Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα συναγωνιστες! μετα απο καιρο ειπα να γραψω και εγω μια κριτικη για τη Sandra...

Επελεξα αυτον τον τιτλο διοτι εδω εχουμε μια πληρη αντιθεση. Αναλυτικα..

ΕΜΦΑΝΙΣΗ
Δε θελω να αμφισβητησω τους κατωθι συναγωνιστες, παρ ολα αυτα διαφωνω μαζι τους. Το κοριτσι αυτο δεν ειναι ωραιο εμαφανισιακα κατα τη γνωμη μου..Λιγα παραπλανησια κιλα και αρκετα αγυμναστη..Επισης διακρινεται εμφανεστατα μια πλαδαροτητα που ειναι εμφανης ακομα και οταν ειναι ντυμενη..Να μη παρεξηγηθω, δεν ειναι σε καμια περιπτωση χοντρη, ελαχιστα παχουλη ειναι ο καλυτερος χαρακτηρισμος και οσοι εχουν καποια χιλιομετρα στον αγοραιο ερωτα, ξερουν να φιλτραρουν τις φωτογραφιες των πρακτορειων! Τη κωλαρα που αναφερουν καποιοι σε αλλες κριτικες εγω δεν την ειδα καπου εκεινο το βραδυ. Το προσωπο επισης ειναι εν μερει σαν των φωτο, χωρις βεβαια τη λαμψη του φωτοσοπ αλλα και καποιεσ ελιες και σημαδια που το χαλανε λιγε, παντα οσον αφορα εμενα. Εμφανιση δλδ κατω του μετριου

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ

Παμε λοιπον και στην αλλη οψη...εδω το κοριτσι παιρνει 10 με τονο! Νοιαζεται να περασεις καλα, θελει να νιωσεις ανετα και να μη κλαψεις τα λεφτα σου. τοκαλυτερο σημειο, το στοματικο! Πιπα για πανω απο 30 λεπτα, με μπουκωματα, γλυψιμο αρχιδιων κτλ.. Στην αρχη βγαινει απο το μπανιο κ εγω τη περιμενα στο κρεβατι μου..Με ρωταει μπορω να παιξω μαζι σου?της λεω παρακαλω ναι!Σπασίκλας μου λεει σ αρεσει η πιπα? και κουναω καταφατικα το κεφαλι μου λες και ρωτανε ενα 5χρονο αν θελει γλειφιτζουρι..κι αρχιζει λοιπον..μ λεει μετα θες να σ γλειψω τις μπαλες? Το ρωτασ λεω?? και αφου τισ εχει στο στομα της για κανα 2λεπτο μου λεει θες να σ γλειψω το κωλο??ε εκει το τερματισε..καταλαβε οτι ηθελα να της το πω ωρα και μου λεει ε πεσ το μου πιο νωρις!!ΠροσκύνημαΝαι!αφου με σπατουλαρει αρζιζει το σεξακι και μετα απο 10 λεπτα της λεω μονο στοματικο και ξαναρχιζει τα προαναφερθεντα! Στο τελος τη βαζω γονατιστη και τελειωνω στο στομα της καθως με κοιτουσε(και μου λεει μη το πεις στο πρακτορειο, τσαμπα απο μεναΜεγάλο χαμόγελο)

Οπως καταλαβατε οι 2 αυτοι παραμετροι πρεπει να μπουν στη ζυγαρια για να βγει μια σωστη value for money αποφαση... Καλα γαμησιαΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
714
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus, Cimis cimopoulos, company of heroes tho και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2018

Ευτυχως που δεν το ειπες πουθενα οτι ηταν τσαμπα το CIM Εμμμμ.Δεν ηξερα οτι παιρνει ποσοστο απο τα εξτρα το πρακτορειο Χμμμ;
25 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Νομίζω ότι τα extra είναι της κοπέλας.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2