Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 48 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπόν μάγκες δεν συνηθίζω να γράφω κριτικές τέτοιου τύπου αλλά η αλήθεια να λέγεται.Η Μισέλ είναι μια κοπέλα από λατινική Αμερική, έτσι μας την συστήνουν τουλάχιστον, η οποία εμφανισιακά είναι μια τύπισσα που την πηδαγες. Μεγάλο βυζι, κωλος αξιοπρεπής, στην φάτσα λίγο μόνο είναι σαν να βγήκε από βιντεοπαιχνίδι του 2000,γυαλάκια, αδιαφορη. Τέλος πάντων πέρασμα στο δωμάτιο, και αναμονή,οπου την άκουγα να βήχει από έξω.Λεω και γω από μέσα μου άρρωστη είναι? Μπαίνει μέσα και σαν μην έφτανε αυτό φτερνίζεται κιόλας. Λέω καλά εντάξει προσπερνά το θέμα της και απλά πήδα την. Πιπα όλα καλά, στην συνέχεια ισπανικό, εντάξει, μέχρι που μου κάνει νεύμα να ξαπλώσω, της λέω όχι και την βάζω στα τέσσερα. Εκεί ήρθε το χειρότερο, καθώς ο κωλος της βρωμάγε, βρωμάγε κωλιλα, κωλιλα όμως γαματα. Ήταν άπλυτη, βρωμάγε. Την γυρίζω κανονικά, όπου συνεχίζω για λίγο, αλλά λόγο της τεράστιας ξενερας που είχα φάει λίγες στιγμές πριν, έβαλα τέλος στην πράξη. Η Μισέλ κατάλαβε ότι κάτι δεν πήγε καλά αφου της είπα it's okay, με λίγα λόγια φύγε, χωρίς να τελειώσω, και αυτή ήταν η εμπειρία μου με την Μισέλ.Και κάτι ακόμα που ξέχασα σχετικά με το δωμάτιο ήταν ότι τα σεντόνια ούτε αυτά ήταν καθαρά, γεγονός που δυσκολεύει γιατί είχα το νου μου μην τα ακουμπίσω. Συμπέρασμα όταν μπαίνεις μέσα για να πηδήξεις και να φύγεις ευχαριστημένος και αυτό δεν συμβαίνει αλλά φεύγεις και νιώθεις σαν άρρωστος μην έχω κολλήσει τίποτα, και σαν να μην έφτανε αυτό η ιερόδουλη βρομάει, δηλαδή δεν έχει κάνει ούτε καν μπάνιο και βγαίνει έτσι έξω, φεύγεις τρέχοντας, και δεν ξαναμπαίνεις.Φταίει αυτή δεν φταίει, το καλό είναι τουλάχιστον οι κανόνες υγιεινής να τηρούνται και να τηρούνται στο έπακρο, όσο το δυνατόν παραπάνω γίνεται και είναι εφικτό.Αυτο ήταν που είχα να επισημάνω και αυτό που με πείραξε. Λίγο προσοχή παραπάνω για καλό είναι πόσο μάλλον σε τέτοιους χώρους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μισέλ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
45
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pipinokinigos28, Anderssen_, serafin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2018
ρε παιδια τοσο χαζοι και ευκολοπιστοι ειστε?

Εχουμε πηξει στης βενεζουελανες τελευταια οπου δεις σκουρα ιεροδουλη οχι αφρικανη κατευθειαν βενεζουελα μαθαμε τωρα ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία

στανταρ ειναι γυφτακι αλλα δεν ξερουμε απο που ειναι, αυτες εχουν κακιστη υγιεινη φανερο ειναι..
S
sex_nightmare
30 Σεπτεμβρίου, 2018
Γνωστο βρωμομπουρδελο.
PV
Peter Van Norden
30 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακομα μιουτ σε εχουν;
PV
Peter Van Norden
30 Σεπτεμβρίου, 2018
λεει η τσα2 βενεζουελα η μια, κολομβια η αλλη και μετα τις ακους να μιλανε βουλγαρικα χαχαχα.
κατα τα αλλα καβλα ειναι απο εμφανιση και η τσα2 δεν χτυπαει στο 6λεπτο οπως αλλου.
σ αυτο το σπιτι ειχα παρει την αντρεα, με σιδερακια, πολυ καυλα κοπελιτσα 1η της μερα, εχυσε και αυτη,αλλα την σταματησαν σχεδον αμεσως γι αυτο δεν εχει ακουστει τιποτα γι αυτην στο σαιτ.Κεφάλι σε τοίχο!
30 Σεπτεμβρίου, 2018
Κοτέτσι με εσάνς κωλίλας δηλαδή. Money Mouth
30 Σεπτεμβρίου, 2018
Το συγκεκριμένο μπουρδέλο , είναι βρωμερό και τρισάαθλιο....
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6