Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
H Mαρία είναι καινούρια κοπέλα Ρωσόφωνη,με καστανόμαυρα μαλλιά πιασμένα σε αλογοουρά,λευκό δέρμα,σώμα κανονικό με πιασίματα,στήθη τριάρια.Το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε είναι το ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα της και το πρωκτικό.Αποφάσισα να την δοκιμάσω αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένος.Την συνεύρεση θα την χαρακτήριζα μέτρια επιεικώς.
Η κοπέλα έφθασε στο δωμάτιο αρκετά ψυχρή.Δεν μιλάει Ελληνικά και Αγγλικά.Σε όλη την διάρκεια της συνεύρεσης μιλούσε στην γλώσσα της.Προκαταρκτικά δεν έκανε και πήγε να βάλει κατευθείαν καπότα.Της έδειξα ότι θέλω ελεύθερο στοματικό.Από τις εκφράσεις του προσώπου της την είδα δυσαρεστημένη.Πήρε μωρομάντηλο,καθάρησε το πέος μου και ξεκίνησε το τσιμπούκι της,το οποίο δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο.Όσο με τσιμπούκωνε,πέρασα το χέρι μου μέσα από τα μπούτια της τα οποία είχε σφιγμένα και της έβαλα δάχτυλο.Ορχεολειχεία δεν παρέχεται. Σε πρόταση μου για 69 ήταν αρνητική.
Στην συνέχεια η Μαρία πέρασε την καπότα,μου έλεγε κάποια πράγματα στην γλώσσα της και μου έκανε και νοήματα.Το πρώτο που μου έδειξε είναι ότι δεν θέλει φιλιά στο στόμα ,στο πρόσωπο και γενικά και το δεύτερο αν κατάλαβα καλά είναι ότι επειδή είναι μεγάλος δεν θα κάνει πρωκτικό.Για το δεύτερο δεν είναι κάτι που με ενοχλεί καθώς πρωκτικό σπάνια επιλέγω αλλά πρέπει να το αναφέρω για όσους το έχουν στην ατζέντα τους.Το πρώτο σίγουρα με ενόχλησε.Επίσης καθόλη την διάρκεια της συνεύρεσης ούτε αυτή με φίλησε ή με έγλυψε.
Ανέβηκε απο πάνω μου και με τα πόδια της να πατάνε στο στρώμα του κρεββατιού ξεκίνησε να ανεβοκατεβαίνει μιλώντας ακατάσχετα στην γλώσσα της.Προσπάθησα να την φέρω κοντά μου αλλά δεν επεδίωκε στενές επαφές.Στην άβολη θέση αυτή όσο την γαμούσα άρχισα να της ρουφώ τα τριάρια στήθη της.
Περάσαμε στην στάση του πισωκολητού όπου και ξεκίνησα να την γαμάω,η αίσθηση ήταν αρκετά καλή μιας και ήταν σφιχτή.Στην στάση αυτή δεν έβγαλε κιχ,δείγμα ότι την βόλευει αρκετά μιας και δεν έχει στενή επαφή με τον πελάτη.Η πίσω πόρτα ήταν επίσης στενή όπως μπόρεσα να δω.
Στην στάση του ιεραποστολικού,όσο την γαμούσα προσπαθούσε να με κρατάει σε κάποια απόσταση απο το πρόσωπο της και τον λαιμό της για να μην την γλύφω πλην όμως δεν έκλεβε καθόλου.Όσο την γαμούσα άρχισε να μιλάει στην γλώσσα της.Απότι συμπέρανα ήθελε να τελειώσω γρήγορα για να αποδεσμευτεί μιας και έλεγε συνεχώς την λέξη σπέρμα.
Τελικώς αφαίρεσα το προφυλακτικό,ξεκίνησα να την θωπεύω στο μουνάκι της βάζοντας της δάχτυλο,αυτή μιλούσε ακατάσχετα λέγοντας μου μάλλον να το κάνω πιο απαλά και να μην της βάζω δάχτυλο.Χύνοντας την προς τα βυζιά προσπάθησε να τραβηχτεί αλλά τα σκάγια την πήραν στο στήθος,λίγα στον λαιμό και κάποια στα πλευρά της.
Εν κατακλείδι από όλη την συνεύρεση λίγα πράγματα έχω να θυμάμαι.Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα υπάρξει δεύτερη φορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, prontifix, n.smirni76 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2018
Σεβαστε προφεσσορα...Κακη συνευρεση λεγεται κ ειναι.. Η επιεικια σε αυτες που το αξιζουν..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1