Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ο Άντονι Κουίν μεξικανο-ιρλανδικης καταγωγής ηθοποιός έπαιξε τον Αλέξη Ζορμπά στην ομώνυμη ταινία του Μιχάλη Κακογιάννη.Και γιαυτο λόγω τυφώνα (Ζορμπά) χρησιμοποίησα το όνομα του.ΣπασίκλαςΗ καταδρομική επίσκεψη έγινε σήμερα το πρωί μία και ήμουν σίγουρος ότι λόγω καιρού το μετάξι θα ήταν άδειο.Ματάκι Άδειο όμως ήταν και από τις εργαζόμενες.Κεφάλι σε τοίχο! Ύστερα από ερευνητικές εξορμήσεις κατέληξα στο οίκο της Κολωνού 27β.Εργαζομενη η Λίντα-Λιδα.Milf με κοντό μαλλί και γλυκό πρόσωπο.Περασμα στο δωμάτιο -καθαρο αλλά μικρό-και πριν προλάβω να γδυθω ηλθεν η .. νεαρά..Μεγάλο χαμόγελο Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι και άρχισε να με φιλάει παντού.(έκανε και μια απόπειρα για γλωσοφιλα τα οποία αρνήθηκα)Με φίλησε στο λαιμό στα στήθη στην κοιλιά ..με τρέλανε.. Αλλά μέχρι εκεί Όταν έφτασε η ώρα του στοματικού (ύστερα από επιλογή μου) πέρασμα προφυλακτικου και μου έκανε ένα από τα χειρότερα στοματικά που μου έχουν κάνει.Την έβαλα σε θέση ξαπλωτον και όταν ένιωσα ότι έρχεται το τέλος (όχι το δικό μου) έβγαλα το σκουφάκι και άδειασα -χωρις καμία αντίδραση ναπο μεριάς της -στο πρόσωπο και στο στήθος της.Σε γενικές γραμμές δεν θα ήταν και από τις πρώτες επιλογές μου αλλά από τις αναγκαίες..Θυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίντα
Καστράτο
Μέγας
Εγγραφή:
17 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
11.894
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, wired77

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού