Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
 Περασα απο λιοσιων 73β η τσατσά παρουσίασε δυο κοριτσια Σεμπαστιανα και οριανα  στο δωμάτιο άλλο ένα μάλλον η Κλεοπάτρα
Ανακοίνωσε ελευθερο στοματικο 69 ισπανικο  και για τις ΤΡΕΙΣ πηρα την Σεμπαστιανα  υψος 1,70 περίπου καλο σώμα σοκολατι δυάρι στητο βυζι τσιμπουκοχειλα
κωλος εμφανώς χαλαρός για την ηλικία της 20 ετων κατα δηλωση της τσα2
Περίμενα περιπου 3, 4 λεπτά οταν μπήκε στο δωμάτιο συνεννόηση στα αγγλικά δεν εδειξε διαθεση να αρχισουμε στα ορθια περιπτιξεις
Μου υπέδειξε πως να ξαπλώσω και άρχισε καποια προκαταρκτικα χαιδευοντας το στηθος μου και φιλωντας το χωρις ιδιαίτερη θέρμη
 φιλια στο στομα δεν δεχτηκε και απέφευγε και πλησίον του στόματος οταν την φιλαγα στο λαιμό πεταγονταν λέγοντας οτι τη γαργαλαω
Εδω να αναφερω οτι το εσώρουχο δεν το εβγαλε παρα μόνο οταν τελείωσε τη πιπα
Ξεκίνησε πιπα αφού πήρε να βαλει προφυλακτικό σε παρατηρηση μου οτι η κυρια εξω είπε ελευθερο μου ειπε οτι δεν κανει ποτε χωρίς προφυλακτικό και μου εδειξε τα σιδεράκια στο στομα της και αν δε θελω ετσι μπορεί να αποχωρήσει
Τη κράτησα τελικά και ξεκινησε μια μετρια πιπα με επικεντρο το κεφάλι
Τη προετρεψα να περιποιηθη τα μπαλάκια που εκανε μονο ενα γρήγορο πέρασμα ,με ρωτησε δε δυο τρεις φορες αν μ αρεσει
Στα του αγώνα τώρα
Πρωτη στάση ανεβηκε απο πάνω, ειναι και η στάση που εχω να θυμάμαι
εχει σφιχτο μουνακι με ωραία αίσθηση με είχε καυλωσει αρκετά
Μετα γύρισε ανάσκελα σε διάφορες στάσεις εδω δεν υπήρχε συντονισμός μεταξι μας
 προφανως δεν βοήθησε και βγηκε 2,3 φορες
Τη γυρισα πισοκωλητο ωραία η θεα στα τέσσερα με μένα να επιταχυνω προσπαθώντας να τη κραταω σε θεση ωστε να εχω καλη επαφή στηνονταν καλά αλα μετα το έχανε και έφευγε μπροστά
Τελείωσα μεσα αφού είχε πεσει σχεδον μπρούμυτα
Ήτανε μια αδιαφορη θα έλεγα συνεύρεση ,που την έσωσε η καλη αίσθηση και το σφυχτο μουνακι της, η εμφάνιση της, και η αδυναμία μου στις λατινεςò

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Sebastiana
jimadams71
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
872
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, oti na nai, mauros gatos(1) και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2018
Η κλασική τακτική του εν λόγω μαγαζιού,πάνω και κάτω.
Άλλα ανακοινώνονται από την τσατσά και άλλα κάνει η κοπέλα μέσα.
Εσκεμμένη κοροϊδία μέχρι να πάρουν το 20ευρο...
24 Σεπτεμβρίου, 2018
Λατίνα από Αλβανία
24 Σεπτεμβρίου, 2018
Έχει πέσει πολύ χαμηλά το μαγαζί αυτό (μαζί και το 73Α) τους τελευταίους μήνες...κρίμα Λύπη
Όσο για το ελεύθερο στοματικό, ανακοινώνεται σκόπιμα χωρίς να ισχύει για όλες τις κοπέλες Θυμός
24 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Της είπα 2,3 ψευτοισπανικα που ξέρω και απάντησε τι να πω δε ξερω.
Άσε που η τσατσά στο 10λεπτο κτηπησε
πόρτα μόλις που είχα τελείωσει ευτυχώς
25 Σεπτεμβρίου, 2018
Σαν υποδομή-εγκαταστάσεις το μαγαζι ειναι πολλη καλο κατα τα αλλά ολα ειναι χάλια..
Απλά να κρατούν το λόγο τους οτι ανακοινώνεται στο σαλόνι..κ να μην κάνουν απατεωνιές
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5