Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
πεμπτη για καφε στη δαβακη και ξαφνικα εσκασε ενα μηνυμα στο κινητο απο τη εφαρμογη απο το musses ( πολυ καλο και διακριικο και χωρις να εχεις προβλημα αν το δει καμια γκομενα να γινει τις πουτανας οσοι το εχουν με καταλαβενουν ασε που και 1 ωρα νοριτερα μαθενεις τις καινουργιες αφιξεις .Βλεπω ονομα αλινα λεω δε παω να τη δω τι εχω να χασω και θα τι δω και απο τους πρωτους ετσι και εκανα. μπαινω καλησπερα η μαρια στη υποδοχη τις λεω οτι ηρθα να δω τη αλινα καγκελο η μαρια που το εμαθες μου λεει απο τη εφαρμογη φυσικα και βαζει τα γελια . Μου βγαζει τη ΑΛΙΝΑ και δε ειναι η γυναικα η μπαρμι ειναι μια γυναικα που αν τη δεις στο δρομο μπορει και να μη κοιταξεις οχι οτι ειναι μετρια αλλα στο mousses εχει πολυ ωραιοτερα μ@@νια. μολις εμαθα οτι ειμαι και ο πρωτος ειπα να περασω. Περασα στα ενδοτερα και μετα ηρθε και η ΑΛΙΝΑ στο μασαζ δε το εχει και παρα πολυ αλλα λογο ουκρανια το κατεχει λιγο ασε που αληθευει οτι υποχρετικα παρακολουθουν μαθηματα θα ανεβει και το επιπεδο τις στο μασαζ. παμε τωρα στο ζουμι με αρχισε σε μια παρα πολυ καλη πιπα με σκουφακι το ειπα εγω για σκουφακι ( δε ξερω αν κανει ξεσκουφωτο ) αλλα αφου με εγλυψε απο πανω μεχρι κατω μαλλον κανει δε ξερω δε λεω.ειναι αδυνατουλα καθολου λιπος επανω τις και μετα περασαμε στο αγωνα επαθα τη πλακα μου λες και ημουν με τη γκομενα μου, τετοια συμμετοχη πουθενα εμενα προσωπικα δε βρηκα σε αλλο μαγαζι. Καταρχην το εβλεπες απο τους σπασμους τις η απολυτη συμμετοχη ακομα και μεχρι που τελειωσα αυτη ηταν απο πανω μου και συνεχιζε να κουνιεται και τα γλωσσοφιλα ατελειωτα παρα πολυ καλη, Αξιζε μεχρι και τα τελευταιο ευρω που εδωσα . ΜΙα μερα διαβασα στο φορουμ εδω οτι σε αυτα τα μαγαζια η πολυ ομορφες ειναι και επικινδυνω να φας φολα ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΕΛΕΓΕ. Οταν εφυγα η μαρια στ υποδοχη ολο αγωνια να τις πω τι εγινε πως ηταν ,ειπαμε ημουν ο πρωτος πελατης που πηρε και ηταν στη τσιτα το μαρακι .Οταν τις ειπα οτι ειναι οτι καλυτερο εχω παρει συνχαρητηρια εσκασε ενα χαμογελο. συνοπτικα ηταν μια παρα πολυ συνευρεση και τιμησε με το παραπανω τα χρηματα που πηρε αλλα θελει βελτιωσει στο μασαζ για τους πελατες που δινουν και παρα πολυ σημασια στο μασαζ αν στη πορεια δε παρουν τα μυαλα της αερα .ελπιζω οχι γιατι ειναι κριμα εινα παρα πολυ καλη
Υ.Γ μεχρι τωρα τη εχω παρει δυο φορες ( και τη δευτερη το ιδιο καλη ηταν και μη πω ακομα καλυτερη ελπιζω και τη τριτη φορα
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
ΑΛΙΝΑ
Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
130
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Πρυτανης, giaka1976 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Σεπτεμβρίου, 2018
ρε συ Σέρλοκ...
ακούγεσαι έμπειρος παίκτης...
κι επειδή αυτή τη φορά γάμησες ότι καλύτερο έχεις πάρει!!!
δεν μας λές και με ποιές άλλες έχεις πάει για να τις αποφεύγουμε?
26 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ; Μιλάς με γρίφους γέροντα
28 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καθόλου... είπε πως είναι ότι καλύτερο έχει πάρει... ποτέ...
αν και εφόσον έχει πάρει κάποιες μασατζούδες στην μεγάλη του καριέρα λοιπόν... να μας ενημερώσει παρακαλώ...
29 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Α! Ναι έτσι όπως το θέτεις εχεις δίκιο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4