιαμαρτύρητα πάρα πολύ καλή συμμετοχή Το έχει το κορίτσι τη να κάνουμε μέχρι πάλι να κάνω μπάνιο ήρθε το μωρό η ειρήνη με καινούργια πετσέτα γιατί μου είπε ότι ήταν πολύ βρεγμένη, φυσικά δε το περίμενα πρώτη φορά μου δίνουν σε μαγαζί δεύτερη πετσέτα . Καληνύχτα απο τη Λάρισα φιλάκια στη πόρτα με τη Ειρήνη και φυσικά θα τα πούμε από βδομάδα. Τη επόμενη φορά θα πάρω τη Αντριάνα και τη Ειρήνη μαζί ΑΝ ΤΗΣ ΒΡΩ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ κόλαση θα γίνει το δωμάτιο
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
184
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 filiposs, Masazonomaxos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού