Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημέρι Κυριακής και περνάω μια από Αγκυρας12Α εκεί η Υπηρεσία μου λέει ότι είναι η Όλγα μελαχρινή Χοντροκομμένη πλέον κοπέλα που κοιμόταν στο ελεύθερο δωμάτιο και πως έχει και την Άννα που ήταν απασχολημένη έτσι περίμενα και μετά από λίγο βγήκε μια ψηλή σχετικά μελαχρινή μιλφ με κανονικό καλό σώμα μου άρεσε και χωρίς να το σκεφτώ πολύ μπήκα δωμάτιο με αρκετή αισιοδοξία καθώς η κοπέλα έβγαζε μια θετική αύρα.Ετσι πάω δωμάτιο και μετά από λίγο έρχεται η Άννα χαμογελαστή ευδιάθετη ομιλητική όσο πρέπει ξεκινάει με χάδια φιλιά ισπανικό με τα μικρά βυζιά της μετά από λίγο κατέβηκε Πίο κάτω και εγλυψε τα μπαλάκια και συνέχιζε τσιμπούκι που πρόσφερει και χωρίς Καποτά εγώ της είπα να βάλει το τσιμπούκι που έκανε ήταν καλό απλά είχε λίγο δόντι μετά την γυρίζω σε ιεραποστολικη στάση και η κοπέλα άνοιγε σωστά τα πόδια της χωρίς να κλέβει δηλαδή έπαιρνε σωστη στάση η συμμετοχή της ήταν πολύ καλή επίσης έχει πολύ ωραίες πράσινες ματαρες προς το τέλος έπεσαν και μερικά φιλια μετά από λίγο ολοκλήρωσα η κοπέλα δεν βιάστηκε να φύγει μιλήσαμε λίγο με ευχαρίστησε όπως καί εγώ και αποχώρησε.Ο χρόνος παραμονής στο δωμάτιο ήταν δέκα με δώδεκα λεπτά χωρίς καμία ενόχληση από την υπηρεσία γενικά στο μαγαζί αυτό δεν ενοχλούν μέσα στα λογικά πλαίσια.Ηταν μια πολύ καλή κατάθεση με μια ευχάριστη κοπέλα έμεινα ευχαριστημένος μια χαρά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, Ημεδαπος , ZeroTolerance και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού