Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 26 10
Swingers Clubs 123700
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Και μετά από καιρό μια κριτική και από μένα για το στέκι που έχει γίνει το στανταράκι μου πλέον καθώς περνάμε φανταστικά με την μιλφάρα κοκκινομάλλα μου ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο.Η αποχή μου δεν οφείλεται ότι βαριόμουν να ενημερώσω το φόρουμ,απλά ήμουν μιουταρισμένος για κάποιο διάστημα και παρέμεινα θεατής στο σάιτ Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.Άφιξη το βράδι του σαββάτου γύρω στις 01:30 στο κλαμπ.Κόσμος πολύς όπως κάθε σάββατο,το θέμα της βραδιάς ''η εντατική''.Ωραία ζευγάρια όλων των ηλικιών και όπως πάντα το προσωπικό του κλαμπ ευγενάστατο και πολύ εξυπηρετικό.Καθώς ήπιαμε τα πρώτα ποτά μας στην πίστα αλλά στριπ κλαμπ ανέβηκαν μια ξανθιά μιλφάρα με 4αρια βυζιά ντυμένη νοσοκόμα κι ένα μελαχροινό κοντοπούτανο κι αυτή ντυμένη νοσοκόμα οι οποίες μας κάβλωσαν με το στριπτιζ τους και το λεσβιακό τους παιχνίδι.Το κατάστημα κέρασε όλα τα ζευγάρια σφηνάκια μέσα σε ''ενεση'',και κατά τις 02:30 κάναμε την πρώτη βόλτα από το όροφο όπου γίνεται το παιχνίδι ΓλώσσαΧαμόγελο.Εκείνη την ώρα πετύχαμε το μελαχροινό κοντοπούτανο να ξεσκίζεται από 2 τυπάδες,κάτσαμε για κανα μισάωρο στον χώρο έχοντας βγάλει τα ρούχα μας και περιμένοντας κι εμείς παρέα.Δυστυχώς τα ζευγάρια που ανέβηκαν εκείνη την ώρα δεν ήταν του γούστου μας,οπότε κατεβήκαμε για ένα δεύτερο ποτό.Η ώρα ήταν περασμένες τρεις,και ο αντώνης στον ρόλο του dj είχε αρχίσει να μας μερακλώνει με τα ελληνικά κομμάτια του Ναι!Προσκύνημα,τα οποία τα είχαμε τεράστια ανάγκη.Αράξαμε για καμιά ώρα κάτω και ανεβήκαμε ξανά στον όροφο.Αυτή την φορά πετύχαμε 3 ζευγάρια σε φουλ παιχνίδι μεταξύ τους κι ένα ακόμη που περίμενε παρέα για να παίξει.Επιλέξαμε το μοναχικό ζευγάρι με την ξανθιά καβλωμένη μιλφάρα και τον 35αρη τυπά.Η δικιά μου ήταν πολύ καβλωμένη και είχε τεράστια ανάγκη να παίξει,οπότε έκανε την αρχή χαιδεύοντας και γλείφοντας τα βυζιά της ξανθιάς.Γρήγορα βρέθηκε με τον πούτσο του τυπά στο στόμα της,ενώ η ξανθιά ήρθε κοντά μου και ξεκίνησε ένα δυνατό τσιμπούκι.Τις ξαπλώσαμε παράλληλα και γλείφαμε τις βυζάρες τους,βάλαμε καπότες και ξεκινήσαμε να σκίζουμε τις μουνάρες τους.Η δικιά μου γούσταρε πολύ το γαμήσι του τύπου και φώναζε δυνατά,ενώ ακριβώς δίπλα τους γαμιόμασταν εμεις.Περάσαμε πολύ ωραία και οι 4,ευχαρίστησαμε τα παιδιά και κατά τις 05:00 αποχωρήσαμε από το κλαμπ αν και υπήρχαν ακόμα καμια 10αρια ζευγάρια μέσα.
Πρόσβαση
Εύκολη
Τιμή Εισόδου
7 ευρώ/άτομο
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.236
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MoMa76, lakiskiss, Panos13 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2018
Ο πιο υπεροχος χωρος!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1