Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0

Βγήκε τσίτσιδη για να τη δούμε να καυλώσουμε με μίνιμουμ κόπο απο πλευρά της. Είναι ξανθιά νεαρη με πιασίματα παντού στητό στήθος, σκληρές ρώγες, κωλάρα και μπουτάρες, έντονο κραγιόν. Εδώ σταματάνε οποία θετικά.
Πληρώνω 20 στη τσά μόλις ακούω πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό και τα κλασικά. Τι το ήθελα?
Ότι πιο μηχανικό θα βρείτε απο υπηρεσίες στη Φυλής. Ούτε καν στο Μεταξουργείο τόσο αποστειρωμένο, κακό σέρβις.
Επέμενε να ξαπλώσω καθ δεν άφησε να την αγγίζω. Δεν άνοιγε καν τα πόδια να δω το μουνί της (αυτό δεν μου έχει ξανατύχει).
Έκανε μια πίπα του ύπνου, του δημόσιου υπαλλήλου. Ρώτησε στα όρια της αυθαδιας "πώς θες κανονικά ή πισωκολλητό?", μηχανικά και με το πάσο της έβαλε καραμπόλικη κρέμα στο μουνί και μου φόρεσε κόκκινη καπότα. Ενα απο τα χαρακτηριστικά σημάδια της πουτάνας που μοιράζει φόλες είναι η κόκκινη καπότα. Ήδη, η μικρή σχετικά στύση, άρχιζε να χάνεται τελείως.
Μετά απο 1 λεπτό ζορίσματος να τη γαμήσω στα τέσσερα με κόντρα απο τη πλευρά της, ζήτησα να φύγει. Με υφάκι και ειρωνία προσπαθούσε να μου πει οτι εγώ φταίω και όχι αυτή. Κορίτσι μου σαν εσένα γνώρισα 100δες. Τράβα απο κει πέρα που θα μας μάθεις!
Όποιος θέλει να φύγει άχυστος και νευριασμένος ας κάψει ενα 20ρικο στη φολάρα αυτή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2018
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
howbawdat
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
670
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kolokopeas, nec, professorx και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Σεπτεμβρίου, 2018
Μετα τα μεγαλεια της Βερόνικα αυτος ο οικος θα φολεψει τελειως
29 Σεπτεμβρίου, 2018
Είναι η λαούρα που εργαζόταν παλιά στο φυλής 67; Χμμμ;
30 Σεπτεμβρίου, 2018
Και άλλο ένα Ρομπότ στους οίκους. Λύπη
04 Απριλίου, 2019
Οντως Πακετο η κοκκινη καποτα!!πολυ σφιχτη.πρεπει να δινουν μονο στα πακια που την εχουνε μικρη..
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4