Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περνώντας κυριακατικα με ψυλοβροχο απο Λιοσίων βλεπω το χωματιανου 11 ανοιχτό λεω δεν παω να ριξω ενα στην Άντριαννα
παρκαρω και ανεβαίνω κανένας στο σαλόνι,η υπηρεσία με ενημερώνει ότι δεν δουλεύει η Άντριαννα
αλλά ενα νεο κορίτσι απο Βενεζουέλα με ελευθερο στοματικο και αν θυμαμαι ξαλα 69 οκ λεω να τη δω
βγαίνει ωραίο κορμί κανονικό με πιασίματα 1,68 με 1,70 γυρω στα 23 δίνω το αντίτιμο και μπαίνω
Σε δυο λεπτά νασου και το μωρό την αγκάλιασα με προθεση να ξεκινήσουμε στα όρθια,χαδακια δεχοταν χωρις ιδιαιτερη συμμετοχή συνεννόηση δύσκολη και με νοημα μου εδειξε να ξαπλώσω
Ξάπλωσα και με δικη μου πρωτοβουλία τη τραβηξα πανω μου
της εγλυψα λιγο τα βυζάκια καιτης εδωσα φιλια στο λαιμο και στο στομα με κλειστά τα χειλη της
η ιδια δεν συμμετείχε ουτε το πουτσο δεν μου έπιασε άσε που όπως καθοταν με κλειστα ποδια ουτε χερι στο μουνι της δε μπορούσα να βαλω
ετοιμαστηκε για πιπα και πηγε να παρει το προφυλαχτικο της λεω για ελεύθερο
τώρα δεν ξερω τι κατάλαβε μου λέει όχι στο στόμα προφανως νόμιζε ότι θελω να τελειωσω στο στομα της η το κάνε μπας και αποφύγει το ελεύθερο
Ξεκίνησε τελικά το ελεύθερο αφου καθαρισε το οργανο που ανέλπιστα ηταν καλό βαθυ και υγρό αλά συνήθως τα καλά δεν διαρκουν πολυ ούτε δυο λεπτά και σταμάτησε, της ειπα να συνέχισει αλλά δεν εδειξε να κατάλαβε ,η εκανε πως δε καταλαβε,της έδειξα τα μπαλάκια τίποτα είχε στο χέρι είδη το προφυλαχτικο
Να σημειώσω ότι κατα τη διάρκεια της πιπας ηταν σε θέση που δεν μπορουσα να πιάσω μουνακι
Μου φορεσε το προφυλαχτικο και την εβαλα στα τέσσερα
Το μουνακι της σφιχτο με καλη αίσθηση (στο δωματιο δεν εκανε χρήση λιπαντικου )
Στήσιμο καλο να μπαινω βαθιά αντέχει το σφυροκοπημα ωραία η θεα στα τέσσερα και το τελος ήρθε γρήγορα
Παρ ολο που ήθελα να δοκιμάσω και σε άλλες στάσεις δεν κρατήθηκα
"Στο τελος παρατήρησα οτι μασούσε τσίχλα αναρωτιέμαι που τη βόλεψε την ωρα της πιπας"Χμμμ;
Φιλακι και αποχώρησε
Φευγοντας με ρώτησε η υπηρεσία πως μου φάνηκε της ειπα μετρια καμια σχεση με Άντριαννα
μου τη δικαιολογησε οτι ειναι νεα μολις δυο μέρες
Δεν πιστευω οτι είναι άπειρη απο τη πιπα της και απο το στήσιμο της φαίνεται οτι το κατέχει το άθλημα προβλημα είναι η έλλειψη επικοινωνίας λόγω γλώσσας που θα μπορούσες εστω να τη καθοδηγησεις
προφανώς θέλει να τελειώνει δίνοντας το μίνιμουμ των δυνατοτήτων της
Τελικά αν γίνει πιο δεχτικη σε πιασιματα
συμμετέχει σε προκαταρκτικα με ενδιαφέρον να περασει καλά ο πελάτης
δωσει περισσότερη διαρκεια στην ήδη καλη πιπα της με περιποίηση στα μπαλακια
εχει μέλλον αλλιώς δεν εχει κατι που να σε κάνει να ξαναπας
Στα θετικά καλό σώμα συμπαθητικό πρόσωπο καλη πιπα σφιχτο με καλή αίσθηση μουνακι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντονέλα
jimadams71
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
872
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, thalasolikos37, dimmits και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού