Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση προ ημερών με το Μαράκι στο γνωστό πλέον ξενοδοχείο του Μεταξουργείου. Παίρνω δωμάτιο κ στέλνω μυνημα κ μετά απο 3-4 λεπτά χτυπά η πόρτα. Ανοίγω κ βλέπω μια κούκλα. Περιποιημένη,βαμμένη με σεξυ διακριτικό άρωμα κ με πολύ ωραίο ντύσιμο. Φιλάκι στην πόρτα κ την παρατηρώ να περπατά πάνω στις τακουναρες της. Μου λέει οτι έχει κάνει μπάνιο απ το σπίτι κ σιγά σιγά αφαιρεί το φόρεμα της κ μένει μ ένα υπέροχο σετ εσωρούχων κ ζαρτιέρες αλλα χωρίς κυλοτακι κ το σαγόνι μου έφτασε στο πάτωμα. Την βουτάω αγκαλιά κ αρχίζουμε τα γλωσσόφιλα τα οποία ευχαριστιέται κ η ίδια. Βγαίνει το σουτιέν κ δυο υπέροχα φτιαγμένα βυζια ξεπροβάλουν. Οι ρώγες με ανταπόκριση στα χάδια στα γλυψιματα κ το χέρι στο μουνακι της το οποίο ειναι ξυρισμένο απαλό κ σιγά σιγά μουσκευει.. Είμαι με το μπουρνούζι το οποίο ανοίγει κ με βάζει να καθίσω στην πολυθρόνα του δωματίου. Γονατίζει κ μετά απο ένα καυτό γλωσσοφιλο με βάζει στο στόμα της..
Μετά δε θυμάμαι τίποτα γιατι χάθηκα σε μια ώρα απόλαυσης. Υπέροχο τσιμπουκι κ βαθύ κ υγρό, παιχνίδι με τις βυζαρες, σεξ σε όλες τις στάσεις χωρίς μα και μου. Ολα για την δίκη μου απόλαυση. Το θέαμα μπροστά μου αλλα κ στον καθρέφτη ολα τα λεφτά. Το τέλος ήρθε πάνω στο στήθος της με τη Μαρία να με καθαρίζει με την γλώσσα , εγώ να τρέμω απο καβλα κ εκείνη να γλείφει τα χείλη της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
gst007ath
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
545
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Logistis13, merts και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού