Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 6 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Από εμφάνιση γενικώς ότι βλέπετε στις αρετουσάριστες φωτό, το βιντεάκι στο ΕΝ είναι αντιπροσωπευτικό. Μετά την αποκάλυψη και την ψηλάφιση, διαπιστώνονται μπουτάρες και αυτή η υπέροχη κωλάρα που φαίνεται στο βίντεο. Το σύνολο βασίζεται στα καλά γονίδιά του και όχι στο γυμναστήριο αλλά κρατιέται καλά ακόμη, είναι σφιχτή με υπέροχο δέρμα. Το στήθος της είναι DD, πιο μεγάλο απ' ότι φαίνεται στις φωτό, και είναι καλά φτιαγμένο με μεγάλες ρώγες. Έχει κάνει παιδί κι αυτό φαίνεται στη κοιλιά της όταν είναι καθισμένη, τίποτα φοβερό όμως. Είναι πάνω από 1.75, θυμίζει στο σώμα την Κίμπερλυ από Ζουζάνα.

Συνεννόηση στο viber, όπου μου είπε 250/ώρα συν 100 για φουλ σέρβις (άναλ, cim, cif). Ζήτησα μισάωρο μου είπε όχι. Μόλις την πάγωσα μου έστειλε "οκ 250 φουλ" και υπέκυψα. Στο διαμέρισμα ήταν και η φίλη της, μου είπε για ντούο αλλά αρνήθηκα. Δεν την είδα καλά τη φίλη δυστυχώς. Η Αντζελίνα έχει άνεση αν και μιλάει μέτρια αγγλικά. Όσον αφορά τη συμπεριφορά, στόχος είναι τα λεφτά, μιας και φιλάει μόνο πεταχτά, καθόλου αν γίνεται, η καθαριότητα δεν ήταν ιδανική με τη μασχάλη και το μουνί να βγάζουν μεράκι και τσίκνα. Η πίπα πολύ χαλαρή, το γλύψιμο στα μπαλάκια αρκετά καλό με καθοδήγηση. Καπότα, τζελ και καβάλημα χωρίς καλό ρυθμό και...πτώση τάσης. Ντροπή
Κάτι η μηχανική της κίνηση, κάτι ότι πιο πολύ από περιέργεια παρά καύλα ανηφόρισα για πλατεία Βικτωρίας, και το γλυκό δεν έδενε. Το γύρισα σε μπαλαμούτι και χειρωνακτικές εργασίες, με την Αντζελίνα ν' ακολουθεί και να υπομένει σαν κυρία για να παραλάβει τελικά ένα ωραιότατο πλην πανάκριβο (για μένα) περιδέραιο από πέρλες.

Χωρίς να θέλω να αδικήσω την κοπέλα μιας και δεν κύλησε ομαλά η συνάντησή μας, αισθάνομαι ότι πρόκειται για μια ακριβή μετριότητα. Η πρότασή μου για όσους πορνοσυλλέκτες θέλουν κι αυτό το κομμάτι στη συλλογή τους, είναι να πάνε πεινασμένοι και με τη σκανδάλη σηκωμένη. Μισάωρο λοιπόν στα 150 και αν της αρέσει, στην Αθήνα δε χτύπησε τηλέφωνο...

Να περνάτε καλύτερα από αυτές!Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
lavios
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
554
Πόντοι:
1.226
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, old boy, satyrus και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2018
Η κυρία φιλε πρέπει να αποσυρθεί άμεσα. Πεταμένα λεφτά. οχι 150 το μισάωρο...ούτε 20 το μισάωρο. κάποτε ήταν στα πάνω της. τώρα οχι. και το τώρα μετράει, οχι το τότε. μαύρο. Θυμός
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1