Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 54 10
Sex Studio 55828
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ηρα νεαρο κοριτσι γυρω στα 20-23,Μολδαβη αν δε κανω λαθος,μελαχρινη με πολυ ομορφη και γλυκια φατσουλα,καθολου βυζι αλλα κωλαρακι αφρατο και στητο.Πολυ ναζιαρα στο σαλονι,την ειχα απο καιρο στη λιστα οποτε την πετυχα ξημερωματα Σαββατου και περασα με 50ε για γυμνο με 69

Μιλαει ελαχιστα ελληνικα αλλα αυτο δεν μας εμποδισε και πολυ μιας και τα ξερει τα κολπα...γδυθηκε και ηρθε ξαπλωσε διπλα μου οπου αρχισαμε το παιχνιδι,αγκαλιτσες,φιλακια στα χειλη,ρουφηγμα στις ρωγες...ανταποκρινεται σε ολα και τα δεχεται ευχαριστως.
Την τραβηξα να κατσει πανω στον πουτσο μου,το δεχτηκε και μαλιστα της αρεσε και κουνουσε και τη λεκανη της γυρω γυρω.Καυλωσα ετσι για τα καλα και οπως ηταν πανω τη γυρισα αναποδα για να αρχισουμε με 69.
Εχει ενα ομορφο μουνακι με μια μικρη σουφρα που δε χορταινα να γλειφω εναλλαξ,της δαγκωνα δυνατα και τα τρυφερα κωλομαγουλα της,επιχειρησα να της βαλω και κωλοδαχτυλο αλλα τραβηχτηκε...αυτη επεσε με τα μουτρα στ'αρχιδια τα οποια εγλειψε για ωρα και τα ρουφουσε στο στομα της.
Η πιπα της καπως επιφανειακη χωρις ιδιαιτερη τεχνικη αλλα δε με αφησε ασυγκινητο

Μετα την εστησα απο κατω,της σηκωσα τα ποδια και της ετριβα τον σηκωμενο πουτσο στην κωλοτρυπιδα και εδειχνε να το απολαμβανει.Λιγο ακομα γλειφομουνι,μερικες αγκαλιτσες και ετοιμοι για γαμησι Σπασίκλας

Πρωτα με καβαλησε απο πανω οπου κουνηθηκε αργα και αισθησιακα χωρις να τον παιρνει ολον μεσα και ηθελε να κοιταζεται και στον καθρεφτη...μετα πισωκολλητο οπου ξεκινησα πολυ δυνατα αλλα μου τραβιοτανε μπροστα.Δε βολευτηκαμε ετσι οποτε την εβαλα απο κατω γιατι ηθελα να βλεπω και τη γλυκια φατσουλα της τη γαμησα για ωρα σε αργη ταχυτητα,αυτη με χαϊδευε μου φιλουσε τις ρωγες ,την φιλουσα κι εγω στα χειλη και εφτασα σε ενα πολυ δυνατο χυσιμο μες την αγκαλια της.
Εμεινα ετσι κανα δυο λεπτα πανω της καναμε μερικες ζουζουνιες ακομα,σηκωθηκε πηγε πηρε χαρτι,μου εβγαλε την καποτα μου σκουπισε και τον πουτσο μου ειπε και ευχαριστω και αποχωρησε Έρωτας

Συμπερασμα...πολυ καλο κοριτσι,με τη γλυκα και την ευγενεια που βγαζει δε γινεται να μη τη συμπαθησεις,δεχεται σχεδον τα παντα και της αρεσει το παιχνιδι,δεν ασχολειται καθολου με την ωρα.Βεβαια απο τεχνικης αποψης εχει περιθωρια βλετιωσης αλλα ειναι και μικρη ακομα.Θα ξαναπηγαινα ανετα και μαλιστα στα κοντα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 21, 2018
Όνομα κοπέλας
Ήρα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karaman 7, kassler, xr1sros και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2019
γνωριζουμε εαν βρισκετε αυτην την περιοδο καπου?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1