Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Προσπάθεια για ραντεβού με τη Mila πριν καμμία εβδομάδα! Λίγο πριν πάρω δωμάτιο μου το ακυρώνουν γιατί "μάλλον ζαλιστηκε στο αυτοκίνητο όπως την έφερνε ο οδηγός"....Μαλακία
Τελικά ήταν Θείο δώροΠροσκύνημα αφού πέρασα εκπληκτικά καλά εκείνο το βράδυ με άλλη κοπέλα.Ναι!
Ο παπάρας όμως δεν έπιασα το "μήνυμα" και ξαναπροσπάθησα! Τι το θελα????Κεφάλι σε τοίχο!
Ημερομηνία ενδεικτική και συνάντηση σε κεντρικό ξενοδοχείο!!!
Με το που άνοιξα την πόρτα σκέφτηκα σοβαρά να την διώξω!!!Κεφάλι σε τοίχο! Δεν είχα όμως διάθεση ούτε να ψάξω και να επιλέξω κάποια άλλη (ήταν και πολύ αργά το βράδυ) ούτε να παω για ύπνο!Χμμμ;
Πιο κοντή, γύρω στο 1.60
Οκ Ρωσικό πρόσωπο, αλλά οχι αυτό από τις φωτογραφίες, με πολυ φθηνιαρικο ντύσιμο, φόρεμα ότι να ναι με ένα σακάκι 2 νούμερα μεγαλύτερο, και λίγα κιλά παραπανω.
Οι τρεις πρώτες φράσεις της!
"Hi! Me Russian, Moscow"Μαλακία, "Give me money"Κεφάλι σε τοίχο!-το πληζ δεν της το μαθε κανείς φαίνεται- "can I smoke?"Κεφάλι σε τοίχο!.
Εκεί κανονικά τη στέλνεις, αλλά είπαμε...
Έβγαλα και της άφησα 140 όπουλα στο κομοδίνο και της είπα οτι με ενοχλεί το τσιγάρο.
Ψιλοφρίκαρε η γκόμενα! Τελικά δεν κάπνισε.
Καθαρή μεν, αλλά με χλιαρές αντιδράσεις!!!
Μέτρια πίπα χωρίς dt...
Επίσης μέτρια συμμετοχή στο σεξ σε διάφορες στάσεις χωρίς πραγματική διάθεση .
Μόνο κάτι καραγκιοζιλίκια στυλ " Fuck me"...
Προσπαθούσε να αποφύγει να τον φάει ολόκληρο είτε με κακά στησιματα είτε σφίγγοντας το μουνί της.
Δε μπαίνω καν σε λεπτομέρειες, αλλά σε κάποια φαση που της πείραζα την κωλοτρυπίδα μου είπε "my price no anal" της είπα " I will pay extra ", και απάντησε "my ass two, zero, zero. No money, no funny (έτσι μου το είπε)".
Είπα να της πω "τι λες βρε σαυράκι....; Εδώ πήραμε κωλαράκι από Bella & Margo και δε ζήτησαν τίποτα (άσχετα που έλαβαν έκαστη το σωστο αντίτιμο, με βαση τι παίζει στην αγορά!)κι εσυ θες 200, μια σπιθαμή μετριότητα???
Τέλος πάντων, δικαίωμα της στο κάτω-κάτω!!!
Το χειρότερο το κράταγε για το τέλος. Αφού στα 4 προσπαθούσε συνέχεια να τραβιέται μπροστά και μακριά λέγοντας "very big Dick... No" , όταν σηκώθηκα όρθιος και της ειπα "Come here I am ready to come" Πετάχτηκε απο το κρεβάτι και μου είπε "No time, I must go..." Σχεδόν είχε συμπληρωθεί η ώρα, αλλά δε φεύγει έτσι καμμία που ξέρει γιατί παίρνει τα χρήματα που παίρνει.
Της λέω "just 2 minutes, I'm ready"....
Απαντάει "No way, I must go.... 1 hour only sex"Μαλακία
Λες και την πλήρωσα για να πιάσουμε κουβέντα ή να παίξουμε τάβλιΛύπη.
"I paid you for sex. Not for talking " της είπα.
"One hour only sex" επανέλαβε. "No drink water ".
Της ζήτησα ευγενικά αλλη μία φορά να με βοηθήσει για 2 λεπτά να τελειώσω και είπε οχι φεύγοντας σφαίρα στο μπάνιο. Κεφάλι σε τοίχο!
Βγήκε κι έφυγε με ένα αγενές bye.
Όποιος θέλει να δοκιμάσει την τυχη του μπορεί.
Εγώ δεν θα την ξανασυναντούσα ούτε δωρεάν!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.366
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., kwstasxat, Nick1000 και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Σεπτεμβρίου, 2018
Καιρός είναι όλες αυτές που μας κοροιδεύουν να πάνε να πλύνουν καμμιά σκάλα, και να αφήσουν το εσκορτιλίκι. Γερο-μύστης
26 Σεπτεμβρίου, 2018
Δε ντρέπεται λίγο η βλαχορωσίδα;
Αυτό το γραφείο έχει πιάσει πάτο.
Από το κακό στο χειρότερο.
26 Σεπτεμβρίου, 2018
Κάκιστη συμπεριφορά. Εντελώς αντιεπαγγελματική.
Της άξιζε όσο ήταν στο μπάνιο να ρίξεις μια παχιά και τα φλόκια να πέσουν σε καμιά τσάντα, παπούτσι ή πανωφόρι της. ΝτροπήMoney Mouth
Θα την αποχαιρετούσες τουλάχιστο χυμένος και αυτή θα αντιλαμβανόταν την κυριολεκτική έννοια "one hour sex" μέχρι το τελευταίο λεπτό με ή χωρίς την παρουσία της.
26 Σεπτεμβρίου, 2018
ευχαριστούμε συνάδερφε!!! κόκκινη στην βρωμούσα!!
έπρεπε να την στείλεις από την αρχή… εχω γράψει συχνά ότι ο λαος είναι σοφος που λέει ότι η καλή ημέρα από το πρωί φαίνεται.
27 Σεπτεμβρίου, 2018
Μπραβο για την κριτικη Μεγάλο χαμόγελο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5