Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από ακόμα μια αποτυχημένη προσπάθεια να συναντήσω την Λίλα - μα καλά πότε δουλεύει αυτή η κοπέλα - πως μπορείς να την πετύχεις - τι ώρα ειδοποιεί το γραφείο της για το αν θα δουλέψει Χμμμ; κατέληξα με την Αριάνα κατόπιν παρότρυνσης από την ευγενέστατη και εξυπηρετικότατη κυρία στο τηλ κέντρο.

Η κοπέλα έφτασε την ώρα της. Σώμα καλούτσικο για τα γούστα μου, ψηλή κοπέλα όντως 1.75 χωρίς τις πλατφόρμες που φορούσε, ένα ατελείωτο πόδι, κωλαρά χορταστική χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας αλλά με λεκάνη λίγο πιο ανοικτή από ότι φαίνεται στις Φώτο - video, βυζάκι μικρούτσικο, πιο μικρό από ότι φαίνεται στις Φώτο - δεν με χαλάει -αλλά πέτρα. Πρόσωπο πάνω από τον μέσο όρο που δεν βγάζει κάτι έκφυλο, τα μαλλιά ήταν πιασμένα κοτσο και όχι τα κοτσιδακια των φώτο και ήταν σαν την νεαρή κόρη - σιγανοπαπαδιά του γείτονα πού μόλις βγήκε από το κατηχητικό. Τα σιδεράκια προσέθεταν στην όλη φαντασίωση. Αν την έβλεπες στον δρόμο και κάποιος σου έλεγε ότι αυτή η κοπέλα κάνει αυτήν την δουλεία θα του φόραγες ζουρλομανδύα και θα το έστελνες στο Δαφνί.

Στα προκαταρκτικά γλωσοφίλια κάργα τα οποία και επιδιώκει, πολύ χαδιάρα γενικά, πίπα ερασιτεχνική το κεφαλάκι και δυο πόντους σβέρκο, αλλά κάνει κάτι κόλπα με την γλωσσά και αναπληρώνει, επίσης πολύ καλή περιποίηση της γύρω περιοχής. Τα σιδεράκια όμως μου δημιούργησαν ένα μικρό κοκοπλοκο, δεν είχα πάει ποτέ στην ζωή μου με κοπέλα με σιδεράκια και σε κάποιες φάσεις ένοιωθα να με γρατζουνάει κάτι στην πίπα αλλά μπορεί απλώς η μικρή λόγο απειρίας να έβαζε λίγο δοντάκι. Πρέπει να με ρώτησε τουλάχιστον 20 φόρες "Σου αρέσει μωρό μου" όχι μόνο για να επιβεβαιώσει ότι αυτό που μου έκανε μου άρεσε αλλά και γιατί γουστάρει να ακούει να της λες ότι σου αρέσει. Η κοπέλα ανήκει σε μια σπάνια κατηγορία που αντλεί μεγαλύτερη ηδονή όταν προσφέρει αυτή ευχαρίστηση παρά όταν δέχεται η ίδια. Η τεχνική διδάσκετε και την αποκτάς με τον χρόνο η ψυχοσύνθεση του ανθρώπου όμως δεν αλλάζει με τίποτα, οπότε η μικρή έχει μέλλον αρκεί να προσέξει ορισμένα πράγματα.

Στο κυρίως πιάτο δεν είχαμε πολλές εναλλαγές στάσεων, λόγο δικής μου φυσικής κατάστασης (ήμουν με 2 ώρες ύπνο) με καλύτερη όταν η κοπέλα ήταν στα τέσσερα με θέα αυτήν την χορταστική κολάρα. Σε κάποια φάση της έκανα νύξη για πρωκτικό και πριν προλάβω να ολοκληρώσω τον είχε βγάλει η ίδια από το μουνι τον είχε σαλιώσει και το είχε βάλει μόνη της στην κωλάρα. Η αίσθηση της πίσω τρύπας ήταν καταπληκτική ή δε φαντασίωση μου ότι εκείνη την στιγμή σοδόμιζα την σιγανοπαπαδιά κόρη το γείτονα ήταν το κάτι άλλο Μεγάλο χαμόγελο Η δε Αριάνα από τις αντιδράσεις της έδειχνε ότι μάλλον γουστάρει πιο πολύ από την πίσω πόρτα παρά από μπρός. Το τέλος δεν άργησε να έρθει στο προφυλακτικό κατά την ώρα του πρωκτικού. Στο δεύτερο γύρο είχαμε μόνο στοματικό και handjob από την μεριά της Αριανας λόγω του ότι εγώ ήμουν λιώμα από την κούραση, εκεί η κοπέλα έδειξε όλο της το φιλότιμο και την υπομονή. Όλη η φάση κινήθηκε μάλλον σε GFE ρυθμούς αλλά λογικά μπορεί να παίξει σε PSE γιατί τις σφαλιάρες της τις έφαγε όταν ήταν στα 4 χωρίς να διαμαρτυρηθεί, το αντίθετο μάλιστα, απλώς εγώ δεν ήμουν σε θέση να ανταπεξέλθω.

Μια παρατήρηση: δεν πήγε στο μπάνιο όταν ήρθε, μου είπε ότι είχε έρθει κατευθείαν από το σπίτι της και όντως ήταν πολύ καθαρή και δεν μού ήρθε καμία παράξενη μυρουδιά κατά την διάρκεια του 69 οπότε δεν έχω πρόβλημα με αυτό - πολλές το κάνουν και δεν με πειράζει, αυτό όμως που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι δεν πήγε ούτε στο μεσοδιάστημα ούτε στο τέλος. Δεν μπορώ να ξέρω αν φεύγοντας από εμένα πήγε σε άλλον συναγωνιστή ή στο σπίτι της. Νομίζω καλό θα ήταν να το προσέξει αυτό πρώτα από όλα για την δική της την υγεία. Επίσης είχε και ελαφρός αξύριστο μουνάκι και περιοχή του εφηβαίου που με χάλασε λίγο.

Για να ανακεφαλαιώσουμε φιλότιμο VS απειρία σημειώσατε 1 (με σκορ 5 - 0 θα έλεγα) ΟΛΕ!!! Ναι!

ΥΓ: την κριτική την έγραψα εν άγνοια του περιστατικού του συναγωνιστή πού έγραψε την προηγούμενη, εγώ δεν είχα κάποιον τραυματισμό απλώς ένιωθα κάτι να με γρατζουνάει ορισμένες φορές στην βάλανο κατα την διάρκεια του στοματικού αλλά νόμιζα ότι έχει να κάνει με την απειρία της κοπέλας. Τώρα βλέπω ότι μάλλον στάθηκα τυχερός !!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
spipis71
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
13.576
Πόντοι:
17.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Borgia21, hornyasfuck, Διαγραμμένο μέλος 163859 και 50 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2018
Εύγε SouperSpiros Καπέλο βρήκες το κουμπί της
review reaction 1 hornyasfuck
26 Σεπτεμβρίου, 2018
Ωραίος, κατατοπιστικός.
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2