Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 30 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Ντιάνα είναι καινούρια κοπέλα Ρωσόφωνη,μέτριας εμφανίσεως, με μαλλιά καστανόξανθα στο ύψος των ώμων της,πρόσωπο συνηθισμένο καθημερινής κοπέλας,σώμα κανονικό.Ο λόγος που πέρασα μαζί της είναι γιατί ανακοινώθηκε στο πρόγραμμα ότι προσφέρει ελεύθερο στοματικό και επιλεκτικά τελειωτικό.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο,δεν γνωρίζει καθόλου Ελληνικά και Αγγλικά μιλάει ελάχιστα.Σηκώθηκα να την αγκαλιάσω και μου έδειξε να ξαπλώσω. Στο μουνί της δεν δέχεται πιασίματα και επίσης δεν δίνει ούτε φιλιά στο στόμα. Τα στήθη της έχουν μεγάλες πρησμένες θηλές.Μου έδειξε να της τα πιάνω απαλά.Επίσης δεν πολυδέχοταν γλύψιμο στις θηλές της.
Ξεκίνησε τα προκαταρκτικά με κάποια φιλιά στο λαιμό και στο στήθος.Τα φιλιά της γίνονταν κυρίως με τα χείλη.Στο στήθος χρησιμοποίησε και λίγο την γλώσσα.
Κατόπιν πήρε μωρομάντηλο και καθάρησε το πέος, ξάπλωσε με πλάτη προς τα εμένα για να μην μπορώ να πιάνω. Τον πούτσο τον πήρε κανονικά στο στόμα της.Έπαιρνε τσιμπούκι και τον έπαιζε και λίγο με το χέρι.Πάντως το τσιμπούκι της δεν περιείχε κλέψιμο.Της έδειξα και τα δίδυμα.Η ορχεολειχία της δεν είναι κάτι σπουδαίο,χρησιμοποιει πολύ το χέρι και γλύφει απαλά επιλεκτικά κάποια σημεία.Την ξαναέβαλα να κάνει τσιμπούκι.
Της έδειξα να περάσουμε σε 69 γιατί ήθελα να την γλύψω αλλά ήταν καθολικά αρνητική.Οπότε μία στάση μέιον.
Περνάει προφυλακτικό με τέλεια εφαρμογή και της κάνω νόημα να με καβαλήσει.Αυτή με προέτρεπε να την πάρω αλλιώς.Καθώς ήμουν κουρασμένος απο την δουλειά δεν επέμεινα αρκετά.Εν τέλει ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό.Στην στάση αυτή δεν έκλεψε.Δεν ήταν όμως δεκτική σε γλυψίματα στις θηλές της και στον λαιμό της.Όσο την γαμούσα της είπα να με γλύψει,αυτή περιορίστηκε σε κάτι φιλιά με τα χείλη της.
Στην στάση του πισοκωλητού έκλεψε αρκετά καθώς με κλείδωσε και επίσης είχε στηθεί με τέτοιο τρόπο ώστε να μην βλέπω και την διείσδυση.
Αποφάσισα να τερματίσω το σεξ γρήγορα γιατί δεν έβλεπα κάποιο νόημα και να περάσω στο τελειωτικό που ανακοινώνεται στο σαλόνι ότι το κάνει επιλεκτικά.Αφαίρεσα το προφυλακτικό και της έκανα νόημα να τον πάρει στο στόμα.Αυτή αρχικώς άρχισε να μιλάει στην γλώσσα της,νευριασμένη και έδειξε να σιχαίνεται μιας και την μόνη λέξη που έπιασα ήταν το μπλιαχ. Πίστεψα ότι δεν θα μου έκανε τελειωτικό τσιμπούκι.Όμως παρόλα αυτά ξάπλωσε δίπλα μου με πλάτη προς τα εμένα και το πήρε στο στόμα της.Το κρατούσε σταθερά μέσα στο στόμα της όσο τον έπαιζα και τελείωσα έτσι. Αυτό ήταν και το μόνο θετικό της όλης συνεύρεσης.Κατόπιν σηκώθηκε και τα έφτυσε στον νιπτήρα.Να σημειωθεί ότι αμέσως μόλις τελείωσα γύρω στα 8-9 λεπτά θα ήταν, η υπηρεσία φώναξε την κοπέλα.
Εν κατακλείδι με βάση όσα πρίν περιέγραψα σίγουρα την κοπέλα θα την χαρακτήριζα φόλα αν δεν έκανε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Επειδή όμως το πρόσφερε σαν υπηρεσία κάπως έσωσε την όλη κατάσταση.Με βάση αυτά τα δεδομένα την όλη εμπειρία θα την χαρακτήριζα επιεικώς μέτρια.Σε όποιον δοκιμάσει επισημαίνω ότι η συνεύρεση ενέχει ρίσκο από την άποψη ότι το τελειωτικό γίνεται επιλεκτικά με πολύ σημαντικές πιθανότητες να μην το κάνει τελικά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 partouzaboy, tsitsibirdis, prontifix και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού