Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα διαβάσει τις κριτικές που είχαν γράψει άλλοι συναγωνιστές και έτσι πήρα τηλέφωνο για συναντήσω το κορίτσι.Το γραφείο με ενημέρωσε ότι το κορίτσι δεν κάνει αναλ,αλλά κια για τα εξτρα.
Να πω την αλήθεια φοβόμουν λιγάκι για το τι θα δω,γιατί είχα δει στις φωτογραφίες της ότι είναι λιγακι πιο παχουλη από ότι πρέπει.Όταν χτύπησε η πόρτα και άνοιξα είδα μια χοντρούλα-τσουποτή (όχι υπερβαρη) πλην όμως αξιογάμητη κύρια.
Μπαίνει στο δωμάτιο μου δεινει το χέρι της για να συστηθούμε,μου λέει το όνομα της της λέω το δικό μου και με φιλάει στα μάγουλα. Αμέσως ξεντυνετε και πάει για μπάνιο και περνει μαζί της μόνο τα σέξυ εσώρουχα της.Αυτο με χάλασε λίγο γιατί θα ήθελα λιγάκι μπαλαμούτι.
Τελειώνει από το μπάνιο και έρχεται στο κρεβάτι με τα σέξυ εσώρουχα της και με χάϊδεψε στο κεφάλι και αμέσως με πλακώνει στα γλωσσοφυλα. Η γυναίκα φιλάει με έντονο πάθος και νιώθεις ότι είσαι με την κοπέλα σου.Παράλληλα με τα φιλιά,εγω την χούτφωνα στον κώλο και στα μπούτια της.Σιγά σιγά κατέβαζε το χερι προς τα κάτω και με χάϊδευε σε ολο το σωμα μεχρι που εφτασε στην πετσέτα και έβαλε το χέρι της μέσα και άρχισε να με χαϊδεύει στο πέος το οποίο είχε γίνει σπαθί από την καυλα. Μετά ανέβηκε από πάνω μου και άρχισε να φιλάει στο λαιμό. Εγώ της ξεκουμποσα το σουτιέν και αμέσως η Σάντρα σηκώνεται και το βγάζει τελείως και αντικρίζω τα στήθη της.Δεν έχει τις καλύτερες βυζάρες στο πλανήτη αλλα είναι αρκετα καλές με σκληρές ρόγες που είχαβ είδη ανταποκριθεί στον αγώνα. Άμεσης μόλις τις είδα τος χούφτωσα και με τα δύο τα χέρια και σηκώθηκα να τις πιπιλισω (άλλωστε μου αρέσουν τα βυζια).Άφου ευχαριστήθηκα τα βυζια της Σαντρας ξάπλωσα και η Σάντρα συνέχισε το δρομολόγιο της από εκεί που το είχε αφήσει και κατευθύνθηκε προς τα κάτω. Η πετσέτα είχε λυθεί και είχε ανοίξει και έτσι η Σάντρα είχε φτάσει στο σημείο μηδέν χωρίς να χρησιμοποιεί τα χέρια της. Εκεί αρχίζει την πίπα που ήταν καλούτσικο.Με τον καιρό θα στρώσει και θα γίνει καλύτερη,όχι ότι τώρα δεν τσιμπουκώνει μια χαρά. Την σηκώνω της βγάζω το κιλοτάκι και φοράω το σκουφαω για να παιχτεί μπαλίτσα. Την ξαπλώνω ανάσκελα και αρχίζω για λίγο το πιπίλισμα στα βυζια (ειμαι μεγάλος βυζολαγνος,το έχουμε πει αυτό)και μετα της τον βάζω και άρχισα να δίνω 《πόνο》.Η Σάντρα έβγαζε κραυγές από την καυλα και εγω καθώς είχα περάσει στην επίθεση ένιωθα ότι θα τελειώσω,αλλά για να μην πιαστώ οφσάιντ την γυρνάω σε reverse cowgirl.Η Σάντρα έδειξε ότι το έχει το κούνημα και έτσι ήρθε το τέλος.
Μπανάκι εν'αλλαξ και άραγμα στο κρεβάτι. Ό δεύτερος γύρος δεν άργησε να ξεκινήσει καθώς κοίταξα το κινητό και ορμιξα στον λαιμό της και άρχισα να την φιλάω. Παράλληλα χουφτωνα τα βυζια της και μετά ξεκίνησα το πιπίλισμα. Εκεί πέρασα μπόλικη ώρα. Η Σάντρα άρχισε να καυλωνει,οι ρόγες της είχαν γίνει σκληρές σαν πέτρα και έβγαζε γλυκές κραυγουλες. Στην συνέχεια σήκωθηκα για ισπανικό στο οποίο έδειξε ότι εινσι καλά προπονημενη και ότι το γουστάρει.Μετά πήγα για mouth fuck όπου δεν κάθησε,αλλά με σήκωσε και με έβαλε να κάτσω στα γόνατα και γύρισε προς την πλευρά μου και άρχισε την πίπα. Καλύτερη από την προηγούμενη αλλά θέλει δουλίτσα. Έτσι νομίζω.Στη συνέχεια παίρνω το σκούφο τον φοράω και την στήνω στα 4 και αρχίζω αμέσως το σφυροκόπημα.Έδωσα και κάνα δυο μπατσακια στον κωλο της και έδειξε ότι ευχαριστιέται την όλη φάση,καθώς εγώ είχα περάσει ολοκληρωτικά στην επίθεση και με αυτό το τρόπο έβαλα το δεύτερο γκολακι.
Μπανάκι,έδωσα τα λεφτά φιλάκι με γλώσσα και χουφτωμα του κώλο της και η Σάντρα έφυγε για να ικανοποιήσει άλλους συναγωνιστές,γιατί όπως μου είπε είχε και αλλά ραντεβού μετά.
Αυτα από εμένα και καλό χειμώνα να έχουμε γιατί χάλασε ο καιρός!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
21.503
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, petergsp και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού