Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 48 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πέμπτη βραδάκι και ενώ όλοι πάνε σπίτια τους να δουν τον Θρύλο Προσκύνημα, εγώ σαν καλό ναυάγιο τσαρκάρω Λύπη. Ολι κριτικές του Σμύρνη Καπέλο με βοήθησαν να πάω στα σπίτια με τις βυζαρούδες Έρωτας. Μετά από προσωπικό scouting καταλήγω στην Μισέλ η οποία βγαίνει στο σαλόνι ξώβυζη, με πορνογυαλιά και καλή διάθεση Ναι!. Όλα αυτά συνδυάζονται με 4αρια φυσικά νεανικά καλοστεκούμενα βυζια, μελαχρινό μαλλί και σώμα με καμπύλες, που δυστυχώς δεν συνδυάζεται με λατιαμερικάνικη κωλάρα, αλλά είναι καλή Καπέλο.
Μαζί της ήταν και μία Αντωνέλα αν θυμάμαι, δύο ημερών όπως μου είπε η τσα2 και με προέτρεψε να περάσω με αυτήν παρά την βυζαρού.
Αναδουλειές από ότι φαίνεται Χμμμ; Εμμμμ
Την άφησα για άλλο θύμα και έδωσα τα 20 ευρώ για την Μισέλ που δεν ήξερα αν είναι καλή, αλλά με αυτά τα βύζιά δύσκολο να φύγεις άχυστος Καπέλο.
Μπαίνω στο δωμάτιο και ήταν σαν να έμπαινα στο μετάξυ ΘυμόςΘυμόςΘυμός
Air-condition κλειστό, ενώ είχε ζέστη Θυμός και ο νιπτήρας να μπάζει με αποτέλεσμα τα νερά να είναι στο πάτωμα Θυμός.
Αν ήμουν στο Μεταξουργείο δεν θα ασχολούμουν (που και αυτό λάθος είναι), αλλά να δίνω ένα μεροκάματο για να γαμήσω σε αυτό το χοιροστάσιο πάει πολύ.

Τέσπα, αφού προετοιμαζόμουν μπαίνει η πουτάνα χωρίς να πει τίποτα και να μασουλάει τσίχλα Money Mouth
Την έφαγα την φόλα μου Κεφάλι σε τοίχο! , σκέφτηκα αμέσως και οι φόβοι μου μεγάλωναν γιατί αυτή απλά καθόταν στην άκρη του κρεβατιού και περίμενε να γδυθώ. Αφού τα έβγαλα όλα ήρθα μπροστά της και αυτή τον έβαλε στα βυζιά της Ναι! . Επειδή , με ξάφνιασε κάπως δεν είχα στύση παρά την προσπάθειά της Καπέλο. Η κοπέλα είδε ότι δεν γινόταν δουλειά και ξάπλωσε στο κρεβάτι ( μόνο τα πόδια της ακούμπαγαν στο πάτωμα) και μου έκανε νόημα ( μιας και δεν μιλάει Αγγλικά, Ελληνικά, γιατί λέει ότι είναι από την Βενεζουέλα Εμμμμ) να ανέβω από πάνω της. Ανέβηκα και συνεχίσαμε σε αυτή την στάση το ισπανικό με αυτήν να με κοιτάει λάγνα Ναι!.
Άρχισα να καυλώνω και από το πέρα δώθε η πούτσα μου πλησίαζε το στόμα της Ναι! που το άνοιγε το έπαιρνε ταυτόχρονα Ναι! στο στοματάκι της. Αυτό που έκανε κυρίως από ένα σημείο και μετά ήταν να γλύφει τον κορμό παρά να κάνει πίπα, πράγμα που δεν με πείραξε γιατί χρησιμοποιούσε ωραία την γλώσσα της και με καρακαλυλωσε Ναι!. Βασικά, τώρα που θυμάμαι ξανά το σκηνικό καύλωσα ΝτροπήMoney MouthMoney MouthMoney Mouth. Κάποια στιγμή πήγα να της τον βάλο βαθιά μέσα όμως μου είπε "εστο μούτσα γκράντε πορ μη". Δεν το είπε ακριβώς έτσι και δεν θυμάμαι τι είπε ακριβώς μιας και δεν ξέρω ισπανικά Λύπη. Από το "γκράντε" κατάλαβα ότι της ήταν μεγάλη για αυτήν και το πίστεψα, γιατί έχει μικρό προσωπο όπως και στοματάκιMoney Mouth.
Έτσι συνεχίσαμε την "ισπανο-πίπα"
Όμως έχει και συνέχεια, ενώ την έγλυφε πάει στα μπαλάκια μου και παρόλο που ήταν τουλάχιστον 2 εβδομάδες αξύριστα, τα ρούφαγε και τα έγλυφε με μανία για ώρα Ναι!Προσκύνημα. Έμεινα μαλάκας, δεν περίμενα από μικρή να κάνει τέτοιο πράγμα με δικιά της πρωτοβουλία και μάλιστα πολύ καλά, σε βαθμό να βγάζω επιφωνήματα ευχαρίστησης και αυτή να με κοιτάει ενώ ταυτόχρονα να τα έχει στο στόμα της ΚαπέλοΠροσκύνημαΝαι! Έρωτας. Εκεί που χαλούσε λίγο η φάση ήταν όταν της έλεγα "έτσι μωρό μου", αυτή σταματούσε και με ρωτούσε τι έλεγα Θυμός. Ρε κοπέλα μου, βλέπεις τον άλλον να τον έχεις κάνει αλοιφή και χαλάς την φάση έτσι; δεν καταλαβαίνεις την γλώσσα του σώματος;
Ήμασταν ώρα έτσι δίχως να βιάζεται, όμως μιας δεν ξέρω αν η τσα2 βαράει γρήγορα τις πόρτες περάσαμε στο σεξ.
Της κάνω νόημα να την γαμήσω ιεραποστολικά, όμως μου λέει όχι και με βάζει να καθίσω στην άκρη του κρεβατιού με τα πόδια στο πάτωμα. Αυτή σηκώνεται, μου δίνει την καπότα την κρατάω και έρχετε μπροστά κάνοντάς μου striptease!!!!! για λίγο και να κάθετε πάνω μου και να τρίβει των κώλο της στην καρακαυλωμέμη πουτσα μου Ναι!. Εγώ να είμαι σε ημιάγρια κατάσταση, να δίνω χαστούκια στον κώλο της, να χουφτώνω με μανία τα βυζιά της και να την φιλάω στο λαιμό Ναι!.
ΠΩΩΩ έχω καυλώσει τελείως τώρα, θα κάνω κανά διάλειμα από το γράψιμο, γιατί έχω μια δουλειά Εμμμμ Money MouthMoney MouthMoney Mouth
.............
.............
.............
Οκ επέστρεψα Καπέλο Money Mouth
Στην συνέχεια μου πέρασε την καπότα, γονάτισε και μου πήρε πίπα.
Πάρα πολλά προκατ, σε βαθμό που με έκανε να σκεφτώ ότι το έκανε για να χύσω και να αποφύγει το γαμήσηΧμμμ;

Αφού πίπωσε λίγο , έβαλε τζελ, ανέβηκε πάνω μου με τα πόδια μου πάντα να ακουμπάνε το πάτωμα και τον έβαλε μέσα της.
Δεν το έβαζε όλο μέσα και πήγαινε σε ήρεμο ρυθμό με εμένα να ασχολούμαι με τις βυζάρες της που είχα μπροστά μου. Τότε με το χέρι της παίρνει το πρόσωπό μου από τα βυζιά της και με φιλάει Έρωτας. Έπεσαν και γλωσσόφιλα
Έχω γίνει τούρμπο και από την κάβλα της τον χώνω όλο μέσα Ναι!.
Σταματάει τα φιλιά και μου είπε πάλι στα ισπανικά ότι είναι μεγάλη Λύπη
Ξενέρωσα λίγο και της είπα με νοήματα να αλλάξουμε στάση.

Η επόμενη στάση ήταν με εμένα τελείως ξαπλωμένο και αυτή από πάνω μου να πηγαίνει χαλαρούς ρυθμούς πάλι και πότε πότε εγώ να της τον βάζω τέρμα μέσα με αυτήν να ζορίζετε.
Μιας και δεν θα έχυνα έτσι ούτε σε έναν αιώνα γυρίσαμε σε ιεραποστολικό.

Αρχικά, έμπαινα βαθιά, αλλά χαλαρά μέσα της ενώ φιλιόμασταν και τα χέρια του εξερευνούσαν το σώμα του άλλου Έρωτας
Στην συνέχεια με χούφτωνε με τα χέρια της Money Mouth και πέρασε τα πόδια της γύρω από μένα, ενώ την γάμαγα με αυξομειώσεις.
Ακολούθησε στάση όπου της σήκωσα το ένα πόδι και την γάμαγα και μετά και τα δύο, όπου σταμάτησε γρήγορα γιατί δεν της άρεσε Λύπη
Έτσι συνέχισα με το ένα πόδι, όπου όμως εκεί έκλεβε Θυμός.
Ήθελα να τελειώσω όμως η στάση της δεν βόλευε Θυμός
Αφήνω το πόδι της και γαμάω με δύναμη Ναι!
Τότε βάζει το χέρι της πάνω μου για αντίσταση Κεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!Θυμός
Την κοιτάω με ένα βλέμμα τύπου "σοβαρά τώρα;" και αυτή το παίρνει αμέσως και σφίγγει τα δόντια για το σκληρό φινάλε που θα ακολουθήσει Ναι!Καπέλο
Δίνω πόνο και χύνω με δύναμη μέσα της Ναι!
Ενώ στράγγιζα πήγε να βγει Θυμός, αλλά πήρε τα αρχίδια μου Γαμήσου
ΤΟ ΣΤΡΑΓΓΙΣΜΑ ΚΟΠΈΛΑ ΜΟΥ ΕΊΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ. Θυμός
ΑΝ ΔΕΝ ΣΤΡΑΓΓΙΞΕΙΣ ΣΩΣΤΑ, ΤΟΤΕ ΕΚΑΝΕΣ ΤΣΑΜΠΑ ΓΑΜΗΣΗ Γερο-μύστης

Αφού τελειώσαμε προσπαθήσαμε να επικοινωνήσουμε μιας και δεν έφυγε γρήγορα, βασικά καθυστέρησε πάρα πολύ να βγει ενώ είχε περάσει το δεκάλεπτο. Ετοιμαζόταν πολύ αργά...

Στα social τώρα η κοπέλα λέει ότι είναι Βενεζουελανή και όταν της είπα "ααα america ?", εκείνη μου είπε "latino america" Γερο-μύστης

Και μάθημα γεωγραφίας η Μισέλ Καπέλο

Σε κάποια φάση η τσα2 μίλησε άλλα αυτή ατάραχη πήγε και πλύθηκε στον χαλασμένο νιπτήρα Θυμός, με τα νερά να έχουν καλύψει ένα μεγάλο μέρος του δωματίου Κεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςΘυμόςΘυμός

Εγώ από το γαμήση και το κλειστό κλιματισμό έγινα μουνί στον ιδρώτα ΘυμόςΘυμόςΘυμός

Καθώς έφευγε ήρθε δίπλα μου γύρισε το μάγουλο προς τα εμένα και περίμενε να την φιλήσω Money Mouth.

Την φίλησα Έρωτας, την καληνύχτισα στα ισπανικά (μπουένας νότσες), πράγμα που την έκανε να γελάσει Money Mouth και πήρε το πούλο Καπέλο

Με λίγα λόγια, η Μισέλ είναι μία γαμεύσιμη βυζαρού που δεν βιάζετε και κάνει πολλά προκάτ σε σχέσει όχι μόνο με πουτάνες της ηλικίας της, αλλά και μεγαλύτερες Καπέλο
Γλύφει από μόνη της μπαλάκια, τουλάχιστον σε εμένα και δεν βιάζετε.
Στα αρνητικά το ότι δεν αντέχει το σκληρό γαμήση και κλέβειΘυμός.
Το πιο σημαντικό είναι ότι πήγε να μου κόψει το στράγγισμα Θυμός

ΤΣΑ2 και δωμάτιο ΑΠΈΛΑΣΗ!!! ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσουΘυμόςΘυμόςΘυμός

Πήγα με μετρό.

Adios!!! Καπέλο

Mπουένας νότσες Money Mouth

και

καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2018
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kerveras, n.smirni76, mounakias* και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2018
Τι γίνεται εδώ μέσα ρε παιδες,? Όλοι μεγάλη την εχετε? ΕλεοςΜαλακία
02 Οκτωβρίου, 2018
Έγραψα τι μου είπε η κοπέλα, δεν βγήκα και είπα ότι είμαι ψωλαράς.
Μάθε να διαβάζεις.
Αααα και συγνώμη που δεν έχεις ακούσει καλό λόγο για το πράγμα σου έστω και σε μπουρδέλο Money MouthMoney MouthMoney Mouth
02 Οκτωβρίου, 2018
Φιλε οταν λες ετσι σε ξενες δε θα το λες οπως στις ελληνιδες. Πρεπει να το λες πουτανιστικα. Να κοιτας το ταβανι και να το λες ψιθυριστα εεετσι.... εεεετσι...
PV
Peter Van Norden
02 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αμφιβάλω αν ξέρεις που είναι η φυλής φιλαράκο.λιγος ρεαλισμός δεν βλάπτει.και να είσαι πιο περιεκτικός.ολοκληρη εκθεσηΜαλακία
02 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι δεν ξέρω που είναι η φυλής και λέω ψέματα στις κριτικές μου . Γερο-μύστης

Το βρήκες φίλε με τις 0 κριτικές και ενημερώσεις Προσκύνημα

Έτσι συνέχισε να ξεσκεπαζεις τους ψευτες, προμοτορες και αγαπουληδες του site Καπέλο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5