Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Απόγευμα Κυριακής και είπα να περάσω με την Μελαχρινή Μιλφ Αλινα η οποία είναι εύσωμη με αρκετά κιλά αλλά σχετικά καλή σε υπηρεσίες και διάθεση έχω περάσει κάποιες φορές μαζί της.Ετσι λοιπόν έρχεται η Αλινα αφού έχω πάει δωμάτιο αρχίζει Προκαταρκτικά με ισπανικό στη συνέχεια περνάει Καποτά κάνει ένα σχετικά καλό τσιμπούκι μετά αρχίζουμε σεξ ανεβαίνει από πάνω μου στη συνέχεια την βάζω σε ιεραποστολικη στάση και ενώ συνεχίζουμε συμβαίνει το εντελώς εξωφρενικό και θα σας εξηγήσω γιατί εξεπλάγην ακούω την τσατσά να χτυπάει ρυθμικά ελαφρώς την πόρτα εκείνη την στιγμή κοιτάω το ρολόι μου είχαν περάσει ακριβώς 6λεπτα το εντελώς παρανοϊκό εκτός από την αδικαιολόγητη ενέργεια της άθλιας τσατσας να χτυπήσει πόρτα σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα στο σαλόνι δεν υπήρχε κανένας απολύτως ούτε και στο άλλο δωμάτιο ανέμενε κάποιος επόμενος πελάτης απόρησα και αιφνιδιαστικά πραγματικά εντάξει η κοπέλα δεν είπε κάτι απλά εγώ επιτάχυνα και μετά από δύο λεπτά τελείωσα.
Εν τω μεταξύ με την κοπέλα έχω ξανάπερασει είμαι πελάτης δεν ζητάω κάποια προνομιακή μεταχείριση ούτε να κάτσει παραπάνω χρόνο στο δωμάτιο ή κοπέλα ούτε τίποτα ιδιαίτερο απαιτώ ομως στοιχειώδη σεβασμο και ο ελάχιστος χρόνος παραμονής στο δωμάτιο να είναι τουλάχιστον 10λεπτα για το αντίτιμο των 20€ο αυτό που έγινε δείχνει πόσο άθλια αντιεπαγγελματικη συμπεριφορά έχουν κάποια μαγαζιά δεν σέβονται ποτέ τον πελάτη έτσι έχει γίνει πλέον το Διδυμου 16 μετά από αυτό το συμβάν για μένα τέλος οριστικο μάλλον δεν θα ξανάπερασει ποτέ και αν θέλετε την συμβουλή μου μην πατάτε εκεί μπορείτε να πάτε παρακάτω στο Διδυμου27και στο 22 τηρούν το 10λεπτο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 23, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Masazonomaxos, guccimane, pannap και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2018
Μήπως όταν χτυπάνε δαιμονισμένα τις πόρτες στο λεπτό,
και αφού δεν έχουμε σκοράρει, να ζητάμε τα ευρώ μας πίσω; Εμμμμ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1