Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 48 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χθεσινή τσάρκα στη Ντίσνεϊ με σκοπό να πάρω την Μαρία στο Μεγάλου Αλέξανδρου 28.Η Μαρία είναι μια μελαχρινή μιλφο-νυμφο από Ρωσία νταρντανα με πεσμένες βυζάρες,κωλαρα με ατέλειες, κοιλίτσα.Η τύπισσα έχει μια μόνιμα χαρούμενη έκφραση και διάθεση και όπως την κόβω δεν πρέπει να στέκει και στα πολύ καλά της.Προγραμμα είπε η τσα2 όλα πλην κώλου.Εδωσα το δεκαρικο και πέρασα δωμάτιο.Το δωμάτιο δεν ήταν και στα καλύτερα του και θύμιζε λίγο τρογλη.Η Μαρία ήρθε ύστερα από κάνα δεκάλεπτο μέσα.Μπηκε με την τρελή διάθεση του σαλονιού.Με πλησίασε στο όρθιο όπως ήμουν και ξεκίνησε το μπαλαμουτι.Εκει έβγαλε το μπειμπιντολ που φορούσε και έμεινε με τα εσώρουχα.Στη συνέχεια περάσαμε στο κρεβάτι όπου αφού παραμέρισε το σουτιέν της μου έφερε τα βυζιά της για πιπιλισμα.Την είδα από την αρχή της συνεδρίας να έχει τάση για φιλιά στο στόμα αλλά είχα το νου μου να τα αποφύγω.Τα προκαταρκτικά περιλάμβαναν και μια τύπου ισπανική.Στο μπουκι έβαλε καποτα χωρίς να ρωτήσει,αν και είχα τον φόβο ότι θα τον ρουφαγε έτσι.Περιποιηθηκε και την γύρω περιοχή αρκετά καλά.Το μπουκι της αν και βαθύ ήταν άτεχνο και με αρκετό δόντι.Αφου τελείωσαν τα χορταστικά προκαταρκτικά την πήρα ιεραποστολικό όπου η συμμετοχή της ήταν καλή και πάλι επιδίωκε φιλιά τα οποία απέφευγα.Κατσαμε σε αυτή τη στάση μέχρι να στραγγιξω.Κατα τη διάρκεια της πράξης αλλά ιδιαίτερα μετά την ολοκλήρωση της άρχισε να μιλάει ρωσικά και να λέει συνέχεια τη λέξη χαροσα- χαροσα εξού και ο τίτλος της κριτικής...
Εν ολίγοις ήταν ένα ευχάριστο άδειασμα στο νυμφομιλφακι αυτό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.502
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Larsonb, cocos30, professorx και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού