Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνέχιση σημερινής πορνοκαταδρομης στο μασαζοιδρυμα με στόχο το κωλαρακι της Δωρας!Προσκύνημα Μολις μπήκα διαπίστωσα οτι το σαλόνι χωρίζεται απο κουρτίνες και η παλιά φρουρα ειναι ακομα μεσα και καταθέτει... Η Λάρισα (btw ήταν σκέτη καυλα!) φρόντισε να μη δει κανένας κανέναν παρόλο που γινόταν πανικός και οι κοπέλες να σαλοναρουν σε όλους. Είδα γνωστες παρουσίες όπως Εύα, Αλινα και Ειρηνη και Δώρα με την κωλαρα της και την Κατερινα με τις βυζαρες! Η Δώρα με παρελαβε όλο ναζι και με πέρασε να κανω ντουζακι! Μολις βγηκα ήμουν ήδη καυλωμενος και άρχισε το χαμουρεμα χωρίς τέλος. Η τύπισσα γουστάρει αγριάδες. Γλωσσοφιλα με πάθος, ξύλο στην κωλαρα και ξάπλωσε στα 4 στο μασαζοκρεβατο και άρχισε το πνευστό το οποίο σε ελάχιστο χρονο έγινε δυνατό mouthfucking με πνιξίματα και βρωμολογα Ναι!. Εγω καυλωνα όλο και πιο πολύ και την έστησα ιεραποστολικα με τα πόδια στους ώμους και της έκανα το μουνι καινούργιο. Προς έκπληξη μου όμως έχυνε και φώναζε πιο βαθιά κλπ! Ικανοποιησα την επιθυμία της και την έστησα στα όρθια και τη γαμησα αγρια με σκαμπίλια στα κωλομαγουλα και τον αντίχειρα στην κωλοτρυπα Προσκύνημα... Μολις άρχισε να δίνει ρεσιτάλ και η καυλαρα Ειρηνη απο διπλα δεν άντεξα και έχυσα... Ντουζακι και βουρ για β γύρο η σημαία δεν έπεφτε.... Η Δώρα γονάτισε για να της γαμησω ξανά το στόμα και την έβαλα να ξαπλώσει μπρούμυτα. Της άνοιξα τα κωλομερια και μπήκα δυνατά μεσα της. Ένιωσα τη μουναρα της να υγραινεται σαν να μου φωνάζει Ναπ σκίσε με και αλλο καυλιαρη. Έβαλα τα δυνατά μου και μόλις χόρτασα την έστησα στα 4 δαχτυλιασα κωλαρα που δεν μου έδωσε και τελειωσα καταιδρωμενος. Μου ειπε αν θελω παμε για τρίτο γύρο αλλα ήμουν κομμάτια και λέω ας δοκιμασω λιγο μασάζ. Πολυ καλο μασαζακι πλάτη αυχένα. Με χαλάρωσε και έφυγα σαν πουλάκι! Επόμενος στόχος οι βυζαρες της Κατερίνας Ναι!Καπέλο

ΥΓ. Όσοι ψάχνετε τη Βικυ που ήταν στη Φωτεινή δείτε στο μαγαζί...
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Δώρα
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 filiposs, dmtrsxxx, Ntipas και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Σεπτεμβρίου, 2018
απαραδεκτος και αδικαιολογητος που δεν γαμισες την σουφρα της.μην με απογοητευεις.
02 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν την έδινε γερο μου. Μονο δάχτυλο. Μου ειπε οτι τον έχω μεγάλο! Λεω ποιος εγω;;; σιγά ούτε θα το καταλάβεις... Δεν την κατάφερα όμως...Γερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2