Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετα απο το τηλεφωνημα μου στο γραφειο,και αφου η πρωτες μου επιλογες δεν ηταν διαθεσημες αποφασησα να ακολουθησω τη προτροπη της γλυκιας τηλεφωνητριας να συναντισω τη Samantha,και δεν το μετανιωσα.Λοιπον η κοπελα ειναι αρκετα γλυκια και συμπαθητικη και παντα με χαμογελο,απο εμφανιση καλο προσωπο οχι μοντελε και σωμα με πολυ καλα πιασηματα οχι χοντρη,με μεγαλες βυζαρες.Αυτο που μου αρεσε περισοτερο ηταν οτι η κοπελα ηταν πολυ καθαρη με νινακι φρεσκο ξυρισμενο και ζεστο και παρα πολυ απαλο δερμα.Στον αγωνα ειχε καλη συμμετοχη και διαθεση δεν ειπε οχι σε τιποτα και αν εδινε και το ποπουλινη της θα ηταν πρωτη.Το μονο μειον για εμενα ηταν οτι νινακι το αισθανθηκα αρκετα ανοιχτο,δεν ξερω αν ειχε βαλη πολυ κρεμα και δεν υπηρχε τριβη..Συνοπτικα να πω οτι περασα καλα.Το ισως αν θα τη ξανασυναντουσα ειναι λογο τον πολλον επιλογον που υπαρχουν.Και η ημερομηνια μου ειναι στο περιπου. Υ.Σ(Κερναω καφε τη τηλεφωνητρια οταν ερθει απο τα μερη μου για τη προταση της να συναντησω τη Samantha) Καλα να περνατε,,

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
205
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, dracoumel, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού