Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 693050
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πήγα κιεγω να δώ αν ισχύουν όλα αυτά που διάβαζα για την Αντριαννα.Ραντεβου κλασικά στο Μπιλ ήρθε στην ώρα της.Λίγο πολύ επαληθεύτηκαν οι κριτικές που έλεγαν για την πορνοστάρ της διπλανής πόρτας μία γυναίκα που ξεκινά από pse και γυρνά σε gfe.Απίθανο σώμα με μεγάλο τατού στην πλάτη βυζάρες σιλικόνη και κωλαρα ποίημα,βελούδινο δέρμα κρέμες υπέροχη πίπα δεν θές να σταματήσει συμβουλές διάφορες για το πώς και τι της αρέσει,φαν του πρωκτικού σεξ και συμμετοχή σε ότι στάση θες,Με έπλυνε και μένα στο ημίχρονο τελειώματα σε στόμα και σε πρόσωπο την έβγαλα και φωτό μετά από προτροπή της!!!Το τηλέφωνο χτυπούσε αλλα πήρε την άδεια μου να μιλήσει,Highlight το mouthfuck της και η πίπα στην μπανιέρα με ζεστό νερό "καπουτσίνο"στυλ!Social φοβερό σου δίνει την αίσθηση ότι την ξέρεις χρόνια.Με οδηγό την εμπειρία της και την καλή της διάθεση που κυμαίνεται φυσικά και από την συμπεριφορά των πελατών σου προσφέρουν μια πρωτόγνωρη εμπειρία εξαρτάτε βέβαια και με την ανάλογη χημεία του παρτενέρ!Αξίζει να την δοκιμάσει κάποιος έστω και για μια φορά καλά να περνάτε μύστες εγώ πάντως πέτυχα λίρες 100 στις 3 τελευταίες μου επιλογές με ανεξάρτητες(Τζένη Λατίνα Μαρία Μολδαβή και τώρα Adrianna)τα "στανταρακια" επιβεβαίωσαν την φήμη και φάνηκαν αντάξιες των προσδοκιών Τους!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, geroksouras, Sproxe Garsia και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2018
Απο προσωπο τι λεει το κοριτσι;;
27 Σεπτεμβρίου, 2018
Καλησπέρα.Πως μπορούμε να βρούμε τηλέφωνο από το κορίτσι;
Ευχαριστώ
27 Σεπτεμβρίου, 2018
Ρε παιδιά τηλέφωνο πως βρίσκουμε από το κορίτσι;
Ευχαριστώ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3