Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Νυχτερινη συναντηση με το μικρο Ρωσιδακι, στο ξενοδοχειο της αμαρτωλης λεωφορου.
Αρτι αφηχθησα και τσουπ η αφεντια μου να περιμενω νουμερο για δωματιο.
Ειχε ασχημο ταξιδι και μαλλον την ωρα που εφτασα κοιμοταν το μωρο , αλλα ολα οκ.
Με περιμενε μαυρισμενο , με ενα σεξυ μαυρο κορμακι και φουλ διαθεση για σεξ αφου ημουν το πρωτο ραντεβου του τουρ οπως μου ειπε .
Σωμα οπως γραφουν και οι πιο κατω πολυ καλο για τα δικα μου γουστα στηθος φυσικο να το ζουλας και να το πιπιλας για ωρες.
Κανω ντουσακι και πλακωνομαστε στα γλωσοφιλα, αρχισε να κατεβαινει προς τα κατω για πνευστα. Οκ δεν τρελαθηκα μου εχουν κανει και καλυτερα .
Την γυριζω και αρχισα να την περιποιουμε εγω, ξεκινωντας απο στηθος και κατεβαινωντας αργα και βασανιστηκα προς τα κατω, Σε λιγα λεπτα σπαρταρουσε και με εσφιγγε με τα ποδια της , μου βουλωσε και τα αυτια μου και δεν ακουγα τι ελεγε και πως φωναζε .
Περασμα πανοπλιας πρωτη σταση ιεραποστολικο, συνεχεια στα 4 και καταθεση στο στοματακι χωρις παραπονα και πολλα μου και σου.
Λιγη κουβεντουλα στο υπολοιπο του χρονου για τις διακοπες της και αποχωρηση με φιλια και ανανεωση του ραντεβου

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.929
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, poutsokrator, τιεγινερεπαιδια και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2018
Ωχ ! Το μυξιαρικο επιασε δουλεια....
Προσδεθειτε....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Γερο-μύστης
E
Excalibur
01 Οκτωβρίου, 2018
σε λάθος κριτική σχολίασες παππού Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2