Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 10 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μια καινουρια «σαιζόν» ξεκίνησε για τον Jim Ναι!

Μετά από ένα όμορφο και κουραστικό καλοκαίρι ηρθε η ώρα για ξένοιαστες αποδράσεις!

Δεν ήταν η καλύτερη των συναντήσεων που εχω κάνει μέχρι τώρα αλλά βάσει των στατιστικών μου δεν πρέπει να εχω παράπονο!
Το κορίτσι είναι ευδιάθετο και χαρούμενο όμως θέλει πολλά ψωμιά για να φτάσει την Daniela (μεταξύ μας δεν θα την φτάσει ποτέ) και δεν προκειται να ξυπνήσει μέσα της η τρελή διάθεση να γαμιεται όπως η Amanda.
Τα ονόματα που ανέφερα είναι ενδεικτικά... εσείς βάλτε οποίες επιθυμείτε!
Βάλτε οποίες σας τρέλαναν με την επιθυμία τους να γαμηθουν «πραγματικά» και όχι φευγαλέα... έτσι για να πουν ότι γαμηθηκαν!

Δεν φταίει μόνο η ηλικία, δεν φταίει μόνο η απουσία της καυλας, δεν φταίει μόνο η έλλειψη γνώσεων... φταίνε όλα αυτά μαζί και αλλά πολλά που σε κάνουν να ξεχάσεις μια συνάντηση τόσο γρήγορα!

Θετικά:
Χαμογελαστή, ευδιάθετη, καλή επικοινωνία, στήθος φυσικό ικανοποιητικό αν και ελαφρως πεσμένο, κωλος σφιχτός

Αρνητικά:
Πρόσωπο υποδεέστερο των φωτογραφιών, σώμα με 5-6 κιλά περισσότερα Λύπη, κακές στασεις του κορμιού με φυσικό επακόλουθο την απόλυτη έλλειψη συνχρονισμου και απόλαυσης (μια ψεύτικη κούκλα θα την πηδουσα πιο ωραία Ναι!), πίπα μόνοτονη γυμνασιακου επιπέδου

Φέτος θα είμαι πιο αυστηρός στην βαθμολογία μου και δεν θα υπάρχουν υψηλές βαθμολογίες εάν δεν τις αξιζουν πραγματικά!
Αν και πέρυσι κάτι κοντοπουτανα μου έδωσαν τον jimmy στο χέρι και εν μέρει άξιζαν τα 9 και 9,3 που έβαλα (με τα φετινά μυαλά θα έπαιρναν 8-8,5

Η Yulia παιρνει 9,7 και 9,3 εάν θέλω μια φιλενάδα να παω για καφέ! Ματάκι

Για να ταξιδέψω ερωτικά χρειάζομαι πολλά περισσότερα! Γλώσσα


Μην συμβιβαζεστε ποτέ με κάτι λιγότερο από αυτό που σας αξίζει Καπέλο

Την αγάπη μου στο απίστευτο νήμα των παππουληδων!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.127
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, poutsokrator, mysterious και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2018
Welcome back Jim!
Γερο-μύστης
30 Σεπτεμβρίου, 2018
Α, καλά, αφού φαίνεται από τις φωτογραφίες ότι με την καμμία δεν είναι 7αρι. Δυστυχώς (ή ευτυχώς) οι γυναίκες πριν και μετά το σεξ έχουν άλλη βαθμολογία.

Π
30 Σεπτεμβρίου, 2018
Ελπίζω η επόμενη να βγει καλύτερη Γλώσσα
01 Οκτωβρίου, 2018
- Καλωδιομενε καλως σας βρήκα Καπέλο

- Νικόλα βγηκε Γλώσσα Ματάκι

- pokahontas δυστυχώς
01 Οκτωβρίου, 2018
Καλώς τον παίχτη μας! Φιλαράκι υπάρχουν και χειρότερα! Μας τά'φερε ο Ζορμπάς!!! Με βλέπω να στοχεύουμε στα ελευθέρας βοσκής...Καπέλο
01 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλαρακι μου καλως σας βρήκα! Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Σε διαβασα και σένα με το φρούτο Κεφάλι σε τοίχο!!
Τα «καλύψαμε» όλα με Maya Έρωτας και συνεχίζουμε Ναι!
07 Οκτωβρίου, 2018
Επέστρεψες φίλε μου και τους έδωσες να καταλάβουν... Κανονικός terminator Καπέλο
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7