Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161548
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κάπως έτσι ξεκινούσε και το πολυπόθητο Ναι! μνμ στα εισερχόμενα μου όπως λέει και ο τίτλος..
Και κάπως έτσι ξεκινάω και εγώ την κριτική μου μετά απο αρκετό καιρό πράγμα που το οφείλω στην Μαριαλενάρα..
Νέος στον αγοραίο έρωτα και με την καθοδήγηση παλαιοτέρων μελών(σας ευχαριστώ όλους ξέρετε εσείς Γερο-μύστης) έκλεισα το ραντεβού με αυτό το υπέροχο κορίτσι..Η συνεννόηση πάρα πολύ εύκολη..Δεν θα επεκταθώ πολύ μιας και για την Μαριαλένα έχουν ειπωθεί τόσα και τόσα..Θα πω οτι το κορίτσι για τα δικά μου δεδομένα πάντοτε είναι σούπερ και κορμάρα(τώρα απότι βλέπω και μαυρισμένη κορμάρα Γλώσσα).Ενεκα του ότι είμαι νέος σε όλο αυτό είχα τρομερό άγχος κάτι στο οποίο η Μαριαλένα με βοήθησε να το ξεπεράσω με περίσσεια ευκολία..Είναι τρομερά ευχάριστη πάρα πολυ επικοινωνιακή πεντακάθαρη βασικό αυτό και φιλάει ατελείωταααα..αφήστε την να σας φιλάει ΓλώσσαΓλώσσα...Στα του αγώνα λοιπόν τα δίνει όλα τρομερή συμμετοχή σε κάνει να νιώθεις μοναδικά δεν λέει σχεδόν σε τίποτα όχι,το στοματικό της είναι σεμηναριακό και στα 4 χάνεις το φώς σου ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Εν κατακλείδι πέρασα πάρα πολύ ωραιά με ενα πλάσμα πολύ όμορφο ευχάριστο και με τρομερό χαρακτήρα,δεν ξέρω αν είναι vfm έγω πήγα για να περάσω καλά και πέρασα τέλεια υπήρξε φοβερή χημεία και αυτό είναι το μυστικό για ένα επιτυχημένο ραντεβού...Σε ευχαριστώ πολύ λοιπόν Μαριαλένα σίγουρα θα τα ξαναπούμε τα δυό μας ΜατάκιΜατάκι

Υ.Γ
Η βαθμολογία είναι ενδεικτική μιάς και το σύστημα δεν με αφήνει να βάλω παραπάνω διαφορετικά σε όλα 9 θα έβαζα..Καλό χειμώνα σε όλους μας εύχομαι με υγεία το βασικότερο..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Kala_na_pername
Μέλος
Εγγραφή:
29 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
91
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Morgan/, cosgeor, LanciaRallye037 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2018
Καλορίζικος στις κριτικές Καπέλο

Καλή αρχή η Μαριαλένα
27 Σεπτεμβρίου, 2018
Ευχαριστω φιλε υπηρξε σωστη καθοδηγηση ;)
28 Σεπτεμβρίου, 2018
Κατευθείαν στα βαθιά...χωρίς μπρατσάκια...εύγε..!!
28 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω φιλτατε..Ειδικες αποστολες Γλώσσα
30 Σεπτεμβρίου, 2018
τι γυναικαρα χτυπησες αρχηγε...
μπραβο πολυ καλή επιλογή...
ορμα...!!!
30 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Νασαι καλα Καπέλο
01 Οκτωβρίου, 2018
Πάντως το στήθος φαίνεται πολύ τούμπανο ρε Φίλε ....
01 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειναι τουμπανο ολο το κοριτσι πιστεψε με!
13 Ιανουαρίου, 2019
Φιλε πως μπορεί να γίνει η συνεννόηση με την Εν λογο κοπέλα;
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9