Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 107 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματινη επισκεψη στον οικο οπου σαλοναρισε μοναχη της η Μαρινα.
Η Μαρινα ειναι μια μιλφ σαρανταρα και βαλε σε ηλικια με καλο κορμι.
Εχει δυαρι βυζι ελαφρα πεσμενο αλλα οχι νερουλο και με μεγαλη ρωγα.
Το κορμι της ειναι σε καλη κατασταση με λιγη χαλαροτητα στα κωλομερια και ελαχιστα στην κοιλια της.
Το δερμα της εχει καλη υφη και ειναι απαλο, εχει επισης μικρη τριχοφυία χαμηλα στη μεση με ξανθες
τριχουλες οπως συναντας στα νεαρα πιπινακια.
Το προσωπο της εχει ρωσσικα χαρακτηριστικα, εμενα μου φανηκε ουδετερο, ουτε μου αρεσε ουτε δε μου αρεσε..
Τα μαλλια της ειναι ξανθα λιγο πιο κατω απο τον ωμο με μπουκλες.
Στο σαλονι βγηκε ευδιαθετη και με ναζι.
Εδωκα το 10ρικο και ισα που προλαβα να γδυθω οταν ηρθε η Μαρινα στο δωματιο, εκει με βρηκε ορθιο οπου αμεσως
την πηρα αγκαλια και αρχισαμε τα παθιασμενα γλωσσοφιλα, φιλαει δυνατα και εβαζε τη γλωσσα βαθια στο στομα μου.
Εσκυψα και αρχισα να της γλειφω τις βυζαρες και να πιπιλαω τις ρωγες της χωρις αντιρρησεις απο την ιδια.
Ξαπλωσα στο κρεβατι και η Μαρινα με καβαλησε οπου αρχισε να με φιλα στο λαιμο στις ρωγες μου και εφτασε και στον πουτσο μου.
Αρχισε να μου γλειφει τις αρχιδαρες και να τις βαζει στο στομα της Προσκύνημα
μετα με μια χαψια εβαλε ολο το καυλι μεσα στο στομα της και το εξαφανισε, πραγματικα πρεπει να το εφτασε στις αμυγδαλες της
τοσο βαθια σε σημειο που πνιγοταν, η Μαρινα εδειξε μεγαλο ζηλο και επιμονη στην πιπα και της βγαζω το καπελο Καπέλο
Μου περασε καποτα και την εστησα στα τεσσερα οπου τη γαμησα δυνατα με τη ιδια να να βγαζει δυνατες κραυγες που ακουγονταν μεχρι το σαλονι
σιγουρα.
Την γυρισα σε κανονικη σταση οπου αγκαλιαστηκαμε της τον εχωσα βαθια και την γαμησα για αρκετα λεπτα σε αυτη τη σταση ενω
ολη την ωρα τα γλωσσοφιλα επεφταν βροχη οπως και τα βογγητα ηδονης απο την ιδια.
Για το φιναλε εβγαλα την καποτα της τον εχωσα στο στομα και της τα εδωσα ολα με τη Μαρινα να τα δεχετε με ευχαριστηση
και να μη βιαζετε να παει στον νιπτηρα να τα φτυσει αφου τα κρατησε στο στομα ντυθηκε πρωτα και μετα πηγε.

Συμπερασματικα η Μαρινα ειναι μια εμφανισημη μιλφαρα.
Εχει πολυ καλη συμμετοχη και κανει τα παντα εκτος κωλου στο δωματιο.
Μου θυμησε σε αποδοση τη Μαρια τη νυμφομανη απο Ιασ 46 οροφο/Μεγ.Αλεξ 28 κουρτινα.

Σιγουρα το 10ρικο αξιζει με το παραπανω και θα ξαναπροτιμηθει οταν θα εχω καυλες για μιλφ. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 22, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.932
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού