Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στο προηγούμενο μου ραντεβού με τη Valencia είδα τη συγκεκριμένη κοπέλα να επιστρέφει από "outcall" συνάντηση...ΕμμμμΕμμμμ
Ήταν πολύ εντυπωσιακή,μακιγιαζ έντονο,ντύσιμο στα λευκά αναδεικνύοντας το καλλίγραμμο κορμί της...Κουλ
Έψαξα στις φώτος των κοριτσιώ και την "εντόπισα"....Κουλ

Το βραδάκι με αρκετή βροχή έκλεισα το ραντεβουδάκι μου...Εμμμμ

Υποδοχή σέξι με μαύρα εσώρουχα και κάλτσες...Μύριζε όμορφα και ήταν πολύ περιποιημένη.Έρωτας
Δεν θα συναντήσετε το πρόσωπο των φωτογραφιών αλλά ένα αρκετά όμορφο σύνολο.Μαλλιά όπως στη φωτογραφία με τη διαφορά πως είναι σπαστά προς το σγουρό.Πρόσωπο λίγο πιο (σκληρό) από τις φώτο.Σώμα αδύνατο σχετικά και καλλίγραμμο.Στήθος μικρό με μικρή ρώγα η οποία ήταν κάγκελο...Κωλαράκι πολύ όμορφο και "γατάκι" πολύ ωραίο...Έρωτας

Επικοινωνία αρκετά εύκολη,γνώστρια της αγγλικής,οπότε δε συναντάς δυσκολία...

Φιλιά με γλώσσα απ'την αρχή χωρίς δισταγμό.Φιλούσε όμορφα και δεν το απέφευγε.
Στοματικό αρκετά καλό με ήρεμες κινήσεις της γλώσσας.Της "έδειξα" πως είναι αρκετά απολαυστικό και έκανε ένα πέρασμα σύντομο από τα @@@κια...!Εμμμμ
Το γατάκι της ανταποκρίσιμο όπως κι αυτή στη δική μου περιποίηση.
Απ'την αρχή με το που εισήλθα στο δωμάτιο φάνηκε πως θα είναι θερμή,δοτική και φυσικά έδειχνε πως η συμμετοχή της θα κυμανθεί σε καλά επίπεδα.
Στο σεξ συμμετέχει και δίνει δικό της ρυθμό,αισθησιακό και αργό.
Πήρε πρωτοβουλίες και με δική της ξεκινήσαμε με cow girl.Της αρέσει το ήρεμο κλίμα προς gfe το ανέφερα άλλωστε και στο φορουμ.Νομίζω δε θα φέρει αντίρρηση σε παρτενερ που κινείται σε pse αλλά δε θα ταιριάξει κατάλληλα...

Μετά από τη συνεδρία στο social άψογη,συζητήσαμε λίγο για το τουρ της καθώς ειναι η πρώτη φορά που έρχεται στην Αθήνα.
Φιλιά με γλώσσα ξανά και αποχώρηση με ραντεβού στο επόμενο τουρ της.Κουλ

Συνεπώς έκανα την "επιθυμία" με μία κοπέλα που δεν είχα δει φωτογραφίες της αλλά την "γνώρισα" τετ α τετ στο ξενοδοχείο να περνάει μπροστά μου και να αναζητώ ποία είναι...?
Αποδείχτηκε πολύ καλή επαγγελματίας με διάθεση και όρεξη να ικανοποιήσει τον παρτενέρ της!

Αυτά για την Νινει!Ναι!

Καλή συνέχεια και καλή σεζόν(χειμερινή) να έχουμε!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, chris1955, Kerveras και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού