Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συντροφοι πορνοφαγοι χαιρετω! Την μαρα την ειχα σταμπαρει λογω εμφανισης κ μετα απο διασταυρωση συναδερφου πηγα να την παστωσω. Λοιπον ,ΜΙΛΦΑΡΑ με καμπυλες οπως γουσταρω: ζουμερη κωλαρα,ωραια βυζια, μπαμπατσικη,τσουπωτη,γυναικαρα,μελαχρινη,
με πολυ ωραιο κ προστυχο προσωπο..Το δωματιο πολυ καλο,ανακαινισμενο,(ειχα χρονια να γαμησω εκει)κ η τσατσα δε ενοχλησε(στα 10'που εκατσα).
Υπηρεσιες:Η μαρα μουρθε με ωραια εσωρουχα κ στην τριχα (νυχια,μακιγιαζ,μαλλια, ευωδιαστη).Ελληνικα γιοκ,φιλια γιοκ.αλλα συνεννοησιμη κ υπακουη.Αρχη με το να ζουλαω κ να μπατσιζω την τουρλωμενη της κωλαρα,να τον βαζω στην κωλοχαραδρα της κ μετα τσιμπουκωμα με λαστιχο.Η πιπα της μετριοτατη κ αφου δε τοχε,παμε γαμησι με αυτη απο πανω.Κουνιωταν καλα κ εγω συνεχως κωλοχαστουκιζα.. Μετα ερχομε απο πανω της γαμωντας το μουνι της,κ ζηταω κωλο.Προθυμη βαζει τζελ κ χωρις να αλλαξουμε θεση της τον φορμαρω στη ροδελλα της που θαχει ανακουφισει χιλιαδες ψωλες!! Ειχε καλη αισθηση κ στα βαθια καρφωματα εκανε γκριματσες ζορισματος(λες κ το ξερε η πουτανα οτι τρελλαινομε βλεποντας τη!!) φτανοντας με στα ορια να χυσω!!Κρατηθηκα σκεφτομενος την τετραγωνικη ριζα του 754...κ την τουμπαρα στα 4. Εκει εδωσα πολλες μπατσες(κ γαλλικα),παντα σκεφτομενος την αριθμητικη πραξη,κ μετα απο καποια λεπτα μεγαλης καβλας βγαζω την καποτα(χωρις μερεντα,ουφ)κ της τον δινω να μου τον παιξει.Μιας κ δε ηθελε να χυσω στα βυζια της,παω στο καθρεπτη κ με αυτη να κοιταει προστυχα βγαζοντας την γλωσσα της η ξεκολιαρα ,εχυσα στο πατωμα κ το μισο... καθρεπτη!!Καθαρισμα,ευχες,κ γεια σου...
Αρα: ωραια γυναικα,καλο ξεκολιασμα,καθαρο δωματιο,αλλα υστερει στην πιπα (που ειμαι φαν )κ την κανει κ με λαστιχο..Συνολικη βαθμολογια 8/10.Ισως ξαναπαω..
Γεια σας ανωμαλιαρηδες..
Υ.Γ:ακομη δε εχω βρει το αποτελεσμα της πραξης....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μάρα
Υπηρεσίες
mounakias*
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.406
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kolokopeas, vidologos, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού